https://imagizer.imageshack.us/v2/240xq90/c/827/x1n8.jpg ...i tak sobie, razem z kicią Mają, codziennie zaglądam na nasz koci zakątek. Maja co prawda tyłem do ekranu komputera, ale od czasu do czasu zerka ukradkiem, co tam napisali. Ona zresztą sama wie, jak i każdy kot, co powinno tam być
Lubią, czasem defilują przed monitorem i moją twarzą, czasem sobie nawet poleżą, podopingują, żeby pooglądać zdjęcia kotów :-) -- Wiesia + 8
odpowiada mi jego forma.Dlatego do niego się przyłączyłam i być może dlatego wielu pragnie do niego dołączyć.Po co burzyć coś co tętni życiem.Jak w tytule to jest NASZ mały koci zakątek a nie spółka jednoosobowa,dlatego też to od NASZEJ wspólnej decyzji powinno zależeć czy zostawić go takim jaki jest
masz rację kultura osobista ludzi z tego forum jest wysoka
Co jest? Kiedy otwieram "wszystkie", widniej informacja, ze Zwierzęta są w forum Zwierzęta. A takiego forum nie ma, no nie ma! A Koci zakątek jest w prywatnych. Dotychczas oba fora były w Czasie Wolnym, komu to przeszkadzało? Ja mam swój system wchodzenia na forach, a teraz muszę cudować
Zwierzęta sa tutaj forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=128 a Zakątek tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10264 Wstaw sobie do Ulubionych
Informuję, że znikło forum "Koty nasz mały Koci Zakątek". Przy próbie wejścia na to forum pojawia się taki komunikat: Nie znaleziono strony o podanym adresie. Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Prawdopodobnie została skasowana, zmieniono jej nazwę albo została
tu są ludzie zwierzolubni. Może ktoś ma ochotę popodglądać parę bocianów na gnieździe? Wczoraj złożyły pierwsze jajo. Tu - o: www.bociany.ec.pl/ -- Gucio nasz kot dochodzący
, a na kamerę włazi pająk "wredek":))) Tak w ogóle jest forum do pogadania na temat obserwacji bocianiej rodziny i historia ubiegłorocznej. -- Gucio nasz kot dochodzący
Ja również bardzo polecam żwirek Cat's Best Eco Plus: wydajny, mięciutki, ładnie pachnący, można wyrzucać do toalety. Natomiast nie polecam większych kocich zakupów w stacjonarnych sklepach zoologicznych, bo jest w nich sporo drożej niż w internetowych. Może zalogujesz się na forum Koty-nasz mały
nasze uwielbiją wędkę na kawałku patyczka przywiązany jest na sznureczku jakiś pluszowy mały motylek, czy mucha macha się tą wędką, a ni szaleją za ty motylkiem mozna tak przyczepić pompon, kokardkę, czy cokolwiek kocia radość na 100% :D -- "And it harm none, do what ye will"
wszystko to piękne, jest jednak jedno małe ale, żaden ze mnie kot a tym bardziej żubr, jestescie najmilszymi dziewczynami pod słońcem, fajnie się z wami rozmawia, w zyciu nie myslalem, ze coś takiego może mi sie kiedykolwiek przydarzyć, czuję wielka i ciepłą więź z vistula i wszystkimi
Jak mozna pozwolic na to zeby takie malutkie stworzonko wyladowalo na ulicy w taki mroz!!!To straszne.Ja niestety nie moge go przygarnac mam juz kotka,psa i papuge.Bardzo mi przykro,ze sa w naszym miescie ludzie bez serca :-((((
Podejmując temat warto wspomnieć o gnojach którzy "pobawią się" a jak się znudzi to wyrzucą zwierzaka. Dlaczego o tym mówie? Otóż w naszej mieścinie ktoś wyrzucił psa na ulice. Nie musze chyba dodawać jakie są w tej chwili temperatury na dworze... Czy nie ma kary dla takich ludzi ???
po raz kolejny dochodzę do wniosku, że kotki są bardziej ciekawskie i uparte niż kocurki; nasza Gadi bije na głowę swojego braciszka (może ta teoria, że chłopcy się później rozwijają dotyczy też kotów?), jest też bardziej obrażalska - niestety; pomimo, że mniejsza szybciej opanowała sztukę
Sadze,ze "Koty-nasz mały koci zakątek" zostanie tam gdzie jest teraz! To zbrodnia 'zabijać' takie forum.
zaangazowala w wysylanie maili itp. Radosnie pozdrawiam P.S Paulina, ten Twoj kot mnie rozbraja :)