czy ktos zna ta ginekolog, wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i chcialam do niej pojsc, opinie pozytywne ale moze dowiem sie czegos wiecej o prowadzeinu ciazy przez nia. Agata -- Moja Maja wt., 26-12-2006 Forum: Łódzkie Wątek: Lipecka - Kidawska
Skąd te informacje, że ona już nie pracuje w Madurowiczu? Jestem w 30 tyg. ciąży i chodzę do niej właśnie do przychodni w Madurowiczu. W każdym razie polecam ją gorąco. To moja druga ciąża, a do pani doktor chodzę już od 10 lat. Jest super. Poleciłam ją wielu znajomym i wszyscy potwierdzali mo
Czy ktoś orientuje się gdzie można się do niej dostać? Wiem że w SALVE i LUXMEDzie przyjmuje, ale czy w jakimś szpitalu również? Albo czy ma swój gabinet?
Dajcie spokój. Do tego lekarza się wybieracie?????????????
Mam pytanie czy zna ktoś Dr.Lipecką z Salve w Łodzi ,wyjątkowo w zastępstwie mam mieć zrobione USG za Sobkiewicza przed IUI i nie wiem jak do tego podejść czy ona jest kompetentną osobą?i co zrobić bo USG mam po 18 a Pani Małgosia jest do 18 a mam sie umówić od razu na IUI
niestety to rzeczywiście dobry lekarz, ale od spraw prostych jeśli chodzi o USG to poszłam do niej, nic nie mówiłam przed badaniem o sobie, pani doktor usg zrobiła i powiedziała "wszystko w porządku", na moje pytanie " a jak tam wygląda moje PCOS" troszkę się speszyła, zrobiła USG jeszcze raz mówią
Dziewczyny z Łodzi, byłyście pod opieką dr. Lipeckiej- Kidawskiej ? jakie opinie ?? słyszałam, że jest bardzo dobra, szukam fachowageo i przyjaznego lekarza, bo do tej pory nie miałam szczęścia....to dla mnie bardzo ważne dziękuję za pomoc i pozdrawiam
nie jestem jej pacjentką, ale na białej liscie ginekologów figuruje wielokrotnie.. -- mojemaleństwo
Pamietamy jak odeszłeś z Hutnika, po tym co zrobił dla Ciebie klub, piłkarze i kibice.
JAKIEJ Stali, panie Kordyl...
jak to nie manipulujecie władzami mzpn? przecież to właśnie jest dobitny przykład wpływania na mzpn? Moim zdanie powinno się kogoś jeszcze obciążyć kosztami za straconą rundę. Kibice Hutnika napewno o tym nie zapomną!!!
MZPN powinien pokryć koszty utrzymania piłkarza przez pół roku gdy nie mógł grać.
Moje drogie Panie :) Czy dr Elzbieta Lipecka - Kidawska pracuje na oddziale w Madurowiczu w Lodzi, czy tylko przyjmuje w przyszpitalnej przychodni? Wciaz trafiam na rozbiezne informacje.Poniewaz wlasnie dowiedzialam sie, że jestem w ciązy, musze zdecydowac sie na lekarza prowadzacego a nie
ja od paru dni jestem pod jej opieką "ciążową", ale pacjentką jestem od dawna. To super-kobieta. Nieważne, ze nie pracuje w szpitalu. To naprawdę najmniej istotne. Ważne, ze kobieta się zna, jest doświadczona i bardzo fajna.
A może byliby parą, i to udaną? W jakiejś alternatywnej rzeczywistości? Michał to jedyny człowiek w Lipcach, który zrozumiał charakter Jagusi. "Bosa jeszcze była, w koszuli, ździebko rozespana i taka urodna, a jakowymś prażącym ciepłem buchająca i lubością, że powiódł po niej zmrużonymi ślepiami
kooreczka napisał: > , a to jaki PR zrobi > ła Maciejowi widzieliśmy w książce- żona tańcująca w karczmie rzutowała negatyw > nie na męża- w końcu jak z nim się układać, skoro własnej baby nie opanuje . Maciejowi nic nie zaszkodziło. Wiosną, to on, zdradzony, ośmieszony mąż, w
Witajcie Czy znacie Panią doktor ?? Czy sądzicie, że jest dobrym specjalistą ? Już dwa razy poroniłam i potrzebuję dobrego specjalisty. pozdrawiam
bardzo Ci dziękuję ...
Garbarnia wejdzie do III ligi,a "gumiory spadna i będzie miał Lipecki awans ha ha
Koniec Panowie działacze z Garbarni załatwiania spraw przy stoliku z kolesiami z Małopolskiego ZPN. Wasza epoka już minela.