73 wyników w czasie 65 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dr. Marzenna Lemiec- Brzóska

Stanowczo odradzam, niesympatyczna osoba, robi łaskę, że bada pacjenta, pojechałam z plamieniem, a ona wielce oburzona, że przyjechałam na oddział, robiła łaskę, że zrobiła mi badanie.

Re: Dr. Marzenna Lemiec- Brzóska

Nigdy w życiu Lemiec!!!!! Popieram jeśli chodzi o mężczyznę gin.Pani dr rozpoznala u mnie ciązę(której nie było), i w dodatku była strasznie opryskliwa.Nie mówiąc ze u mojej siostry rozpoznala ciążę pozamaciczną i o mały włos by jej nie pokroila gdyby nie inny lekarz!!!W życiu do niej nie

Re: Stroje, mundury górnicze i śląskie dawniej

pozostawieniem guzików srebrnych, które jeszcze do niedawna noszono, ba i jeszcze dziś przy kamizelkach noszą. Brudek, to jest dzisiejsza kamizelka, miał również kołnierz wykładany, ale wysoko przykrojony, tak, że było tylko widać lemiec od koszuli i jedwabną chusteczkę na szyję. Guziki były również blaszane lub

Re: gdzie rodzić szpital na Kościuszki czy Winiar

zestresowanej ciężarówki. ;) jednak nie wybrałabym żadnego z nich na lekarza prowadzącego. Choć z pania Lemiec-Brzóską czasem nawet pożartować można i USG robi bardzo dobrze. Jest jeszcze taki lekarz, zdaje się z Bielska, wyglada jak Alvaro,, farbowane na czarno długawe włosy, nie pamiętam nazwiska - nie wiem

Re: Dr Lemiec - Brzóska Marzenna - ponawiam temat

Znam Dr Lemiec - Brzóska tylko z pobytu w szpitalu - również nie polecam, zimna, nie sympatyczna - już z tych względów bym do niej pryw. nie poszła.

Re: Dr Lemiec - Brzóska Marzenna - ponawiam temat

nie polecam dr lemiec-brzóski, prowadziła moją pierwszą ciążę i w ogóle się mną nie zainteresowała, gdy trafiłam do szpitala, w kontakcie dość oschła, dużo opowiada o sobie i swojej rodzinie, pacjentką jest mało zainteresowana

Re: Jakiego wybrać ginekologa?

W Płocku jest wielu ginekologów. Sympatycznym, wzbudzającym zaufanie lekarzem jest np dr Sławomir Artymiak, polecana jest też dr Sabatowska, dr Lemiec-Brzóska, dr Ostrowski, dr R. Kruczyński

Re: Laparoskopia - szpital Św. Trójcy, kto?

dzięki wielkie Polecony został mi dr Kisielewski, Majewski i Ciepliński, no i jeszcze dr Lemiec-Brzózka. Nie znam tych lekarzy, a opinie jak wiadomo są i dobre i złe.

Re: smiyszne slonske wyrazy

Piyknieście wszycko zgodli. A tyn Vatermoerder,bo były przi nim wontpliwości to je taki sztajfny kraglik ku koszuli. Downij wszycke koszule były bez kragla a jedynie z lymcym(lymiec abo lemiec sie nazywała tako mało "stojka" przi koszuli).Do nigo sie przipinało ekstra kneflikami ze przodka i ze

Re: Opinie o płockich ginekologach

Miałam do czynienie z dr Ostrowskim w szpitalu, super. Z tego co wiem przyjmuje prywatnie w Płocku, na ŁAczniczek chyba, a na kase w Sannikach i Sierpcu. Ja osobiście leczę sie u dr Marzeny Lemiec- Brzóski ,polecam również.

Re: marzenna lemiec-brzoska

a ile trzeba czekać jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, że przyjęła mnie punktualnie niestety. Zapisują dwie panie później godziny się dublują ja zrezygnowałam po tym jak na pewien zabieg umawiałam się z panią doktor na moje szczęście tydzień przed zadzwoniłam bo zapomniałam na którą godzinę byłam

Re: Gabinet ginekologiczny - jaki polecacie.

ja powiem wam tak każdy lekarz jest dobry jak ciąża prawidłowo się rozwija jak rozwija się nie prawidłowo to każdy zazwyczaj chowa głowę w piasek i udaję że cię nie zna. a tak apropo Ja też szukam lekarza najlepiej kobiety tylko nie polecajcie mi Lemiec-Brzóski juz ją przerobiłam

Re: Gabinet ginekologiczny - jaki polecacie.

spokojnie mogłam je kupić. To nie ona chodziła przez miesiąc pół przytomna z niewyspania. Czułam się pod jej opieką jak królik doświadczalny. Następna dr. Lemiec-Brzuska milutka do bólu. Na pierwszej wizycie bardzo miło mnie przyjęła, zbadał i tłumaczyła że przy takim poziomie prolaktyny nie

Re: Opinie o płockich ginekologach cz.II

doświadczalny. Następna dr. Lemiec-Brzuska milutka do bólu. Na pierwszej wizycie bardzo miło mnie przyjęła, zbadał i tłumaczyła że przy takim poziomie prolaktyny nie trzeba jej zbijać lekami, trzeba poczekać, nic na siła i przekonała mnie żebym przez pół roku zapomniała o tym że chce mieć dziecko

Re: Opinie o płockich ginekologach cz.II

slabo czuc tetno dr lemiec-brzoska nakrzyczala na mojego meza ze palil przy mnie i to jest wina tego ze dziecko bylo niedotlenione, slyszalam jak polozne mowily miedzy soba ze dziecko bylo okrecone pepowina (i dlatego podczas parcia sie cofalo i podduszlo pepowina!!) chwala bogu ze brzoska (maz) juz

1 2 3 4 5