Dodaj do ulubionych

"BIG BROTHER DZWIG " -NIEDZIELA 20.25

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 27.03.02, 23:05
W niedzielę zouza opusci program tak jak wojtek , przyczym pomagac jej w tym
będzie dzwig marki żuraw zmówiony przez wielkiego brata ! zouza mówiła ze z
wojtasem mieli wszystko opracowane : co , jak, którędy itp. - jednak nie wyszła
bo nogę moze podnieść maxymalnie na wysokośc krawęznika.
Obserwuj wątek
    • Gość: ktosik Re: IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 01:19
      I co? Już się czujesz lepiej? Ulżyło Ci? Jak będziesz starym dziadkiem z
      brzuchem, przypomnij sobie swoje słowa.
      • Gość: kim liu Re: ktosik IP: *.zipnet.com.pl 28.03.02, 07:36
        ktosik męczące są twoje riposty
        wysil troszkę szare komórki.
        • Gość: ktosik Re: ktosik IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 10:35
          Może i męczące (nic na to nie poradzę), ale staram się zachować obiektywizm. I
          jeżeli ktoś zaczepaiać kogoś bez powodu (chodzi o wagę Zołzy) to mnie już to
          nie bawi. Może i jest denerwująca, ale zapewne dźwig nie bedzie potrzebny. Wpis
          ten był zbędny.
          • Gość: cos tam Re: ktosik IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 23:28
            ktosik ty tez jests zbędny ! i twoje wpisy tez sa zbędne , a co do wyjscia to
            proponuję podkop i tunelem ją z tamtąd !
            • Gość: Auala Re: ktosik IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.02, 23:54
              Uwagi na temat Jje tuszy sa nie na miejscu - glupie i zenujace

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka