81 wyników w czasie 129 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Powrót z emigracji

dla młodszaka rozważ przedszkole dwujęzyczne - sporo takich dzieci poznałam, oczywiście po powrocie do zwykłej państwowej podstawówki może być lekkie zawirowanie, ale zerówkę powinnaś jeszcze znaleźć w takim przedszkolu/ a propos państwowego przedszkola - właśnie podali na głównej ile na białołęce

Re: Przedszkole Kids Love Dreams (w stumilowym le

Została cała stara kadra, łącznie z Panią dyrektor. Właściciel pozostał przy dwujęzyczności przedszkola i myślę że to dobry pomysł.. bo na białołęce nie ma takiego przedszkola..

Re: nowe boisko przy ul Swiatowida /Nowodwory

nie wypadały, sprawdzić bramki czy nikogo nie przygniecie i nie zabije i olać BOS. I jeszcze można zrobić akcję "NIE PŁACĘ PODATKÓW NA BIAŁOŁĘCE" bo w zasadzie jak ktoś już z przedszkola wyjdzie, to państwowa szkoła i tak mu się należy, a skoro gmina ma mieszkańców gdzieś to mieszkańcy vice versa

AFATYCY W WARSZAWIE

witam, jestem mamą 3 latka z warszawy, który ma opinię o potrzebie kształcenia specjalnego i potrzebie wczesnego wspomagania, i nie dostł się do przedszkola z oddziałami integracyjnymi:( Mieszkamy w warszawie na białołęce, u syna w orzeczeniu wpisano afazja, i na 90% jest to właśnie to

wybór szkoły (placówki) (początek wątku)

będę jak znajdę (choć jest opcja że w seocku małe szanse ale są). szkoła w warszawie na białołęce w rejonie gdzie mieszkaliśmy 5 lat, więc zna część dzieciaków, chodzą na zmiany dzieci, brak gimbusów, świetlica do 18. pierwsze 3 lata w porządku ale potem jak roch będzie chciał wychodzić sam ze szkoły

a według mnie

. zdupy argument i się ekranuje dane ulice powtórnie, tym razem ekranami wyższymi. i wszyscy są "hepi". a jak jeszcze nie wystarczy, to się jeszcze raz wymieni, bo się coś tam znowu okaże np. że za zielone, albo za mało zielone. a na mojej ulicy na białołęce nie ma chodników, piesi pomykają chyłkiem po

Re: Witam

moja znajoma prowadzi klubik na białołęce,jest dyplomowana pielegniarka.wynajela pod ta inwestycje dom,wlozyla mnostwo pieniedzy i pracy w jego rozkręcenie.to nie sa czasy,ze wezmiesz pod skrzydla kilkoro dzieci i jakos to bedzie.rodzice sa wymagajacy,bacznie obserwujacy co sie dzieje w takich

Plastuś-Białołęka, Przedszkolaki, czy akadero ? (początek wątku)

Witam, od września chcę posłać mojego synka do przedszkola, obejrzałam kilka na białołęce i zastanawiam się nad Platusiem, Przedszkolaki na Świderskiej lub Akadero na Strumykowej. Proszę rodziców którzy mieli bądź maja tam swoje dzieci o opinie. Z góry dziękuję

Re: Wielka płyta na czasie

:-) u mnie na białołęce za cztedzieści lat to pewnie będzie już lądowisko dla helikopterów:]

Re: Gdyby nie przyjezdni Wawa miałaby 1mln mieszk

Myślę.. Szkoły buduje się na podstawie liczby zameldowanych dzieci. Na białołęce pewnie z ok. 25% dzieci w wieku przedszkolnym jest zameldowana tak jak rodzice - czyli nie w Warszawie. Idą do szkoły - a tu problem - nauka na 2 zmiany w klasach ponad 30 osób. To samo przedszkole - dostają się

1 2 3 4 5 6 7