1 467 wyników w czasie 171 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: OT- Kevin sam w domu, po slasku

O jej piosenkach pisalam. Ale znam tylko kilka, ja wole katowac w kolko starocie, zamiast radia sluchac i byc na biezaco. Z nowosci np Steczkowskiej piosenke na eurowizje sobie wyszukalam, zeby wiedziec, o czym wszyscy gadaja. Jak dla mnie to gowno bez melodii. No ale szol zrobila, tanecznie super

Re: Eurowizja

Wlasnie wygooglalam sobie te piosenke. Justyna ma niewatpliwie wiele talentow, duzy plus za taniec, gre na skrzypcach, wybitny wokal. Natomiast utwor, no coz. Wielkie szol i swiatla. Wole sluchac piosenek kiedy rozumiem o czym sa. Tu zrozumialam tylko " gaaajaaaaaa" ;) Jestem laikiem wybaczcie🤷🏻

Re: Nowe Baterie do samochodow?

watch_you_want pa-szol_wont

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku X

‎ ‎Stephana,‎ ‎kiedym‎ ‎sie‎ ‎był‎ ‎po czął‎ ‎bawić‎ ‎ta‎ ‎ślachetną‎ ‎rycerską‎ ‎nauka‎ ‎puszkarską,‎ ‎tedym szol)ie‎ ‎dawał‎ ‎robie‎ ‎rozmaitych‎ ‎rusznicz‎ ‎na‎ ‎potrzebe‎ ‎swą właszną,‎ ‎i‎ ‎niektórym‎ ‎oszobom,‎ ‎Panom‎ ‎i‎ ‎paniethom‎ ‎do‎ ‎Li twy,‎ ‎Rusi‎ ‎i‎ ‎na‎ ‎Podole,‎ ‎tak‎ ‎ptaśnych‎ ‎rusnicz

Re: Kaków, dzielnice i okolice VII

‎ ‎Stephana,‎ ‎kiedym‎ ‎sie‎ ‎był‎ ‎po czął‎ ‎bawić‎ ‎ta‎ ‎ślachetną‎ ‎rycerską‎ ‎nauka‎ ‎puszkarską,‎ ‎tedym szol)ie‎ ‎dawał‎ ‎robie‎ ‎rozmaitych‎ ‎rusznicz‎ ‎na‎ ‎potrzebe‎ ‎swą właszną,‎ ‎i‎ ‎niektórym‎ ‎oszobom,‎ ‎Panom‎ ‎i‎ ‎paniethom‎ ‎do‎ ‎Li twy,‎ ‎Rusi‎ ‎i‎ ‎na‎ ‎Podole,‎ ‎tak‎ ‎ptaśnych‎ ‎rusnicz

Re: Szanujmy zlych " katolików", życząc i

szol-lom-z-rmRe: Szanujmy zlych " katolików", życząc im dobrze31.08.24, 18:56 Sami to propagujecie . Są już pomysły by ciała ludzkie traktować jak kompost nawóz ---------------------------------------------------------- Oszał, znowu ci "szajba odbiła"! "Są już pomysły by ciała ludzkie traktować

Re: Lewicujący filozof mowi i powrocie chrześcija

szol-lom-z-rm 31.08.24, 08:0 - jeśli mówi o chorobie zescojanstwid a la katolewica spod znaku tygodnika poezji.echnego to czarno to widzę ale jeśli faktycznie to nastąpi i tak uważa to z kolei obawiam się że red Staeiszynski długo miejsca w Tok FM nie zagrzeje

Re: Podróż autem

( czesc byla dzikusajaca), zaden nie wyrazil zainteresowania, nie bylo ani siku ani kupy, za to jak wyszli juz na swoim nowym miejscu to po godzinie, kuwety byly pelne a miski puste najwiekszy szol zrobila oczywiscie Krolowa ale zupelnie inna historia -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xe

Re: Donald Trump

Wylaczylam nord vpn i wyslalo sie, zara wkleje, to Moja awersja na temat Trumpa, nastalyzaczela sie jeszcze przed jego prezydentura, i umocila podczas jego kampanii wyborczej. Byl jakis szol z jego udzialem, dosc teatralny moim zdniem, gdzie rozni pindrzyli sie przed nim, a potem on krzyczal

Re: sto wyzwań dla 10-latka

ichi51e napisała: > Widziałam ostatnio taki filmik na TT że dzieciak płakał przyklejony do szyby że > by go wpuścić do domu a ojciec krzyczał “ja w twoim wieku to chciałem wyjść! Pa > szol won możesz wrócić na obiad!” > Filmik genialny tylko słabo go pisałaś, Chodziło o

1 2 3 4 5 6