Kiedy sklep? Jak zadziała, to będzie... -- Działa mi tylko @ gazetowy - piszcie na sekretariat_effuniak@gazeta.pl
Hej Silie, czy możesz napisac cos o reultatach depilacji z perspektywy czasu? Czy włosy odrastają i czy nie żałujesz wydanych pieniędzy? Czy było warto? Czy oni tam w Estetico rzeczywiście maja lighthtsheera? Bo sama sie zastanawiam nad depilacją w tym gabinecie mimo ze nie mieszkam w Łodzi
- ja jestem szczęśliwa, że zrobiłam i mam spokój. A jaka oszczędność czasu! Pozdrawiam. s. (w razie pytan pisz na maila silie@gazeta.pl, rzadko tu zaglądam) -- "Non est bonum esse hominem solum"
silie napisała: > Możesz również spróbować metody 'odchudzanie na zawołanie' - > dostępna w necie za opłatą,ale mam pliki jakbyś chciała. > Mam w pracy dwa naoczne przykłady, że dieta działa niesamowicie, bo > jest nastawiona na rozkręcenie metabolizmu i to faktycznie robi
Powiem Ci, że nie odczułem jeszcze jakichś złych wibracji. Ogólnie ludzie są dość sympatyczmi, może się czasm kłucą i wrzeszczą, ale nic poza tym. Wiesz to dziwne, jak mieszkałem na Bałutach, też się mówiło, że może się coś przytrafić, a tu nic. Może to jest uzależnione od nastawienia i od teg
Mnie normalnie też kawa "rusza", dlatego postanowiłam wykorzystac ten patent w słusznej sprawie :) Żołądek dziś już ok, chociaż po wczorajszych ekscesach jestem wyjątkowo zmarnowana - właśnie wtłaczam w siebie drugą butlę wody mineralnej, żeby się nawodnić jak najmocniej. A jak u Ciebie? -- t
Silie pewnie masz na myśli syrop, który kiedyś przyjmowałam po zaleceniu lekarza. Rzeczywiście bardzo słodki ale nie jest bardzo drogi w mojej aptece Lactulosum syrop 150 ml. 6,05zł Preparat Lactulosum zawiera substancję czynną laktuloza, która działa przeczyszczająco. Laktuloza jest
Optymalnie byłoby, gdybyś miała wagę elektroniczną w domu i kontrolowała wagę na bieżąco. Jeśli chodzi o moje osiągi, to od poniedziałku schudłam dokładnie 1,5 kg. Wytłumaczenie jest proste - dziś zaczęła mi się @, więc powiem szczerze, że nie spodziewałam się spacjalnych fajerwerków. Ja wiem
I tu chyba mamy odpowiedź - Twój organizm jest już przyzwyczajony do tego, że go odchudzasz. Ale wiesz, i tak wydaje mi się, że powinno w drugim tygodniu DC być lepiej. Z drugiej strony kiedy mam tego rodzaju kryzysy, zastanawiam się: na jakiej innej diecie schudłabym tygodniowo nawet te 1,5 kg,
A z której mniej więcej części Gdańska jesteś? Ja też mieszkam w Gd. -- butelkowy.blox.pl/html O mleku modyfikowanym bez uprzedzeń,o mleku matki bez emocji...
mieszkam na ujeścisku, a w marcu przenoszę się na chełm. -- OLA 16.09.2007
tez mam te duża Viledy i tez polecam zdecydowanie. nie nawlekam co prawda koszulek, ale wyobraz sobie, moj nielubiacy od zawsze prasowac maz, ostatnio podczas koncertu wszystkich Sabrin i Samanth Fox, zamiast siedziec i wlwpiac oczy w tv postanowil wyprasowac sobie koszulę (jedną), a tak mu
a widzisz, dobrze że ktoś poparł mój pogląd, upewnisz się, poszukaj na jakimś forum, był wątek o deskach do pracowania. mój mąż też prasuje bo jest ta właśnie regulowana wysokość. niektóre koszulki też 'nawlekam' na deskę i nie ma problemu. naprawdę będziesz zadowolona, szybko się przekonas
Gość portalu: silie napisał(a): > Monoi normalnie kosztuje 26 zł, a od 26 maja jest w promocji za chyba 18-19 zł. a czy jest tez balsam brazujacy z tej serii czy tylko samoopalacz? zreszta z kuponem i tak mnie smieszne pieniadze wyniesie.
Z serii Monoi de Tahiti jest: -samoopalacz (balsamu brązującego do ciała nie ma ) -oliwka przyspieszająca opalanie -woda toaletowa bezalkoholowa; słodki, delkatny zapach identyczny jak cala seria -jakies balsamy przed i po opalaniu -i chyba jakas mgiełka, czy mleczko w sprayu do ciała. Samoo
a nie myślałaś o szklanej sciance i szklanych drzwiach prysznicowych zamiast stawiania scianki? Ja mam Koło Niven-jestem, bardzo zadowolona:) www.google.pl/images?q=ko%C5% 82o+niven&um=1&hl=pl&tbs=isch:1&ei=nolKT
Myślałam, ale kabiny wogóle mi się nie podobają:( Ale gdyby innego wyjścia nie było tez myślałam o Niven:) Ponadto do dobudowanej ścianki ma przylegać meblowy blat na którym stanie umywalka - dzięki dobudowaniu tej ścianki stworzy się wnęka szerokości 60cm spokojnie mieszcząca blat z umywalką.