greta.garbon 05.07.08, 17:18 ten czas zdzierca!!! Zabrał nam już jedną szóstą lipca i całego czerwca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:02 Pożegnanie z Afryką ;) dobry wieczór panie Brezly. Szkoda, że Pan tego zachodu słońca nie widzi. Landszaft na niebie. Założył był Pan taki wątek zdaje misie. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:03 A i owszem widze wlasnie dlugi zachod slonca. W naturze OK. Jako landzaft, no, yhymy... Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:07 Stąd te tropiki? Bezbrzeżny smutek Pana ogarnia? Pod osłoną nieba ;) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:10 No nie, to pania. W te upaly, nie? Ja urlopa zaczalem i podkrecam sie do prac srubunkowych. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Skarga 05.07.08, 21:43 greta.garbon napisała: > Nie uchodzi :) Nie ma wyjscia :-) Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 21:11 W powietrzu czai się melancholia i jak stawić jej opór. Odpowiedz Link Zgłoś
audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 21:48 Greto... witaj :) nie wiem czy wiesz (zapewne nie, bo skąd) ale jam weteranka walk z melancholiami rozmaitemi. jeszcze nigdy z nimi nie wygrałam. mój sposób - brać nogi za pas i pędem przed siebie, by później dopadła, zmęczona, o słabszej sile rażenia. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:07 O :))) Orin :))) Beniaminek forum. Dzisiaj o Tobie najcieplej myślałam. Odpowiedz Link Zgłoś
audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 22:21 hmmm... Greto. Grety są motylami: en.wikipedia.org/wiki/Greta_%28genus%29 czy mogę o coś zapytać? Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:36 zasięg mi ucieka jak Ty przed melancholią. Odpowiedziałabym natychmiast. Wszystko możesz. Pytaj. Odpowiedz Link Zgłoś
audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 22:49 rzekłaś: >Dzisiaj o Tobie najcieplej myślałam. a ja zapytam: dlaczego...? Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:56 zapach i muzyka najczęściej niosą mi skojarzenia. Słyszałam dzisiaj piosenkę, od której nasza znajomość się zaczęła. Odpowiedz Link Zgłoś
greta.garbon Re: Skarga 05.07.08, 22:59 i kupowałam dzisiaj bibelot dla przyjaciela, przedstawiciela tejże :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
audrey.h Re: Skarga 05.07.08, 23:15 aaa, piosenka. o tak, przetrwamy :) Greto, jak można pięknie śpiewać po flamandzku..., zobacz, posłuchaj: uk.youtube.com/watch?v=tweVwF1X5AQ i masz, złapała mnie, dorwała. melancholia... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonamysz Re: Skarga 06.07.08, 08:53 Zime jednak tez da, wiec po co Skarga. Zima potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś