majaodgucia
03.07.05, 13:46
Większość na forum ( W TYM JA) popada w skrajną paranoję.Średnio co pół
godziny zaglądam na forum czy ktoś napisał coś o "moim" kierunku.Na moje posty
odpowiedzi minium a chętnych w 3 cholery!!!!To mnie do "szewskiej paji"
doprowadza!Pozdrawiam wszystkich nerwowych!