Gość: RADZIO-WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 16:45 JUTRO JAGA WAS POJEDZIE BEZ DWOCH ZDAN.JESTESCIE ZBIERANINA PSEUDO GWIAZDOROW.I LESNYCH DZIADKOW.I ZNOWU GOSZCZYNSKI WYPIJE Z ROZPACZY PARE JABOLI KTORE PRODUKUJE.HEHEHE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: heniek Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.usinet.it / 194.149.232.* 16.09.05, 16:49 a co to znaczy "ŁKS zagra na wyz liderem" hmm zagra na wyzynie , wzniesie sie na wyzyny, zagra z wyzylowanym liderem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzeku prosimy nie stosowac skrotow myslowych GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 16:52 wlasnie co to do cholery znaczy? Radziu wyluzuj, wazne ze widzewek skasuje piasta za pare godzin, nich retkinia sie martwi o przezycie w 2 lidze poki co, choc nie powiem derby w ekstraklasie pelnej korupcji i listkiewiczow brzmialyby niezle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: prosimy nie stosowac skrotow myslowych GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 11:27 Nie żebym się czepiał ale jak tam skasował widzewek tego piasta ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: prosimy nie stosowac skrotow myslowych GW IP: *.toya.net.pl 17.09.05, 12:28 No niestety - derby zapowiadają się pasjonująco bo Widzewek wczoraj także padlinę grał... Piast był poprostu lepszy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.toya.net.pl 16.09.05, 17:28 A ja mam nadzieję że ŁKS wygra ten mecz. Pozdrowienia dla normalnych kibiców. RTS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 16.09.05, 18:03 A ja mam nadzieje , ze LKS stanie na wysokosci zadania i pojada sobie chlopcy po rowach jak sie bawic to sie bawic.Za niedlugo ekipa resoviakow z umytymi rowami zawita do swoich przyjaciol ale bedzie balanga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VVV Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 18:28 A ja sądzę, że niedługo spotka cię piącha m/dzy ślepia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 19:23 Mam nadzieje kibicu Stali , że przykre doświadczenia , które Cię spotkały w życiu i jak widać silnie rzutują na Twoją psychikę , przezwyciężysz. Spróbuj skontaktować się z organizacjami , które pomagają ofiarom przemocy seksualnej w rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz do Stal Rz IP: *.toya.net.pl 16.09.05, 23:12 Wiesz co - Ciebie juz powoli zaczynają nielubić prawie tak jak mnie! Ale cotam... Jeśli wykpiwać to nie indywidualnie! Jeśli wykpiwać to tylko we 2ch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CityofLodz Re: do Stal Rz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 23:16 Jasne fulko, co dwóch de.bili, to nie jeden, zawsze raźniej. Nie zapomnij o prochach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 11:38 Fulko nie schlebiaj sobie. Wykpiwać to trzeba „umić” Ciebie nie można nie lubić z Ciebie nawet nie można się śmiać . Nadzieją pozostają badania okresowe , które mam nadzieję już niedługo przed Tobą. Jeśli zamierzasz tworzyć spółkę z bucem ze Stali to uważaj na dupę bo jemu tylko „rowy” w głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow Re: IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 17.09.05, 12:27 pafcio mam odmienna orientacje do twojej zboku.Pewnie juz nie mozesz sie doczekac jak ciecie z resovii pojada ci po rowku.Co do doswiadczen z dziecinstwa , nie ma w nim nic co mogloby zaszkodzic mojej psychice, a twoje doswiadczenia no tak jak sie mam mame z obrosnieta klata , ktora przekazaja synkowi jak kochac inaczej teraz patrzysz w wszystkim na rozporki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CityofLodz Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 14:07 No cóż, twoją starą chyba naprawdę molestował Yeti, kozi cycu powyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re:0-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 17:37 Oczami wyobraźni widzę wasze miny , gdy się dowiedzieliście , że Jaga poległa. Wiem , wiem cieszycie się wraz z nami , kibicami ŁKS-u. Bez dwóch zdań prawda Radzio. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CityofLodz Re:0-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 18:32 No i gdzie tu są teraz te podmiejskie kundle ze swymi przydupasami? Viva ŁKS Łódź:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re:0-2 IP: *.toya.net.pl 17.09.05, 19:34 Wow! Kto by się tego spodziewał! Super - może derby jednak nie będą padliną! Brawka i gratulacje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosty Re:0-2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.05, 19:43 > Super - może derby jednak nie będą padliną! Protestuję przeciwko nazywaniu meczów ŁKS - GKS Bełchatów derbami. To mniej więcej tak jakby nazwać w ten sposób mecz np. Wisły z Górnikiem Zabrze. A co do meritum... Mecze w EKSTRAKLASIE są z reguły ciekawsze i taka szansa istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow oby tak dalej IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 17.09.05, 22:26 oby tak dalej za rok sie spotkamy , moze nie bedziecie tlem dla nas i bedzie fajny meczyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CityofLodz Re: oby tak dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 22:28 masz rację thomaspawel, ficef nie ma szans na extraklasę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow LKS w 3 lidze IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 18.09.05, 02:29 To byl zart frajerzy widze was w 3 lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Jaga-ŁKS 0-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 09:30 O witamy „stalowego buca” i co tylko tyle , słabo bardzo słabo. Może zdejmij torebkę z głowy , wtedy będziesz widział lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
