504 wyników w czasie 49 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pafcio

Ty tak Sobie ironizujesz, a Bartuchowi naprawdę niedaleko do trafienia wyniku. Z bramkarzy to narazie traffił tylko Kaczor:):) O ile poziom meczów 1 ligi jest żenujący, to druga liga powoduje u mnie odruchy wymiotne... I nie dlatego że gra tam ŁKS, choć dziury po krzesełkach przedstawiają impo

pafcio

Gość portalu: pafcio napisał: > Do szanownego p8: > Z wiadomych powodów nie odwiedzam pierwszoligowych stadionów więc na temat > poziomu się nie wypowiadam. > Ty na ten temat wiesz więcej i skoro uważasz że jest żenujący , masz do tego > prawo. A ja miałem okazję

PAFCIO!!!!!!! (początek wątku)

Przegralem pewien zaklad, nie spodziewalem sie w tym roku az takich mozliwosci finansowych pewnego pana z Glowna. Ale, coz. Zaklad to zaklad. Jesli bardzo Ci zalezy mozemy sprobowac ustalic termin w lipcu. Choc ja wolalbym jakis sierpniowy piatek. Daj znac. Pozdrawiam kibica. -- NIE MA NIC PO

Re: PAFCIO!!!!!!!

Witam Cię . Co wspólnego mają możliwości finansowe p.G z pozostaniem ŁKS-u w szeregach drugoligowców ?????. Przecież to jest sport , wszystko może się zdarzyć. Zadecydowało dobre przepracowanie okresu przygotowawczego przez piłkarzy i ambitna postawa na boisku. Znam jeszcze jeden klub( blisk

Pafcio!!!

troszkę zbyt dużo pedału.... ale mazureczek było słychać, co raczej jest rzadkie... Gdybym to ja posiadała TAKI aparat jak Pafcio, to bym poloneza tego zagrała bardziej militarnie.... czyli werble, suche, trzaskające, oddalające się lub przybliżające.... gamki bez pedału.... bo inaczej nadmiar dźwięku

Re: Pafcio!!!

się dzieje teraz. ................................................... Tylko dwa rzędy dzieliły mnie od Doroty Szwarcman, a słyszałyśmy co innego. Ona: błędy - ja: pozytywy. Jak więc grał Pafcio? Dla mnie - wspaniale! Cieszę się, że nie bał się wyrazić tej opinii Stanisław Leszczyński: Pafcio

PAFCIO:-))) (początek wątku)

Sprawdz poczte, Nerwusie:-))) -- Kobieto, po co ten placz....

Re: PAFCIO:-)))

Właśnie odebrałem pocztę i jedyną wiadomością było , że pewna instytucja udzieli mi kredytu hipotecznego , który zmieni moje życie. Tylko ja nie chcę zmieniać swojego życia. P.S. Bartuch , to Ty teraz w finansach robisz ??

Pafcio, pięknie :)

Piękne preludia i ten swing w I części sonaty, tak miało być? ;)

Pafcio, Bożanow

Ja nie wiem, po co, pytam Pafcia :) Za to po Bożanowie muszę się napić. Najlepiej byłoby w karczmie, po tych mazurkach zwłaszcza. Pierwszy raz go słyszałam i padłam na kolana. Chociaż na początku chciało mi się śmiać, że Goulda naśladuje, to niskie krzesło...

do pafcio

2 miesiace po oglaszaniu sie na smietniku to moim zdaniem REWELACJA ! z pewnoscia, gdybys dal darmowe ogloszenie do gazety, i jeszcze dopisal "Bezpośrednio", to mialbys więcej chętnych.

Re: do pafcio

Nie napisałem ale także ogłaszałem się w internecie Gratka + Wyborcza. Odzew był ale tylko z Agencji. Oczywiście odradzam z korzystania z ich usług. Przez tydzień przychodzlili do mnie Agenci z klientami którzy szukali czegoś innego. Agencje po prostu przyprowadzaja każdego klienta. Po tygodni

re:pafcio

tera mi głupio...udowodniłeś że jesteś chłop jak trza

Pafcio na Majorce (początek wątku)

Poczytajcie: www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24780&Itemid=1

Re: Do ...PAFCIO

Wyluzuj, Przyjacielu. Miala byc dyskusja na poziomie, o ile pamietam. Niech taka pozostanie.

Re: Do ...Pafcio

Odchodząc całkowicie od tematu łódzkich klubów. Zauważyłem, że nie bardzo lubisz dziennikarzy Wyborczej, czyli i samej Gazety pewnie nie darzysz sympatią. Co zatem robisz na forum Gazety? To jakiś masochizm, czy co? -- Pozdrawiam 8-? Saper

Re: pafcio ty potworze

Stal Rz-ow: "tępy jajogłowy łeb" - to (trudne słowo) oksymoron, brawo, postępy widzę, następnym razem postaraj się użyć polskich czcionek, wiesz jak to się robi? A przepraszam, zapomniałem o torbie na głowie, na początku ją zdjemij.

pafcio ty potworze

pafcio jajoglowy chlopcze na twoj tepy leb to worek na ziemniaki nie wchodzi, wystajace uszy przeszkadzaja , jestes postrachem Miasta Lodzi. pafcio potwor z teofilowa hahahha

1 2 3 4 5 6