199 wyników w czasie 46 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Chorwacja na wakacje- polecajki

Dla doświadczonych i pływających. WyspySolta, Dugi Otok, Iż, Żut, Molat. Pustawo nawet w sezonie, genialne miejscówki. Minus to dojazd i raczej trzeba mieć dostęp do łodzi, chyba że się chce po prosu mieć stacjonarną miejscówkę na wdooopiemanie wszystkiego i pełen relaks.

Re: Temat z lekka absurdalny - jacht żaglowy, win

Sierpień. Na kanale Pasman/Ugljan/Dugi Otok po Mali Losinj dzień w dzień. 3-5 B. Koniec czerwca Solta/Hvar/Vis/Lastovo codziennie 4-5 B wredna_dziewucha_ze_wsi napisała: >Mnie się bardzo w Chorwacji podobało, ale tam latem nie wi > eje :) -- "Nie gram w planszówki

Re: Między Trogirem a Splitem

Hej, byliśmy w Kastel Stari i nam się podobało, maleńkie stare miasteczko, bliziutko na plażę bo 2 minutki, knajpy przy samej plaży, sklepy, apteka, wszystko pod nosem. Woda czyściutka, plaże z prysznicami. Trogir, Ciovo, Split i wyspa Solta zaliczone:) Ja wiem, że są piękniejsze miejsca w

Re: Po raz pierwszy Ciovo

Zgadza się Ciovo jest przepiękne ale tylko od strony południowo-zachodniej.Ciszej,spokojniej i widok na "otwarte "morze(Solta i Brać dość daleko).Diruna Beach -piękna mała plaża.Jeszcze kiedyś tam wrócę a w tym roku Mala Duba.

Baczynski i ..Z okazji rocznicy urodzin Krzysztofa (początek wątku)

Z okazji rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego została wydana płyta pt. "Deszcze". Większość utworów powstała w Chorwacji na wyspie Solta. Tam Baczyński w latach 1937 i 1938 spędzał wakacje. Płyta zawiera 13 utworów o różnorodnym charakterze odpowiadającym bogactwu poezji Baczyńskiego

Re: Apartamenty Funda, Solta

No właśnie tez myslimy o wyjezdzie do Necujam. Znajomi byli rok temu i bardzo sobie chwalą. Mówia, ze fajnie, spokoj, blisko morza i dobry standard zakwaterowania. Dołączam sie o zapytanie o basen, w zeszlym roku podobniez nie dzialal, moze ktoś ma jakies wiesci jak bedzie w tym roku? Chodz i podob

Re: Apartamenty Funda, Solta

Czy orientuje się ktoś jak będzie z basenem w tym roku w Necujam? Byliśmy 3 lata temu w Fundach i było świetnie. W tym roku też myślimy, bo ceny kuszące i super spokojne miejsce dla rodziny. Tyle, ze podobnież w zeszłym roku basen nie działał, jak będzie teraz?

Solta/Necujam (początek wątku)

Spędziliśmy dwa tygodnie w sierpniu na Solcie. Przypadł nam nowoczesny "apartman" w Necujam, (włascicielka Tatjana Bucevic, nr obiektu 804023). Rewelacja - wyposażenie, czystość, troskliwość i zapobiegliwość gospodarzy niezwykła. Przygotowane było wszystko, nawet proszki do prania, płyny zmiękczją

Re: Solta lub Hvar

Przede wszystkim Solta.

Re: Solta lub Hvar

Ale jak może byc obojetne :Solta czy Hvar? ;)

dom/apartamenty przy plaży (początek wątku)

Witajcie może ktoś może polecić jakiś dom w spokojnej okolicy dla 4 rodzin z dziećmi ( 4 apartamenty 3-4 osobowe), przy plaży, w południowej części Chorwacji (ew. środkowej), najchętniej wyspy: Hvar, Korcula, Brac, Vir, Solta, Peliesac. Ważne, żeby plaża nie była kamienista i betonowa

Wyjazd do Splitu 22.07 (początek wątku)

Jadę z rodziną z Radomia do Splitu a potem na wyspę Solta czy ktoś w tym terminie jedzie w tym samym kierunku.

1 2 3 4 5 6