hm` Re: Jaga-ŁKS 0-2 18.09.05, 12:52 W sumie Pafcio piekne bramki strzelili. Heh no i ten slupek Sypka. A sytuacje Jega miala jak na lekarstwo. pozdr. hm` www.bsk.vectranet.pl/~sagi/jaga-lks0506.avi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: furio Re: Jaga-ŁKS 0-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 13:25 nie napinaj sie tak na necie bo pekniesz rzeszowiaku. W cztery oczy tez pewnie kozak jestes co? Derby blisko ale jak zwykle zarząd Widzewa odpi***ala i rzuca kłody pod nogi kibicom przyjezdnych. Dla kogo są derby do cholery jak nie dla kibiców???? Panie Puchalski niech sie Pan zastanowi nad tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow Re: Jaga-ŁKS 0-2 IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 18.09.05, 14:15 w cztery oczy co pedalem jestes hahha ze masz takie okreslenie. Moze ja jestem piratem i mam jedno oko wiec , przyjde z kumplem tez z jednym okiem i bedzie w cztery oczy hahahha ale buc . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac - ŁKS ŁÓDŹ Re: Jaga-ŁKS 0-2 IP: *.toya.net.pl 19.09.05, 00:09 Stal Rz-ow: jak macie obaj po jednym oku to gdzieście sobie wsadzali? nawet pedałem nie potrafisz być. coraz cieniej...disy na tobie coraz bardziej mnie bawią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re: Jaga-ŁKS 0-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 14:06 Bramki już widziałem , dzięki. Cóż , cieszmy się z tych punktów bo mało kto z nas się tego spodziewał. Może to będzie małe przełamanie , no ale tego dowiemy się na Podbeskidziu. Pozdrawiam. P.S Szkoda , że się nie wpisał RADZIO , bardzo szkoda BEZ DWOCH ZDAŃ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow pafcio ty potworze IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 18.09.05, 14:18 pafcio jajoglowy chlopcze na twoj tepy leb to worek na ziemniaki nie wchodzi, wystajace uszy przeszkadzaja , jestes postrachem Miasta Lodzi. pafcio potwor z teofilowa hahahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafcio Re:gdzie Ty masz uszy ?!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 14:41 W moim przypadku jak i większości ludzi uszy znajdują się w okolicach głowy , nie zaś „łba”. Jeśli Ty masz inaczej to odwołuje wszystkie „docinki” jakie Cię spotkały z mojej strony. Życie wystarczającą Cię pokarało. Nie chce Cię martwić ale tak Ci już zostanie. Przepraszam , miałem się nie śmiać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac ŁKS ŁÓDŹ Re: pafcio ty potworze IP: *.toya.net.pl 19.09.05, 00:13 Stal Rz-ow: "tępy jajogłowy łeb" - to (trudne słowo) oksymoron, brawo, postępy widzę, następnym razem postaraj się użyć polskich czcionek, wiesz jak to się robi? A przepraszam, zapomniałem o torbie na głowie, na początku ją zdjemij. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac - ŁKS ŁÓDŹ Re: LKS w 3 lidze IP: *.toya.net.pl 19.09.05, 00:07 Kmita Zabierzów, pamiętaj 24.09, tylko się umyj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac - ŁKS ŁÓDŹ Re: oby tak dalej IP: *.toya.net.pl 19.09.05, 00:05 Stal Rz-ow: szykuj się na mecz z Kmitą Zabierzów, to twoja rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosty Re:0-2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.05, 15:01 Nie. Szansa na to, że Bełchatów nie spadnie i będziemy mieli w przyszłym roku bliski wyjazd do zagłębia węgla brunatnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac - ŁKS ŁÓDŹ [...] IP: *.toya.net.pl 19.09.05, 00:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac - ŁKS ŁÓDŹ [...] IP: *.toya.net.pl 18.09.05, 23:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stal Rz-ow Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 19.09.05, 02:35 LKS LODZ myj rowa derby blisko , tychy od tylu resovia w kopare bedziesz zaspokojony na kilka miesiecy.pacholem to ty jestes craxy.Ja lubie Widzew i mam szacunek dla Niego i jego kibicow.ty cieciu kumasz sie z tymi co dobrze ci robia kolo rowa , lepiej nie mogles trafic , pejsy spod krytej sa najlepsi (slyszane w kregu gejowskim).milej zabawy ci zycze i uwazaj zebys ze szczescia nie zapedzil sie za daleko i twoj durny leb nie byl obity przez Widzewiakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosty Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 15:46 Ty musisz mieć jakieś wyuzdane fantazje seksualne. Co chwila tylko o rowach, posuwaniu w rowa, owłosione klaty... Widocznie Twój chłopak nie zaspokaja Cię w 100%. Tutaj niestety nie znajdziesz sobie "przyjaciela" więc daj sobie już spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosty Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 10:08 > dobrze ci robia kolo rowa , lepiej nie mogles trafic , pejsy spod krytej > sa najlepsi (slyszane w kregu gejowskim).milej zabawy ci zycze i uwazaj Tak? Na ŁKSie nie ma krytej trybuny. Najbliższa znajduje się ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: green.d* / *.mofnet.gov.pl 19.09.05, 09:18 oj Radziu Radziu a Ty dalej swoje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: furio Re: ŁKS zagra na wyz liderem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 21:46 podoba mi sie rajd sypniewskiego na tym filmiku. Co za szybkosc.....hehe jakby wazyl mniej to by i do tej glowki szybciej doszedl i strzelil brame. Odpowiedz Link Zgłoś