półmisek odkładając plasterki czosnku. - przygotowanie kurek Rozmrażamy i wysuszymy kurki. Cebulę kroimy w półpiórka, szklimy na połowie osełki masła dużej zmieszanym z oliwa, dodajemy plasterki czosnku z marnowania oraz kurki i smażymy na ostrym ogniu - puszczenie soku nie jest wskazane, ale
na wiosnę wyrzuciłem z zamrażalnika pudełko z kurkami i chyba za to zostałem ukarany! zbieram tak male ilości kurek, że na niedzielną jajecznicę składam z tygodnia obsmażam codziennie z białą cebulą i składam do słoiczka :/ tak przygotowane wrzucam do wybitych jajek, roztrzepuję całość i smażę
W tamtym tygodniu zainspirowana wątkiem o kurkach przyrządziłam na obiad polędwiczki w sosie śmietanowo-kurkowym. Niebo w gębie. Z jakim sosem jeszcze można zrobić polędwiczki oprócz w.w.? Jak inaczej je przyrządzić? Oczywiście wiem że można jeszcze je zrobić w panierce ale coś innego mam na myśli
jarek_zielona_pietruszka napisał: > > na maśle, na patelnię wrzucam kurki (za którymi bardzo w tej chwili tęskn > ię), > > Dzięki za inspirację idę do piwnicy po kurki, mam jeszcze kilka słoików, paster > yzowanych, do sosu idealne. Zazdroszczę (ale z sympatią
różowe, jeśli ktoś woli może przetrzymać chwilę dłużej ale nie można z tym przesadzić. Jeśli mam gości co do których wiem, że wolą mięso bez śladu różowości marynuję polędwiczkę w plastrach w soli i pieprzu, obtaczam w mące, obsmażam na patelni na maśle, na patelnię wrzucam kurki (za którymi bardzo w
fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,53300768,53300768.html oto przepis, robiłam i z kurkami i z podgrzybkami..poki co mrożonymi, w sezonie będę robić przynajmniej raz w tygodniu! :) z mozarellą niestety przepisu
Tym razem poledwiczka z kurkami w sosie śmietanowym. polędwiczka wieprzowa (u mnie jedna długa ok. 650g) 4 łyzki masła 200g kurek mały kubek ok. 200ml smietany do sosów sól pieprz papryka czerwona rozmaryn 2 ząbki czosnku Mięso opłukać, osuszyć, ponacinac ale nie do końca, oprószyć
Ja jestem pewien, że pisze o poledwiczce wieprzowej :-) Czyli z kurkami już masz. Potem w wnie czerwonym, potem w sosie koperkowym, potem pieczona w miodzie i cytrynach, potem z grzybami leśnymi, potem cebulowa - czyli tylko z cebula duszona.... Smacznego.
polędwiczki wieprzowe z kurkami w śmietanie. PYcha!
kr_ka_11 napisała: > a mnie mogłybyście powiedzieć do jakiego mięsa można taki sos użyć? bardzo > proszę... zrobiłyście mi smaka :) Do polędwiczek wieprzowych.Pyyycha :P
default napisała: > Co jeszcze robicie z kurkami ? No jak to co??!... Klasykę - wieprzowe polędwiczki z kurkami! -- ------------ Grecja Turcja i inne relacje z podróży
""""""""""" Zawsze mam w zamrażalniku polędwiczkę wieprzową jako żelazną rezerwę. Wczoraj właśnie połączyłem ją z kurkami w śmietanie - rewelacja! W garnku na podduszonej cebulce (klasycznie...) dusze kurki (dwie duże garści) na masełku solonym. Po 20 minutach dodaję pudełko śmietany 18% i