118 166 wyników w czasie 328 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Smok smokowi nierówny (początek wątku)

Sprawę należy przekazać do naukowego rozpatrzenia profesorowi nauk przyrodniczych Maciejowi Giertychowi. Juz udowodnił istnienie smoka wawelskiego, więc powinien zająć się naukowo smokami dolnośląskimi.

ech smoku, smoku

na ntych Kanarach czy innych Karaibach przygrzało ci czache i bredzisz bardziej niż zwykle. A twoje kaczory i tak są burakami bez kultury i zasad.

Re: ech smoku, smoku

obseerwator napisał: > smoczku byłeś na tych karaibach z artsg ??? > > > bo jak cię nie było, on też gdzieś zniknął > > a jak wróciłeś - to od razu się pojawil i natychmiast odpowiada na twoje posty Nic z tych rzeczy Smoka w ogóle nie znam. Od poniedziałku

oj smoku, smoku…

gdzie cię szukać chyba w kroku…

kundelki mogą tylko obsikiwać

smok5 napisał: > Nie piszę o święcie 1 maja. liczba atakujących Adama Michnika kundelków jest miara jego wielkości. Patząc na przekrój forumowiczów zauważam regułę: im wiekszy przeciwnik Michnika tym mniej ma do "zaoferowania" intelektualnie smok to już pukanie w dno od spodu

Oj smoku, smoku....

ty naprawdę jesteś powalony.Ja rozumiem żże interesują cię tylko filmy typu "nasz papież" . Ale większość lubi różnorodny repertuar. Poza tym nie sądzę byś cokolwiek rozumiał z kinematografii krajów o których pisze barska. Ale spoko, tak jak ty mówisz teraz o Korei Płn. tak o nas będą mówić za

Re: Dobrą macie pamięć, tow. smok5!!!

Ale wybiórczą... -- ***Bo źródło, bo źródło wciąż bije*** ***Jacek Kaczmarski

oj smoku, smoku

gdzież cię szukać? chyba w kroku...

Re: No Smoku do boju, atakuj

nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/numery/112001/06.html "Ordynariusz wrocławski, ksiądz Kazimierz Lagosz wysłał do pana prezydenta wyrazy współczucia."( po śmierci Stalina) -- Głupota nie zwalnia od myślen

<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki- smoki> (początek wątku)

<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki> <cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>

Re: <cmoki-smoki><cmoki-smoki>

dobranockowe :-) -- elp1 No-wySącz-interstradą forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=131

smok (początek wątku)

Wrcocilem przed chwila z serwisu a tam B12 w naprawie... okazalo sie ze moto pali "jedyne" 20 litrow benzyny na 100km !!! WOW Slyszeliscie coby jakas maszyna palila wiecej?? -- **** niewazne czym jezdzisz ****

Re: smok

kurde faktyczniue troszke pali ale miesci sie w normie :P heh 20 litrow to caly bak na 100 km :)

smok (początek wątku)

Moja osmiomiesieczna coreczka karmiona nadal piersia bardzo niespokojnie sypia. Budzi sie w nocy nawet co godzine, poplakuje i jest marudna. Wystarczy podac jej smoczek i znowu zasypia i ... tak do nastepnego razu. Bywa, ze wstaje do niej nawet osiem i wiecej razy- wiec chyba domyslacie sie

Re: smok

u mnie bylo tak samo, podejrzewałam, ze przyczyna byl wlasnie smoczek i dlatego zdecydowalam sie odzwyczaic synka od niego (ok. 10 mies.), pierwsza noc i pierwsze dzienne drzemki byly okropne, ale kolejne noce wspaniale, bo przesypiane w calosci i tak jest do dzisiaj, synek juz nie budzi sie

Smok

Ziemek nie chce smoka, a czasami przydaloby sie ... Kajtek tez nie chcial, a teraz jest niezle uzalezniony. Jaslo chodzi o zgryz, to mam zapewnienie kilku stomatologow, ze smoczki dostepne na rynku nie psuja zgryzu. A ja z dwojga zlego wole, zeby moej dzieci ssaly smoka, niz paluch. Poza tym

Re: czerwiec 2004 - czekam na Was!

a czy wy używacie smoczków?. dziś mały od rana nawet na chwilę oka nie zmrużył i marudzi. nie ma kolki- więc to tylko zły humorek. o 15, sfrustrowana, wcisnełam mu smoka. teraz leży mruczy do siebie i dudla tego smoka a ja mam wyrzuty sumienia że mu nawyk ssania zaniknie. i weż bądz mądry

Smoki... (początek wątku)

Mam pytanie, czy ma ktos letniego smoka na zbyciu ? ( watpie ) lub jakiegos pomaranczowego ? Jak cos to moge przenosic smoki ;] Klikniecie ? ;] http://dragcave.net/view/A8O0 dragcave.net/image/A8O0.gif http

Re: Smoki...

Noletnie sie dopiero pojawily, chyba, ze chodzilo ci o wiosennego. Ten co zaznaczylas, ze nei przezyje... Dlaczego ma niby nie przezyc? ma jeszcze ponad 3 dni... A pomaranczowego? Tego normalnego? Przeciez jajek jest od cholewci i ciut ciut -- http://dragcave.net/view/LcCY https://dragcave.ne

1 2 3 4 5 6