111 wyników w czasie 66 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Bielsko-Visp

Wczoraj odwiedziła mnie Filomena. Przegadałyśmy dzień, a ściślej - Fil przegadała, bo ja to raczej milczek jezdem, heh. Szczęście mają ci, którzy lubią i potrafią gadać, gdyż przy mnie mogą robić to do woli z pełną akceptacją oraz zadowoleniem :))))) Wieczorem odwiozłam ją do kuzynów i.... je

Re: Bielsko-Visp

Zazdroszczę Ci spotkania z Filomeną. Niestety, Jej ścieżki nie prowadzą w pobliżu moich. Może jednak los będzie łaskawy i kiedyś pozwoli by się przecięły...

VISP Firma Sprzątająca (początek wątku)

Firma Sprzątająca VISP Oferujemy Państwu solidne i dokladne sprzątanie pomieszczeń biurowych,magazynowych ,mieszkań prywatnych,warsztatów,sprzątanie po remontach,mycie okien,mycie elewacji,a takze pranie tapicerki samochodowej,dywanów ,foteli ,sof

jacek IP: *.visp.energis.pl łże jak pies

tak mialo byc i tak jest dobrze

jacek IP: *.visp.energis.pl lze jak pies

w pelni popieram jego walsny opis siebie

Re: znaczenie snu

Interpretacja snu bezcenna. Za reszta płać kartą vis.:P -- Niekarmiony troll zdycha śmiercią naturalną.

literowki

1) R.M.Rilke grób jest w Raron, zatem robie spacer z Visp do Raron. 2) Volksfest. pozdrowka Fil.

Re: W SERCU ALP - tunel stulecia

1 od 10:30 rano do 16 tej, Jest pewna niescislosc w tej informacji, Nie Raron jest stacja lecz Visp, W Raron konczy sie rura tunelu, ale pociag sie nie zatrzymuje i nigdy zatrzymwał nie bedzie w miejscowosci Raron.. Jeden dziennikarz puscił taka niepełną i prawie błedna informacje i

Re: na ministra zdrowia w rzadzie PO

Właściciele Mediconu spod znaku visp. energis potrafiąchwalić swój ogonek. Wstyd panowie gonić podległych studentów do pediatry.

Re: Super jedzenie w mieście

Kasia W. K.W. Zuzanna To osoby korzystajace z tego samego adresu IP: visp.energis.pl Z tego ta ostatnia to podobno szefowa owej knajpy. bez komentarza

Re: Do Apollo

sprawdz Zermatt w dolinie Visp.Troszke drogo ale warte kazdego zlamanego franka. A dp tego wokol masyw Monta Rosa i jedna z najpiekniejszych gor swiata Matterhorn. Pozdro

Re: jutro Święto

Gość portalu: LJane napisał(a): > Tiaaaa.... > > To sobie pogadali ;) > > PS: Jaki adres????????? *.visp.energis.pl ;-) Podróba? G.I.Jane

Re:

ron5 napisał: > łatwiej się dostać i taniej bezpośrednio z lotniska w Genewie masz połączenie kolejowe z 1 przesiadką w Visp więc odpada problem parkowania samochodu -- http://www.kochamnarty.pl/ pozdrawiam Janusz

1 2 3 4 5 6