jest jeszcze jedno wytlumaczenie Twojego jadu: ty jestes najzwyczajniej zgorzknialym, starym kawalerem. Komputer jest Twoim jedynym towarzyszem zycia. Hm.. coz, nie wiem czy wspolczuc, wszak nie ma skutkow bez przyczyny...... -- live and let live
Starym sfrustrowanym dziadkiem.
Co do Twojego częstego icia do aki medialnej, itede.. Czy Tobie choć pprzez sekundę przeszło przez myśl, ze wykrywalność AIDS, czy tez wirusa HIV jest pośród Gejów na tyle wysoka, bo są gfrupa ryzyka i częściej się badają?? Zdajesz sobie sprawę, albo może poszukałes danych, jakie są w liczb
Witam Cie. Napisz mi proszę, jakie jest Twoje własne (nie interesują mnie argumenty i linki) na temat gejów i lesbijek. -- mknij jak wiatr, stój jak sosna, siedź jak kamień, trwaj jak ziemia /tybetańskie/ -----------
Nic nie powiem. Do prowokacji musi byc 2 sztuki. Jak i do uwiedzenia. Nic nic nic, nie napisze. :-DD Kto i kiedy napisal "lzyjcie nas, mysmy prowokatorzy"? :-)
orin napisał: > > OK, Orin, zgodzmy sie ze sie nie zgadzamy :-) > > Nie zgadzam się :-) Nie masz racji:-DD PS. Pieniactwo! :-)) Albo nawet metapieniactwo!
To może ja się wtrącę. Mam Vojagera 005 od jakichś 3 m-cy. Wózek ma 2 hamulce, działające jednocześnie na dwa koła, tak więc gdy przełożysz rączkę to nie będziesz musiała biegać dookoła wózka. Kolory odbiegają od rzeczywistych, ja mam szaro zielony. Ciężar nie jest taki straszny , choć leciut
ja mam Deltima voyagera i jestem bardzo zadowolona.jezdze nim od czerwca i bardzo dobrze sie sprawdza zzarowno w lecie jak i teraz zima,,jedyna wada to chyba wagga tego wozka jest troche ciezki zaraz po porodzie ciezko mi bylo go wnosic na 1 pietro.Pozatym jest twardy a to jest dla mnie zaleta bo ni
Orin, Orin. Fiu, fiu. Dobrze powiedziane. -- Wielki apetyt na życie! Dzień po dniu!
:) uuu, spadek formy masz? Nie wiesz z kim gadasz, orin? geograficznie, orin to gmina w Akwitanii> Zupełnie mi to nie przeszkadza. -- bez bezsensu niczym sens jeszcze wciąż
kukurydza błe. Cola, jeśli zimna z lodem i cytryną - nie pogardzę. Wkładka mile widziana. krówka - muu (podobno). Orin, użarło Cię coś? -- bez bezsensu niczym sens jeszcze wciąż
Orin: Nelsonek, uważam, że uzgodniliśmy stanowiska: Nelsonek: Po czesci sie zgadzam. Orin: Apostazja jako pisemny akt w obecności świadków jest wskazany i powinien byc uwzględniany przez KK. Nelsonek: Zgoda. Orin: Nie wiesz co to liberalizm i tolerancja ale odkryłeś że ludzie sie
Orin: Jest sakramentem KK. Tak samo jak nominacja na premiera jest przekazaniem uprawnienia do konstruowania rządu przez prezydenta a nie wręczeniem zadrukowanej kartki papieru w blasku fleszy. Czy naprawdę musimy wyjaśniać takie rzeczy? Nelsonek: Ten sakrament do polania woda sie
moj adres to orin5@op.pl
Młoda, uczciwa, rzetelna i pracowita szuka pracy popołudniami. Posprzątam mieszkanie, zajmę się dzieckiem, zrobię zakupy. pzdr orin@op.pl
O :))) Orin :))) Beniaminek forum. Dzisiaj o Tobie najcieplej myślałam.
Orin, z czego czerpiesz wiedzę o gejach? -- estabilishment & foto ---------------
orin napisał: > Dla homo KK też ma ofertę - lubelski ośrodek wsparcia osób homoseksualnych "Odwaga". -- To Ci, którzy bredzą o terapii :)))) -- estabilishment