Wczoraj odwiedziła mnie Filomena. Przegadałyśmy dzień, a ściślej - Fil przegadała, bo ja to raczej milczek jezdem, heh. Szczęście mają ci, którzy lubią i potrafią gadać, gdyż przy mnie mogą robić to do woli z pełną akceptacją oraz zadowoleniem :))))) Wieczorem odwiozłam ją do kuzynów i.... je
Zazdroszczę Ci spotkania z Filomeną. Niestety, Jej ścieżki nie prowadzą w pobliżu moich. Może jednak los będzie łaskawy i kiedyś pozwoli by się przecięły...
Firma Sprzątająca VISP Oferujemy Państwu solidne i dokladne sprzątanie pomieszczeń biurowych,magazynowych ,mieszkań prywatnych,warsztatów,sprzątanie po remontach,mycie okien,mycie elewacji,a takze pranie tapicerki samochodowej,dywanów ,foteli ,sof
tak mialo byc i tak jest dobrze
w pelni popieram jego walsny opis siebie
Interpretacja snu bezcenna. Za reszta płać kartą vis.:P -- Niekarmiony troll zdycha śmiercią naturalną.
1) R.M.Rilke grób jest w Raron, zatem robie spacer z Visp do Raron. 2) Volksfest. pozdrowka Fil.
1 od 10:30 rano do 16 tej, Jest pewna niescislosc w tej informacji, Nie Raron jest stacja lecz Visp, W Raron konczy sie rura tunelu, ale pociag sie nie zatrzymuje i nigdy zatrzymwał nie bedzie w miejscowosci Raron.. Jeden dziennikarz puscił taka niepełną i prawie błedna informacje i
Właściciele Mediconu spod znaku visp. energis potrafiąchwalić swój ogonek. Wstyd panowie gonić podległych studentów do pediatry.
Kasia W. K.W. Zuzanna To osoby korzystajace z tego samego adresu IP: visp.energis.pl Z tego ta ostatnia to podobno szefowa owej knajpy. bez komentarza
sprawdz Zermatt w dolinie Visp.Troszke drogo ale warte kazdego zlamanego franka. A dp tego wokol masyw Monta Rosa i jedna z najpiekniejszych gor swiata Matterhorn. Pozdro
Gość portalu: LJane napisał(a): > Tiaaaa.... > > To sobie pogadali ;) > > PS: Jaki adres????????? *.visp.energis.pl ;-) Podróba? G.I.Jane
ron5 napisał: > łatwiej się dostać i taniej bezpośrednio z lotniska w Genewie masz połączenie kolejowe z 1 przesiadką w Visp więc odpada problem parkowania samochodu -- http://www.kochamnarty.pl/ pozdrawiam Janusz