4 965 wyników w czasie 341 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ktosik

keri i kto? ;)

ktosik

chułłanik rzecze takoż: > to poniekąd ja. a ostatnio połączyłem (wirtualno-przypadkowo, ale z dobrym > skutkiem!) keri z uerbim, wyszło ueri:) uer i kto?? -- byłylogowany about:<a hre="http://masakrytyczna.up.pl">blanki</a>

ktosik

Walnij się porządnie w dynię buraku. Najlepiej rozwalić cały deptak i wszystkie kamienice by plastiki w grandzie miały gdzie zaparkować idąc na plastikowe balety. Może to i najlepsza knajpa ale po czymś takim najpewniej najbardziej wieśniacka.

Re: ktosik

Ty chyba asiu nie do konca zrozumialas istote tej sprawy...:)

ktosik....

jakbym leppera słyszała...

ktosik? (początek wątku)

Ktosik, kto sie na nocna kawe wprosil...?

Re: ktosik?

postaram sie wrocic w całosci,bez zbednego balastu gipsowego:) snij słodko:)

do ktosik

Na prawie i ekonomii listy wiszą na wydziałach,niedaleko dziekanatów.Tak jest pewnie na wszystkich kierunkach.

Re: Ktosik

to podaj mi ten numer do dziekanatu ,bardzo proszę .Zadzwonię jeszcze jutro do Instytutu Neofilologii i jak coś do dziekanatu.Byłam dziś pod tym innym adresem ,ale tam w zwrotach nic nie leży :/ ,a domowników nie było w domu. Zresztą jeśli to był polecony(Wy dostaliście polecone???) to od razu

Re: ktosik

ktosik męczące są twoje riposty wysil troszkę szare komórki.

Re: ktosik

ktosik ty tez jests zbędny ! i twoje wpisy tez sa zbędne , a co do wyjscia to proponuję podkop i tunelem ją z tamtąd !

ktosik11

No to mamy podobna metodę,ja używam mobi(podobne do cien z lider prica) i hagisów super flexów.

do ktosik

czasami najbardziej uczony niepotrafiłby się dzieckiem zająć a do Twojej wiadomości szkołe mam skończoną i ucze się dalej,a ja kocham dzieci duzo mam czasu ,energi i miłości by móc sie zająć kolejnym dzieckiem,a ludzie czasmi chcą gdzieś wyjść niemają komu dziecka zostawić

do ktosik

ja mam to samo ciagle sie doluje ze sie nie dostane a te forum to czyste uzaleznienie ja potarafie siedziec tu nawet czasmai do 2 w nocy jak jest jakies interedujace postu pozdro dla wszystkich

pomoze ktosik?? :(( (początek wątku)

dostalam niecne zadanie przetlumaczenia tesktu z www.kinderkinder.de/kinderlied/kienderlied.html i na razie idzie mi dobrze, ale nie wiem kilku rzeczy, mianowicie:za cholere nie umiem zrozumiec zdania 'Vier Tage intensiver Gesprache uns perdoenlicher Begegnung liegen hinter uns' sam sens niby roz

Re: pomoze ktosik?? :((

oki, danke shoen!! Dumme text, ich mag so was nicht :/ -- hmmmmmm...

1 2 3 4 5 6