"Moja przygoda zaczęła się od czatów z płcią przeciwną i chociaż nie zakładałem z góry żadnego podrywu, to potoczyło się samo. Z początkowych ok.10 godz. tygodniowo zrobiło się dłuższe przesiadywanie przed komputerem, a co za tym idzie znikanie z domu (do kafejek internetowych). A jeszcze dł
Ouk :-))) To ja chyba inny wątek czytałam ;-). Czyżby urażona męska duma przez Ciebie przemawia? alibo nieciekawe doświadczenia z przeszłości..? Bo wiesz, nie każda kobieta, która robi sobie urlop od życia małżeńskiego musi się puszczać. Wyjazd to komunikat dla niekumatego męża "mam
To ja jeszcze raz. Jezeli sie zacietrzewilam albo zacietrzewilismy oboje z mojej winy to przepraszam. Nie bylo moja intencja denerwowac cie. Pokretnosc moich argumentow wynika z tego, ze wedlug mnie fakty sa niewystarczajace zeby mowic o prawdzie. W jakims innym watku czytalam czyjes zdanie, k
klowniczka napisała: > To ja jeszcze raz. Jezeli sie zacietrzewilam albo zacietrzewilismy oboje z > mojej winy to przepraszam. Nie bylo moja intencja denerwowac cie. Pokretnosc > moich argumentow wynika z tego, ze wedlug mnie fakty sa niewystarczajace zeby > mowic o prawdzie.
Ty czasem treściwie czy li i jedynie formalnie?
Cholernie mi się podobały Twoje "Ich troje i dwa pokoje". Tekstowo trzymaj tak dalej. Wkurza mnie, że ludzie boję się wdepnąć w gówno i niesłusznie (?) nawet oskarżyć, a potem nawet przeprosić, tylko udają, że nie ŚMIERDZI.
kvinna napisała: > Wkurza mnie, że ludzie boję się wdepnąć w gówno i niesłusznie (?) nawet > oskarżyć, a potem nawet przeprosić, tylko udają, że nie ŚMIERDZI. A mnie wkurza, że inni ferują wyroki na podstawie sensacji z mediów. Na sąsiednim forum czepiają się już Eichelbergera.
stroszy sie jak kogut a piszczy jak kurka... tylko dogadujesz... a zaproponowales cos ciekawego kiedykolwiek wymagajacym forumowicza...? yyyyyyyyyy bo ja stron pare przejrzalam i sie tworczej inwencji nie dopatrzylam z Twojej strony yyyyyyyyyy
Ja nie oglądam niemieckich. Chodziło mi o wstyd przed tym kolesiem, który to tłumaczył;) Ale tak w sumie zawsze lepiej, jak Cię tak na poziomie - w obcym języku zwyzwą, niżby mieli powiedzieć wprost. Tak jakoś kulturalniej. Też nie wiem, co to ke pasa, ale już mi szkoda kasy na tłumacza:) Nie p
powaznie - za zacietosc wiem ze nie jestem ulomna dlatego ludzie za mna nie przepadaja chorobliwie pragne zaitewresowania ale jak zyje nikt mi tyle czasu i zaangazowania co Ty nie posiwiecil
ulonma a nie nie ulomna, mialo byc ze niby zdaje sobie sprawe z wad ;)
zabawny, ponieważ taki czerpak ubecki. Czerpiesz pełnymi garściami z tych ubeckich świnstwa. W imię czego???? W imie prawdy??? Jakiej prawdy??? Ano tej pisanej przeze ubecków. Ergo! Ubecja producentem prawdy, a ty jej doręczycielem. Ale ci przyszło ouk. PS. Może mógłbyś w tym dniu skłonic
jestes biały heteło? Czyzbys był czerwonym gayem? Wiem, wiem u was teraz tak dla niepoznaki........ PS. Co robiłes w tamtych czasach???? Czekałes na rolki papieru toaletowego, czy kryles tatusia, jak organizował cement i cegły w panstwowym magazynie??? Tak, miedzy nami, chciałby wiedzie
zaskoczenie dla mnie. Właściwie powinnaś zmienić go na iq5, będzie bardziej odpowiadał rzeczywstisci. acha i nie zapomnij wielce udzielać się na wszelkich tematach traktujących o wybaczaniu, nie noszeniu uraz i obrażalskości - Wasza świetojebliwość :-))))) Zawsze możesz napisać, że w 45-tym "ouk się
foki są fajne ouk, ouk :-) informacje.tivi.pl