Właśnie tutaj. Na Forum Częstochowa. Do dziś wychwalają Hitlera. Taki : bodzio moherowy berecik taniarada paryż Te nicki. I inne w temacie jak: zen, koyod, itd. NIGDY nie potępiły Rasizmu i wywieszania flagi Hitlera w częstochowskiej przestrzeni publicznej. Niestety
Nie dziwi to forumowiczów którzy od ponad 10 ciu lat śledzą tu forumowe nicki. Takie jak z archiwów "kubiss" "tomek" "zen" "koyod" czy mutacje nicku "taniarada". Żaden z nich NIGDY nie zaprotestował przeciw chamskim, rasistowskim, czy też chwalącym manifestację hitlerowskiej szmaty w przestrzeni
, kubiss, taniarada, zen, koyod i inni rasowi skrajni nacjonaliści. Do dziś nie rozumiem. Dlaczego tu grzmią pod zmiennymi nickami gdy przywraca im się należne na publicznym forum nazwanie ich rasistami?
Jak zwykle w skrajnie prawicowej miłości do siebie, Twej Rodziny, wypisujesz tu wobec taniarada, bohgdana, miglanca, zen, koyod niezrozumiałe, dla osób normalnych ale jedynie dla Was , naziolskie komunikaty miłosne.
Gdyby ktoś chciał małpować Ciebie "koyod, zen itd." nie zrobiłby tego lepiej niż Ty sam. Bo o tym jest ten wątek. Ale to tylko normalni ludzie rozumieją.
koyod napisał: > O, dotarło do matołka iż Copperfielda nie przebije bo nie da się przedstawić us > uniętych bezśladowo wpisów. Znaczy się w przeciwieństwie do Włodka wielonickowc > a robisz małe postępy, bo tamten prostak od ponad pół roku robi wpisy z inwekty > wami
koyod napisał: > A nierozgarnięty storima nadal używa słów których znaczenia nie zna - to odnośn > ie jego wypowiedzi, że piszemy na reżimowym forum. A jako, że jest nierozgarnię > ty to również nie może zrozumieć prostej zasady iż posty naruszające netykietę > forum
storima napisał: > Koyod. Do dziś nie podales cytatu antysemickiego postu Pluto.ý Kiedyś to były rozmowy Polaków.
Dyźku! Czyżbyś nie zauważył, że szamanizm jest dość popularnym środkiem wyrazu w tych sferach? Za RP nr 4 zarządzono modły o deszcz i ten spadł. Problem w tym, że Absolut chyba się drzemnął, bo po kilku tygodniach kiedy było po ptokach. A co do in vitro, to też wyda mi się, że gdyby Najwyższy Absol
Dużo tu na tym forum normalnych nie pisze Koyod przeniósł się gdzie indziej.Kubiss kolega storimy ,który też był znienawidzony uciekł na inne fora.Obserwator to samo.Kółko zainteresowań storimy kurczy się.
Odnośnie wycedzonych, mętnych, manifestującego totalna ignorancje również w historii Polski powojennej, wpisów "koyod", który przypomnijmy wychwalał tu wzorem innego nicka "zen" antysemityzm, rasizm, czysty nacjonalizm wynosząc tu na ołtarze neonazistę księdza Międlara. Przypomnijmy jak
koyod! W szkole jest takie coś jak czarna tablica, żeby widać na niej było białe litery z których składają się zdania ku nauce uczniów. I ty jesteś takim tłem. Taka tabula rasa na której Matka Natura nie raczyła zapisać symboli wiedzy. Trzymaj się zdrowo Amen.
koyod napisał: > Mimo mej literówki w nazwisku koledzy od razu zorientowali się, że chodzi o tow > arzysza Wiesława. Wszak w późniejszym okresie nikt tak "spontanicznych wieców" > jak ten planowany w sobotę przez platformę nie organizował. > Owszem były pochody
koyod 06.05.16, 21:08 Gdybyś storimo miał choć odrobinę inteligencji tobyś Nie mam odrobiny inteligencji aby z oszczerca, na swoj chamski sposob "dialog" ktory SZYBKO wyladuje w twej oszczerczej KORESPONDENCJI z administracja, zen. I inne takie nierozgarniete przypadki. Jestes OSTRO