199 wyników w czasie 1 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

solta (początek wątku)

dziś wróciłem - pytajcie?

Re: solta

Witam włąśnie w piatek tam wyjeżdżam.Mam noclegi w apartamentach necujam.Proszę o info,plaża, basen , sklepy co zabrać czy apartamenty są wyposażone w garnki ,talerze itp. proszę o info jesli mozna.

Wyspa Solta (początek wątku)

Pobnieważ wybieram się tam na wakacje zbieram wszlakie informacje na temat tej wyspy, transport,zakupy, miejscowości i plaże

Re: Wyspa Solta

hm, co by tu Ci odpowiedzieć. Bylam na Solcie na jednodniowej wycieczce, czyste może, piekna pogoda pomimo, że w Trogirze byly chmury jak wyjeżdzaliśmy, plaże kamieniste. BYlam w Maslenicy i to chyba byla jedna z większych miejscoowści na wyspie. Jest tam bardzo ladnie, z plazy musi być piekny

Wyspa Solta (początek wątku)

Czy ktoś z was był na tej wyspie? Jak ją oceniacie? dziękuję za wszystkie opinie.

Re: Wyspa Solta

Byłem w zeszłym roku w miejscowości STOMORSKA , podobało mi się , spokojnie, nie za duzo ludzi ( fakt, że to bylo w czerwcu ) jest mało promów , z tego co pamietam dwa , no i nastaw się na wczasy stacjonarne , bo każde zwiedzanie=prom= koszty (Solta jako taka jest mała) w stomorskiej nie

Solta/Necujam (początek wątku)

Spędziliśmy dwa tygodnie w sierpniu na Solcie. Przypadł nam nowoczesny "apartman" w Necujam, (włascicielka Tatjana Bucevic, nr obiektu 804023). Rewelacja - wyposażenie, czystość, troskliwość i zapobiegliwość gospodarzy niezwykła. Przygotowane było wszystko, nawet proszki do prania, płyny zmiękczją

wyspa Solta (początek wątku)

Czy ktoś był już w tym roku na wyspie Solta? wiem, że w zeszłym roku były tam pożary i zastanawiam się, czy zostawiły ślady zniszczeń w pobliżu miejscowości turystycznych? czy ktoś wie, jak to wygląda?

Re: wyspa Solta

Spokojnie, tam gdzie są turyści nie ma śladów pożaru. Jest tak jak zawsze było, można jechać.

Solta czy Vinisce (początek wątku)

Witam Mam pytanie do wszystkich, którzy znają te dwa miejsca.Musimy podjąć decyzję czy wybrać apartamenty w kwaterach prywatnych w miejscowości Vinisce, czy też apartament w kompleksie wypoczynkowym Necujam na wyspie Solta.Dodam, że jedziemy z dziećmi i to głównie ze względu na nie wybieramy

Re: Solta czy Vinisce

Vinisce - według moich kryteriów - jest ciekawszą opcją. Chcąc gdziekolwiek wyskoczyć na zwiedzanko - nie musisz korzysdtać z promu, jest się bardziej swobodnym. A jest gdzie w okolicy: Trogir, Split, Salona, Kastel Stari - to tylko niektóre opcje. Soltę z Vinisce widzisz, razem z tym korowodem p

Apartamenty Funda, Solta (początek wątku)

Był ktoś z was może w apartamentach Funda na wyspie Solta koło Splitu? Zastanawiamy się nad wakacjami w tym roku właśnie tam, bo cena jest bardzo kusząca i standard też wydaje się całkiem dobry.. Ale wolelibyśmy się upewnić opinią kogoś, kto tam był. Jak jest z promami ze Splitu? Chodzi o

Solta we wrześniu

Planujemy wybrać się na wrześniowy urlop. Czy Solta / Necujam to dobry pomysł? Ceny apartamentów bardzo kuszą, bo wychodzi 27 zł/głowę na dzień. Dzieje się tam coś jeszcze we wrześniu? Są otwarte bary, restauracje?

Solta lub Hvar (początek wątku)

Czy ktoś z Was ma może jakąś sparwdzoną kwaterę dla 4 os. rodzinki na wyspie Solta lub Hvar? Za wszelką pomoc wielkie dzięki!

Re: Solta lub Hvar

Przede wszystkim Solta.

Fish picnic Solta (początek wątku)

Jak w temacie kto był jak wrażenia ,ceny i repertuar tego rejsu mnie interesuje:)?Czy jest możliwość wędkowania:D

Re: Fish picnic Solta

Co prawda nie uczestniczyłam w fish picnicu na Solcie, ale z mojego doświadczenia imprezy tego typu polegają na rejsie do fajnej zatoczki, potem na obiad rybka podlana winem, ewentualnie spacer po jakiejś mieścinie na wyspie i droga powrotna podlewana często i gęsto rakiją i winem. O wędkowa

Wyspa Solta w CR (początek wątku)

Czy nikt z was nie był na wyspie Solta koło wyspy Brać, szukam opinii, odezwijcie się

Re: Wyspa Solta w CR

Solta jest dla mnie najlepsza, Brac i Hvar sa przereklamowane i jest tam mnustwo turystów, zero spokoju, Solta jest bardzej dziewicza. Polecam

1 2 3 4 5 6