376 wyników w czasie 81 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kurcze w łydkach (początek wątku)

Mam od paru dni kurcze w łydkach.łapie mnie to w nocy Jest to bardzo bolesne zwijam się z bólu.Poradżcie co zrobić by ustąpiło.

Re: Kurcze w łydkach

Znam to uczucie. Ale teraz przynajmniej wiem co pomaga. Musisz brać magnez i dobrze by było też potas. Są takie tabletki, które zawieraja i to i to - zdaje się Aspargin. Doraźnie zanim zaczną działać bo trzeba je brać kilka dni staraj się rozprostować noge, masować, ewentualnie pochodzić. Zobaczysz

Kurcze łydek!!!!!!!!! (początek wątku)

Witam, jestem w 12tc i od pewnego czasu budza mnie w nocy straszne przykurcze łydek, budze sie z krzykiem i zwijam z bólu:( wczesniej to sie nie zdarzało nie wiem co robic! Pomocy! Ktoras z was miała podobne objawy? -- pozdrawiam ania i jeszcze Ktoś (12tc):)

Re: Kurcze łydek!!!!!!!!!

cześć parę dni temu miałam straszne skurcze łydek i stóp ból straszny .Skurcze miałam w dzień i w nocy poszłam do lekarza przepisał mi ASPARGIN i zalecił jeść dużo pomidorów i gorzkiej czekolady .Skurcze ustały.

kurcze łydek

przejść i szybciutko się rozpuściła w buzi – obrzydlistwo, więc wywnioskowałam, że chyba się rozpuszcza w wodzie:). Dzisiaj to skonsultuję z lekarzem. I jeszcze jedną sprawę, która mnie nurtuje mianowicie to, dlaczego kurcze powstają. Niby wiem od dziecka, że z powodu braku magnezu... A w

Re: kurcze łydek

no, z tym rozprostowywaniem to nie zawsze jest tak jak piszesz: czasami skurcz może złapać w przedniej stronie nogi, wtedy trzeba właśnie naciągnąć palce jak baletnica. walczenie ze skurczami to moja specjalność :) i nie zawsze jest to takie proste - mi się w tej ciąży zdarzało już, że łapał

kurcze łydek ;-(

oj, jak to boli! Już 2 razy miałam taki kurcz, jakby jakiś pitt bull mi się wgryzł w łydke, brrrrrr Czy wiecie, jak można temu zaradzić??? Please, to jest naprawdę potworny ból. HELP!

Re: kurcze łydek ;-(

Ja też tak miałam (makabra, kulałam póżniej pół dnia po takim skurczyku w nocy), ale pomogło mi jak przerzuciłam się z preparatu Magnepar na Magnezin- okazuje się, że tam jest z pięć razy więcej magnezu (w magne- B6 też jest mało). Biorę 2 albo 3 razy dziennie, zależy jak mi twardnieje macica

okropne kurcze w łydkach (początek wątku)

Witam wszystkich:), mam niedoczynność tarczycy od 5 tygodni biorę Euthyrox N 50. Od jakiś dwóch tygodni mam straszne kurcze w nogach- dokuczają mi praktycznie przez cały dzień. Czy to może mieć jakiś związek z niedoczynnością lub braniem hormonów? Czy wiecie może co mogłoby mi przynieść ulgę

Re: okropne kurcze w łydkach

Myślę, że powinnaś sprawdzić /z krwi poziom elektrolitów/: potasu, magnezu i wapnia. Ja w przypadku skurczów przyjmowałam Aspargin /cena około 5.00 złotych/. Na długo utrzymujący się skurcz, lekarz zalecał na rozluźnienie mięśnia Mydocalm. Gdy nie pomoże Aspargin, to zwróć się o pomoc dla

Nocne kurcze łydek (początek wątku)

Dziewczyny,czy Wam też tak dają w kość kurcze łydek??? Mnie potrafią obudzić i dwa razy w ciągu jednej nocy!!Biorę feminatal,tam jest 23% dziennego zapotrzebowania na magnez,nie wiem czy mogę wziąć coś dodatkowo.Do lekarza idę dopiero w czwartek,może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby?? Proszę

Re: Nocne kurcze łydek

ja w poprzedniej ciąży też miałam skurcze i też mi magnez przepisali (taki musujący w tubie). ps. magnez brałam też jak miałam napady na słodycze, ale i tak nie pomogło bo na finiszu miałam +35kg. ale może wam chociaż na skurcze pomoże

Kurcze,drętwienie łydki w nocy (początek wątku)

Witajcie,właśnie kończę 28-tydz.i codziennie nad ranem budzi mnie przeraźliwy ból łydki. Czy Wy też macie taką dolegliwość.Co łykać, domyślam się że to brak magnezu.Biorę falwit i ostatnio mnóstwo żelaza. Pomóżcie!!! Agnieszka

Re: Kurcze,drętwienie łydki w nocy

Miałam to samo brak potasu, ale musisz się zgłosić do lekarza bo jest on na receptę. Beata

Do Myszki na kurcze łydek

Ja jak byłam w ciązy to też mi dokuczały kurcze łydek wtedy lekarz przepisał mi aspargin jest w aptece bez recepty brac tak jak piszą, bo ja nie pamietam jak to łykałam ale wydaje mi sie że 3 razy dziennie po jednej tabletce. Troszkę pomagało.:)

Re: Weekendowo...

Witajcie dziewczyny! Ależ dużo w Was radości życia i optymizmu! Niesamowite jesteście - zwłaszcza Ty Amoniu, gdy nawet w tak trudnej sytuacji nadejścia niechcianej @ zachowujesz pogodę ducha.... Po prostu jesteś przykładem cierpliwości i pokory w staraniach dla wszystkich dziewczyn na tym forum

Kurcze łydek a tabletki antykoncepcyjne. (początek wątku)

przez to nie mogę zajść w ciążę- niestety.

Bolesne kurcze łydek i mięśni pleców (początek wątku)

Od kilku tygodni miewam coraz częściej nad ranem skurcze łydek, najczęściej prawej nogi, i w ciągu dnia skurcze mięśni z tyłu pleców ( lewa strona). Co może być tego przyczyną? Wiele lat temu takie skurcze miałam pod koniec ciąży i lekarz mówił mi,że to niedobór potasu. Teraz w ciązy nie

1 2 3 4 5 6