Dodaj do ulubionych

Pytanie o sinlack

12.03.06, 11:29
Czy w przypadku niedowagi i małego apetytu można zagęszczać mleko sinlackiem?
Samego mój syn nie chce jeść. I czy można dodawać sinlack do zupek i deserków?
Jeśli tak to w jakiej ilośći? Przepraszam, że tak zawracam głowę Pani Doktor,
ale czy jest może jakieś lekarstwo na apetyt dla pięciomiesięcznego dziecka?
Obserwuj wątek
    • marta7332 Re: Pytanie o sinlack 12.03.06, 12:18
      Witam.To czy do mleka mozna go dodawac to nie wiem ale podobno niektore mamy
      ktore maja dzieci z niedowago to tak robia.A co do deserkow i zupek wklejam Ci
      link z nestle na przepisy z sinlackiem
      dziecko.nestle.pl/in_menu2_002s_p.asp moze sie przyda.Pozdrawiam.
    • iwona_rudzinska Re: Pytanie o sinlack 12.03.06, 15:54
      producent zaleca, aby nie mieszać preparatu Sinlac z mlekiem i produktami
      mlekozastępczymi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka