Jerzy Okulicz, prezes OSM, twierdzi(...)Ale tak naprawdę nie zależy mi na mandacie. (...) To po co Panie Okulicz jest Pan radnym? Jak Pan masz mieć takie podejście do samorządności lokalnej, to zrezygnuj Pan, bo takie wypowiedzi świadczą o Panu - a źle świadczą.
Gość portalu: Agnieszka napisał(a): > Odkąd pamiętam zawsze ktoś czepiał się prezesa "Pojezierza". Dla mnie to nie > nowość.Chcę powiedzieć że czynsz w spółdzielni jest bardzo niski a to zasługa > dobrze rządzącego prezesa Procyka. I za to mu dziękuję bo zostają mi jeszcze >
Tylko dlaczego odśnieżanie zatoczek postojowych ma trwać 10 godzin? Trudno sobie wyobrazić że w tym czasie wszystkie auta znikną z osiedla.
NO PANIE PRZEDWOJSKI BIERZ PAN PRZYKŁAD !!!! Jak narazie to wstyd, aby tak wygłądały uliczki Jarot
Ale wyrzuca Okulicz pieniądze!!!!!!!!! Teraz niech wpłaci do kasy Spółdzielni 115tys. i wtedy niech uzasadnia, że się nie opłacało. Chyba ma z czego. To są pieniądze nasze a nie Pana!!!!!!!!! Do zwrotu. Okulicz daje pretskst do likwidacji spółdzielni!!!!!!!!!!
Co za problem odwolac Okulicza. Wystarczy ruszyc tylki skrzkynac sie z sasiadami i na Walnym wszystko zmienic. Jest tylko jedna podstawowa sprawa. Trzeba chciec. Niestety ludzie wychowani w PRL maja we krwi wrodzony tumiwisizm i przekonanie ze to nie jest ich wlasnosc. Dlatego takich "Okuliczow" jes
Skandal w olsztyńskiej spółdzielni mieszkaniowej Wtorek, 15 marca 2005 (13:25) 15 zarzutów dla prezesa olsztyńskiej spółdzielni \"Pojezierze\"; 9 dla księgowej. Dotyczą one głównie podrabiania dokumentów. W sprawie są też wątki korupcyjne, np. ustawianie przetargów na wymianę liczników wody
> Prokurator zawiesił i prezesa, no to ciekawe bo nawet u Łukaszenki coś takiego należy do wyłącznych uprawnień sądu... A jak mówią, że Tuskmenistan jest za Białorusią to POchyleni w krzyk.... A tu proszę w szczerości się wypsnęło...
Moja rodzina posiadała mieszkanie w tej spółdzielni. Prawie 500 PLN za 48 m2 i dwóch osobach. Muszę przyznać jako mieszkaniec W-wy uchodzącej za miasto drogie, iż czynsze w spółdzielni Pojezierze są astronomiczne. Proszę porównąć czynsze w warszawskich spółdzielniach - nowych na Ursynowie
Ludzie , opamiętajcie się. Popatrzcie trzeżwo na działania Staroniowej w Spółdzielni Mieszkaniowej, co osiągnęła i w jaki sposób się nachapała. Zapomnieliście jak interpelowała w swoich sprawach za co została ukarana w klubie PO. Zaczekajcie na ostateczny wyrok w sprawie Procyka, wyrok będzie
, że długo i skutecznie ukrywał głośną seksaferę z udziałem prezydenta miasta Czesława Małkowskiego. Jak ustalił „Wprost”, z olsztyńskim układem związani byli politycy, biznesmeni, prokuratorzy, sędziowie, prezesi spółdzielni mieszkaniowych, wydawcy lokalnych mediów, działacze
Czy prezes spółdzielni mieszkaniowej może być osobą nietykalną? Czy może sam sobie ustalać kosmiczne zarobki i bezkarnie manipulować wyborami? Przykład olsztyńskiej spółdzielni "Pojezierze" pokazuje, jak wspólnota lokatorów zamieniła się w prywatny folwark, rządzony przez stojącego ponad
Tygodnik "Wprost", Nr 1132 (8 sierpnia 2004) SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE SPÓŁDZIELCZA PĘTLA Skończmy z wyzyskiem 12 milionów Polaków! Około 30 proc. dzieci w Neapolu i jego okolicach nie chodzi do szkoły. Oficjalne bezrobocie w regionie sięga 60 proc. Ale edukację i pracę zapewnia tam
"Wszak spółdzielnia nie mogła występować jako oskarżyciel prywatny w sprawie z art.212 kk." Błędny pogląd. Spółdzielna jest osobą prawną i podlega ochronie przez przepis art.212 kk. Problem w tym, że oskarżeni zapewne nie krytykowali spółdzielni jako takiej tylko wyrażali negatywne opinie o
spółdzielni, zbrojnego ramienia prezesa. Pewno biedactwo nie wiedziało jakie rzeczy dzieją się w spółdzielni. taka podwójna moralność polityczna
partia skupiająca UW i spady z SLD. Oby szybciej skończyli niż zaczęli...A tak nawiasem to zastanawiające, że jej szef Z.Dąbkowski wybudował swoje sklepy na gruncie miasta (przew. rady miasta...) i na gruncie spółdzielni... "Pojezierze"
W Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej tez przydała by sie lustracja. Prezes i zarząd robia co chca a malowana rada nadzorcza, opłacana z pieniedzy mieszkańców, wystepuje w roli klakiera.