18 wyników w czasie 96 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rekiny

pasimpoch napisała: > Widziałam rekina w samej zatoce przy Brayce - właśnie przy snurkowaniu (mijaliś > my się😉 on wypływał z zatoki, ja wracałam) - pomijam wielokrotnie widziane pod > czas nurkowań (choćby rekiny młoty na Elphinstonie). Przy Brayce widywałam rodz > inkę

Re: zmiana wylotu o 13h - ITAKA

pasimpoch napisała: > Jak tu nie panikować, kiedy kilka lat temu TUI nie poinformowało mnie o zmianie > godziny wylotu!.." to było kilka lat temu. -- http://sportowykremnietylkodlaidiotow.blox.pl/html/1310721.html sportowy krem nie tylko dla idiotów http

Re: do pasimpoch

Rozumiem, że to do mnie... bo wymieniłem 4 hotele z górnej pÓłki... Ale do rzeczy, mowa o rejonie Marsa Alam, a nie Hurgady. Odległość między tymi miejscami to grubo ponad 200 km. W rejonie Marsa Alam, jak słyszałem, każdy nowo powstały hotel MUSI posiadać oczyszczalnie, więc Arabowie postępują ta

Re: do pasimpoch

Wymieniłeś 4 hotele z górnej pulki . A co z hotelami 3 gwiazdki w dół których jest większośc nad red see. A gdzie jest oczyszczalnia ścieków dla Hurgardy? Nie ma . I dlatego nie ma juz raf w rejonie Hurgardy . Ponoć arabusy obudzili się z ręką w nocniku ale o dużo za późno. wp2007

Re: Marsa alam - jaki hotel - pod kątem rafy

Super! Podaję Ci emaila: pasimpoch@poczta.onet.pl. Wielkie dzięki! Decyzja zapadła - ponownie zabukowaliśmy Braykę - 2 tygodnie od 04 sierpnia;)

Re: Royal Brayka Beach - wlasnie wrocilem

do pasimpoch - kiedy jedzieci do brayki? my tez sie w sobote na dwa tygodnie!

Re: do Pasimpoch

OK! Służę pomocą!

Re: do Pasimpoch:)

Albumik oglądałam i przyznaję, że rafa mnie oczarowała. Oglądałam też zdjęcia, które mi przesłałaś (bardzo Ci za nie dziękuję!) i hotel też niczego sobie - mam nadzieję, że urlop będzie udany! Jeszcze raz wielkie dzięki!