34 wyników w czasie 93 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy wykupywanie ubezpieczenia NNW ma sens?

Za złamany nadgarstek i ogólne potłuczenie ( motocykl ) dostałem 200zł. Jak usłyszałem to kazałem by se w dupę wsadzili. Przysłali na konto. Nigdy więcej NNW. -- Trzej jeźdźcy Apokalipsy - alzheimer, demencja, skleroza.

Re: Złamanie w nadgarstku

Ja w tym temacie Ci nie podpowiem, ale coś innego Ci podpowiem. Moja córka złamała kciuka. Leczyła się w prywatnej przychodni ortopedycznej. Za każdym razem brała rachunek imienny. Wszystko nam potem zwrócili z ubezpieczenia szkolnego. Sprawdź czy u Was to też działa, bo to mocno przyspieszyło

Re: Jak będzie wyglądać sprywatyzowana służba zdr

W Holandii jest dokładnie tak samo, można wybrać ubezpieczenie i składkę i co jest w tej składce zawarte. Płacimy w tej chwili ok 500 euro miesięcznie za 2 osoby, do tego jest obowiązkowy udział własny, 385 euro rocznie od osoby. Podwyżki też już ogłosili. Polisy mamy dobre, w zasadzie wszystko co

Re: Jak będzie wyglądać sprywatyzowana służba zdr

się nawet w okolicznych miejscowościach. Na wizytę kontrolną u chirurga ortopedy proponowali mi termin 8 tyg, więc pojechałam do PL i okazało się że miałam złamany nadgarstek. No i niestety w dużych miastach rządzi kasa - sąsiad powiedział ze w najbliższej przychodni nie ma miejsc, mnie zapisali od

Re: Ubezpieczenie-opis wypadku

Ale umowy są różne. Miałam sporo do czynienia w pracy z ubezpieczeniami pracowników, nie zdarzyło się żeby któremuś odmówiono wypłaty odszkodowania w przypadku złamania nogi czy skręcenia nadgarstka na prostej drodze. Co nie znaczy że każdy ubezpieczyciel będzie chętnie w takim przypadku wypłacał

"Zwyczajna przysługa" 2018] po filmie o filmie 1/2

kupować w ciemno ! ;] Jak chodzi o fabułę : Najpierw mamy bohaterki, lustrzane przeciwieństwa : Stephanie - filigranową, idealną panią domu jednorodzinnego, mistrzynię świata w matkowaniu synowi i każdemu innemu dziecku, grzeczną i nerwowo pilnującą, by przypadkiem kogoś nie obrazić albo nie złamać

Re: jak zareagowac...?

diagnozy (że nic) dziecko podniosło jakiś stołeczek i syknęło z bólu. Natychmiast RTG i ręka złamana w kości nadgarstka, gips na 3 tygodnie. Już nie pamiętam szczegółów złamania, nie kojarzę która to kość, ale ponoć taka, że nie będzie widać tego na zdjęciach RTG za parę lat. Czyli też czekałam 2, a

Re: Ubezpieczenia NNW a skręcenia stawu

- ... www.warta.pl/documents/10157/916069/Tabela%20norm%20procentowego%20uszczerbku%20na%20zdrowiu%20NNW.pdf pkt.131.Skręcenie, zwichnięcie w obrębie nadgarstka, złamanie kości nadgarstka

Re: złamanie ramienia, pomocy!!!

Witam, mam podobną sytuację, w lutym tego roku złamałam łszon kości ramiennej lewej, leżałam 6 dni zanim mnie złożyli,umieścili płytke o długości ok 13 cm i 7 śrub. Nie prostuję nadgarstka, nerw promieniowy uszkodzony, ale nie wiem czy przez złamanie czy podczas operacji, bo miałam gips załozony na

Odszkodowania za wypadek (początek wątku)

Witam wszystkich. Chciałbym opisać mój przypadek. 3 lata temu miałem wypadek na motocyklu. Nie z mojej winy. Samochód zajechał mi drogę w wyniku czego miałem złamane nadgarstki, bark, przedramię i nogę. Ubezpieczyciel ocenił moje obrażenia na niewielką ilość % przez co dostałem ubezpieczenie

Re: Jak się pozbyć polisy z Amplico Life?

Gość portalu: Niezalezny napisał(a): > Wiesz co to Jest Suma Ubezpieczenia na Dożycie? Nie jestem naganiaczem tylko klientem > Amplico . W swojej polisie mam składkę 4600 rocznie na 20 lat czyli wpłacę 92000 a Sumę > ubezpieczenia na dożycie mam 116000 więc zyskam 24000 Ekhem

1 2 3 4