282 wyników w czasie 177 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zapach z nutą wanilii

Vanilla Fields chyba jeszcze można kupić.

Zapach z nutą wanilii (początek wątku)

Tak mi się sentymentalnie przypomniał klasyk sprzed lat Vanilla Fields. Polećcie proszę jakiś zapach z nutą wanilii.

Re: A pamiętacie swoje pierwsze perfumy w życiu?

O właśnie, dzięki za przypomnienie. Wszyscy o Exclamation, Vanilla Fields, Wild musk, Gabriela Sabatini, Kookai, ale były jeszcze Pret-a-porter, o wszystkich marzyłam, a finalnie dostałam Chanson d’Eau :) Na 18-tke od ukochanej cioci dostałam Lancome Miracle i do dziś mam sentyment wielki, nawet

Re: A pamiętacie swoje pierwsze perfumy w życiu?

viridiana73 napisał(a): > Vanilla Fields! Właśnie miałam pisać! Moja pierwsza miłość!! > Gdzie je teraz kupić? Bo w Polsce na pewno nie. A na Allegro jest :) -- W 1899 roku komisarz amerykańskiego urzędu patentowego Charles H. Duell ogłosił: "Wszystko, co mogło zostać

Re: Zjawiska, których już nie ma, a które przeżyl

Tak, zapomniałam o Exclamation:) O wiele ładniejszy zapach niż rozpuszczony w wodzie cukier waniliowy czyli Vanilla fields:)

Re: Zjawiska, których już nie ma, a które przeżyl

manon.lescaut4 napisał(a): > „Ekskluzywne” nie zawsze osiągalne perfumy, reklamowane w tv i w kolorowych mag > azynach- Vanilla Fields, Indian Summer z Priscilla Prestly(?) w reklamie, Gabri > ela Sabatini. Dezodoranty Impuls i Extase, nieśmiertelne fafkulce. Jeżeli chodzi o

Re: My melody czyli wspomnij mnie...

> Z perfum pamiętam Vanilla Fields, Też pamiętam, to był hit :) Ja tego zapachu nienawidziłam, a wszystkie kobiety nim pachniały. Dostała te perfumy w prezencie na urodziny, po pewnym czasie przekazałam dalej, bo nie byłam w stanie tego używać ;)

Re: My melody czyli wspomnij mnie...

I jeszcze na fali wspomnień wywołanych przez ten wątek przypomniał mi się dezodorant Extase:) Vanilla Fields też pamiętam, ale to już było później.

Re: polecicie perfumy? ma być waniliowo

Tyle, że Vanilla Fields nie ma już na polskim rynku... Niepowetowana strata:-(

Re: polecicie perfumy? ma być waniliowo

Casmir produkuja jak najbardziej, tylko uwazam, ze to juz jakby nie to. Tez kochałam kilkanascie lat temu, niedawno kupiłam i wyczuwam smrodliwa nutę. Hypnotic Poison Diora to wanilla, ale z duzą dawką miodu. Z tanich to Vanilla Fields i Vanilla Musk by Coty -- Izka "Dzień bez śmiechu to

Re: Pierwsze zapachy

morgen_stern napisała: > Niebieska Limara! To był hit w podstawówce. Uwielbiałyśmy go z koleżankami. > > https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/5c/c5/70/5cc570a310d59a435d43749 > 5a065f724--ddr-childhood-memories.jpg > > Potem bardzo długo lubiłam Vanilla

Re: Pierwsze zapachy

Niebieska Limara! To był hit w podstawówce. Uwielbiałyśmy go z koleżankami. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/5c/c5/70/5cc570a310d59a435d437495a065f724--ddr-childhood-memories.jpg Potem bardzo długo lubiłam Vanilla Fields. A pierwszy "prawdziwy" perfum dostałam chyba od siostry i to

Re: a wasze pierwsze doświadczenia z perfumami?

jeden jedyny i jak się zbliżyłam do dna to przestałam używać a raz na jakiś czas się nimi psikam, ot tak, jak mam sentymentalny wieczór 3. Vanilla Fields - kupiłam ostatnio na allegro taki mały atomizer. Koleżanka z pracy nienawidzi zapachu wanilii i jak mnie czymś wkurzy, to się jej odgrażam, że zacznę

oj pamietam

pamietam bo kocham perfumy od zawsze, moje pierwsze doświasczenia do 2-3 kl LO vanilla fields, caffe caffe, qu non de cocai, chipie, wykrzyknik czarny, potem zielony potem avon sunny sky, oraz orflame- sun, moon, star ehhh cudne były dla mnie wtedy

Re: najbardziej znienawidzone perfumy

misterni napisała: > Chanel no 5 uwielbiam na mojej mamie - używa ich odkąd pamiętam. Sama bym ich n > ie użyła nigdy, to byłoby jak świętokradztwo ;) > A zapachy, od których mam ból głowy to Dior Dune i Vanilla Fields Coty A to ci dopiero :) Uwielbiam Dior Dune, nie trawię

Re: najbardziej znienawidzone perfumy

Chanel no 5 uwielbiam na mojej mamie - używa ich odkąd pamiętam. Sama bym ich nie użyła nigdy, to byłoby jak świętokradztwo ;) A zapachy, od których mam ból głowy to Dior Dune i Vanilla Fields Coty -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,245979,Misterni.html Misterni

Re: Zapachy.

Moje najulubiensze zapachy to ...te ktore albo ciezko zdobyc, albo juz ich nie ma .. Dawny męski Jil Sander ( namiętnie podkradałam eksiowi ;)) i Vanilla fields, ktory obecnie osiagnal kretynskie ceny;))

Re: Claire Underwood używałaby...

Vanilla Fields. Chociaż dla wszystkich lepiej byłoby jeśli to jednak Organza.

1 2 3 4 5 6