131 wyników w czasie 52 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sinlack (początek wątku)

Czy wiecie moze drogie mamy czy jest jakis odpowiednik sinlacka w UK??? -- www.bobasy.pl/nerissa

Re: Sinlack

Teraz wiem, nie widziałam nigdy, ale też nie miałam potrzeby szukać. Trzeba by Health Visitor zapytać chyba albo w Boots, tam zazwyczaj dużo rzeczy mają. -- Sammy

Pytanie o sinlack (początek wątku)

Czy w przypadku niedowagi i małego apetytu można zagęszczać mleko sinlackiem? Samego mój syn nie chce jeść. I czy można dodawać sinlack do zupek i deserków? Jeśli tak to w jakiej ilośći? Przepraszam, że tak zawracam głowę Pani Doktor, ale czy jest może jakieś lekarstwo na apetyt dla

Re: Pytanie o sinlack

producent zaleca, aby nie mieszać preparatu Sinlac z mlekiem i produktami mlekozastępczymi

Sinlack- co myślicie? (początek wątku)

Moja córcia ma AZS, skazę białkową. Chcę ją odstawić od piersi i ma pić bebilon pepti, ale niestety wogóle go nie chce. Dzisiaj pediatra mi powiedziała zebym jej robiła kaszki na bebilonie rano i wieczorem. a czasami moge jej te kaszki zastapić własnie Sinlakiem. Czytałam kiedyś że to jest t

Re: Sinlack- co myślicie?

Jeśli dziecko jest karmione piersią to raczej oznacza to że tłuszczyk zdobyło "na cycu". Są to jedyne komórki tłuszczowe w życiu człowieka, które zanikają. Dla mnie taka waga to dowód na doskonałe przyswajanie. Co do BP - to jest kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie w tej chwili nawet Nutramigen n

Sinlack- co myślicie? (początek wątku)

Moja córcia ma AZS, skazę białkową. Chcę ją odstawić od piersi i ma pić bebilon pepti, ale niestety wogóle go nie chce. Dzisiaj pediatra mi powiedziała zebym jej robiła kaszki na bebilonie rano i wieczorem. a czasami moge jej te kaszki zastapić własnie Sinlakiem. Czytałam kiedyś że to jest t

Re: Sinlack- co myślicie?

Lilka je Sinlac od baaardzo dawna, mieszam z owocami, ale ona w ogóle słabo przybiera na wadze (8300) wiec nie wiem czy Sinlac robi jej jakąś różnicę, ale polecam, bo smakuje dzieciom. Zaczęłam podawac bo tez miała skazę, pisze miala, bo z jest na zwykłym Bebilonie i nic jej nie jest, próbow

Przepisy z Neste Sinlack (początek wątku)

mam prośbę czy któras z was ma jakieś zmodyfikowane przepisy z Sinlakiem. Bo ja robię zgodnie z instrukcją ze stony neste i mi jakoś nie wychodzi. naleśniczki sie przypalaja i placuszki tez. jedyne co mi wyszło to budyń owocowy. Sama nie wiem, kiedyś czytałam że jakaś mama zrobiło cos tam po

Re: Przepisy z Neste Sinlack

tu coś znajdziesz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=5435983 -- Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?...

Czy SINLACK zastępuje mleczny posiłek? (początek wątku)

No właśnie czy sinlac zastępuje mleczny posiłek mimo, że jest robiony na wodzię, czy raczej nie? -- MAJOWY MIKOŁAJEK

Re: Czy SINLACK zastępuje mleczny posiłek?

podciągam -- MAJOWY MIKOŁAJEK

Sinlack a zaparcia, Bebilon 3 i alergia (początek wątku)

Czy Sinlack może powodować zaparcia? Czy to możliwe, że Bebilon 3 uczula 15 miesięczne dziecko, podczas gdy nie uczulał wcześniej podawany Bebilon 2? Dziekuję z góry.

Re: Sinlack a zaparcia, Bebilon 3 i alergia

Sinlac może powodowac zaparcia. Uczulenie może się zdarzyc w każdym wieku, choc im dziecko starsze tym rzadziej, więc nie wiem czy to na pewno Bebilon 3.

Re: Sinlac - dlaczego "bomba kaloryczna" ?

niestety zdarza sie,że sinlack uczula-to wina mączki chleba świętojańskiego.U nas sinlack przeszedł i waga odrobinę drgnęła:-)

Re: sinlac tylko łyżeczka czy butelka tez podajec

mozesz spokojnie podac malej sinlack w butelce ja podawalam mojej corci sinlack w butelce przez 4 miesiace i jest d.bardziej sycacy a napewno zdrowszy od kaszek.pozdrawiam

Re: co zamiast kaszki przed snem dla 8 miesięczni

a próbowałaś sinlack?

1 2 3 4 5 6