290 wyników w czasie 68 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ouk

"Moja przygoda zaczęła się od czatów z płcią przeciwną i chociaż nie zakładałem z góry żadnego podrywu, to potoczyło się samo. Z początkowych ok.10 godz. tygodniowo zrobiło się dłuższe przesiadywanie przed komputerem, a co za tym idzie znikanie z domu (do kafejek internetowych). A jeszcze dł

Re: super rada dla wszystkich zdradzanych vol. II

Ouk :-))) To ja chyba inny wątek czytałam ;-). Czyżby urażona męska duma przez Ciebie przemawia? alibo nieciekawe doświadczenia z przeszłości..? Bo wiesz, nie każda kobieta, która robi sobie urlop od życia małżeńskiego musi się puszczać. Wyjazd to komunikat dla niekumatego męża "mam

Ouk

To ja jeszcze raz. Jezeli sie zacietrzewilam albo zacietrzewilismy oboje z mojej winy to przepraszam. Nie bylo moja intencja denerwowac cie. Pokretnosc moich argumentow wynika z tego, ze wedlug mnie fakty sa niewystarczajace zeby mowic o prawdzie. W jakims innym watku czytalam czyjes zdanie, k

Re: Ouk

klowniczka napisała: > To ja jeszcze raz. Jezeli sie zacietrzewilam albo zacietrzewilismy oboje z > mojej winy to przepraszam. Nie bylo moja intencja denerwowac cie. Pokretnosc > moich argumentow wynika z tego, ze wedlug mnie fakty sa niewystarczajace zeby > mowic o prawdzie.

ot ouk

Ty czasem treściwie czy li i jedynie formalnie?

Ouk - Ot

Cholernie mi się podobały Twoje "Ich troje i dwa pokoje". Tekstowo trzymaj tak dalej. Wkurza mnie, że ludzie boję się wdepnąć w gówno i niesłusznie (?) nawet oskarżyć, a potem nawet przeprosić, tylko udają, że nie ŚMIERDZI.

Re: Ouk - Ot

kvinna napisała: > Wkurza mnie, że ludzie boję się wdepnąć w gówno i niesłusznie (?) nawet > oskarżyć, a potem nawet przeprosić, tylko udają, że nie ŚMIERDZI. A mnie wkurza, że inni ferują wyroki na podstawie sensacji z mediów. Na sąsiednim forum czepiają się już Eichelbergera.

Ouk - kuo, kuo, kuo (początek wątku)

stroszy sie jak kogut a piszczy jak kurka... tylko dogadujesz... a zaproponowales cos ciekawego kiedykolwiek wymagajacym forumowicza...? yyyyyyyyyy bo ja stron pare przejrzalam i sie tworczej inwencji nie dopatrzylam z Twojej strony yyyyyyyyyy

Re: Ouk - kuo, kuo, kuo

Ja nie oglądam niemieckich. Chodziło mi o wstyd przed tym kolesiem, który to tłumaczył;) Ale tak w sumie zawsze lepiej, jak Cię tak na poziomie - w obcym języku zwyzwą, niżby mieli powiedzieć wprost. Tak jakoś kulturalniej. Też nie wiem, co to ke pasa, ale już mi szkoda kasy na tłumacza:) Nie p

Ouk ja Cie zaczynam podziwiac

powaznie - za zacietosc wiem ze nie jestem ulomna dlatego ludzie za mna nie przepadaja chorobliwie pragne zaitewresowania ale jak zyje nikt mi tyle czasu i zaangazowania co Ty nie posiwiecil

Re: Ouk ja Cie zaczynam podziwiac

ulonma a nie nie ulomna, mialo byc ze niby zdaje sobie sprawe z wad ;)

ouk, ty jestes taki zabawny

zabawny, ponieważ taki czerpak ubecki. Czerpiesz pełnymi garściami z tych ubeckich świnstwa. W imię czego???? W imie prawdy??? Jakiej prawdy??? Ano tej pisanej przeze ubecków. Ergo! Ubecja producentem prawdy, a ty jej doręczycielem. Ale ci przyszło ouk. PS. Może mógłbyś w tym dniu skłonic

ouk, dlaczego w kazdym poscie podkreslasz, że

jestes biały heteło? Czyzbys był czerwonym gayem? Wiem, wiem u was teraz tak dla niepoznaki........ PS. Co robiłes w tamtych czasach???? Czekałes na rolki papieru toaletowego, czy kryles tatusia, jak organizował cement i cegły w panstwowym magazynie??? Tak, miedzy nami, chciałby wiedzie

Re: ouk - a Ty????? masz żonę

Tak zeby wszystcy wiedzieli - cyt. z postu Ouk'a (początek wątku)

zaskoczenie dla mnie. Właściwie powinnaś zmienić go na iq5, będzie bardziej odpowiadał rzeczywstisci. acha i nie zapomnij wielce udzielać się na wszelkich tematach traktujących o wybaczaniu, nie noszeniu uraz i obrażalskości - Wasza świetojebliwość :-))))) Zawsze możesz napisać, że w 45-tym "ouk się

Skandynawowie nagrodzili doktora Skórę (początek wątku)

foki są fajne ouk, ouk :-) informacje.tivi.pl

1 2 3 4 5 6