991 wyników w czasie 320 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

VolksGeely i VolksBrillance

Na przykładzie VW stała się rzecz niesłychana. Zamiast typowego zniemczenia wszystkiego co znajdzie się w zasięgu wypływów teutońskich doszło do zchińszczenia (sinologizacji?) ikony niemieckiego Autobau a wszystko to co w niemieckiej motoryzacji było najlepsze przejmują Niemcy Dalekiego Wschodu, czy

Re: VolksGeely i VolksBrillance

a kto ci ukradl rozum, dziecino Piasta Kolodzieja?

VolksWagen

VW to volks wagen ale nie dla NAS u nas on stoi wyzej -- W naszej świadomości i w wykoniu.... i się nie dziwię......VW to są bardzo dobre samochody,świetnie wykonane,ładne i etc... tylko są za drogie i Co poniektóych to boli aż tak bardzo ze daja sobie upustu na tym forum....... POWIEM

Re: VolksWagen

Re:Autor: knurzynski Data: 17.09.05, 13:20 .. skoro jest tak jak piszesz to teraz wiem dlaczego stosunkowo nowe auta 5-6 letnie którymi polscy turysci przyjezdzaja nie wygladaja lepiej niz szwedzkie 10-15 letnie auta , trzeba sobie uzmyslowic ze oszczedzajac na czesciach,oleju,filtrach i

Ein volks....

Ein Volks, ein Reich, ein Miller... na szczęście to już jest passe.

VolksSkoda (początek wątku)

Skoda wziela sie za produkcje rowerow. Ale sie ubawilem. Widze, ze ta prezna firma motoryzacyjna z tradycjami zaczyna dzialac w mysl hasla: "skoda fabia dla tatusia, rower bronek dla synusia, wrotki halinki dla corusi i szmaticzka do mycia garow dla mamusi". Ludzie, czy was to naprawde nie s

Re: VolksSkoda

Wiele firm produkuje różnego rodzaju produkty pod jedna marka /w branży auto - moto/ - chocby Peugeot prawda? /Rowery, skutery/. Nie ma w tym nic złego. Skoda ma dobrze przemyślaną strategię marketingową, ktorej można nie lubić, uważać ja za festyniarską, itd, ale trzeba przynac, że jest bardzo

volks !! dojcz

ehehehheeeheheheh

Volks-Tablet (początek wątku)

inne... w tym jest to ok, ale co innego już nie bardzo, w tamtym znowu inne rzeczy cacy ale coś tam... Aż w końcu wypuścili Volks-Tablet, tablet dla "ludu"... a może zaczekać, aż pójdą z ceną w dół... https://www.bilder-hochladen.net/files/jvi6-b9-28f0.jpg

Re: Volks-Tablet

Tablet kupiłem córce, a sobie czytnik e-booków i jestem z niego bardzo zadowolony:-) -- "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" Nietzsche forum.gazeta.pl/forum/f

sqsyn volks

qrva ze zwykly pajac moze napisac post zatytuowany- mam was w doopie - a wy jak hieny rzucicie sie do tej dyskusji.Sluchaj ciulu Polakow nie spotkales bo jestes volksdojczem kapito?

Ten kraczaty volks...

nie powinien nosic polskiego nazwiska.SCHWEINEREIN TO RODOWE NAZWISKO TEGO DUPKA.

Re: Ten kraczaty volks...

z Sosnowca?,,,,hehehehe

Re: Volks.... Absztyfikant ?

.. mysle ze niektorzy uzywaja zwrotow ktorych nie rozumieja !!! .. swoja droga nie powiedzialbym ze Szczecin swoj wizerunek zawdziecza niemal w calosci akurat niemcom .. choc niewatpliwie oni spwodowali ze gwiazdisty typ miasta ( kopiowany na Paryzu ) stal sie modny, ale nie oni wymyslili ten t

Re: Volks.... Absztyfikant ?

Heidelberg, wspaniale miasto... euroszkola33.webpark.pl/niemiecki/heidelberg.jpg idelberg, jedno z najpiękniejszych miast niemieckich, leży przy ujściu Neckaru z gór Odenwaldu do niziny Renu, otoczone ruinami za

Afrikanischer Volks Liste!

Ty mi da, Ty mi da, Ty mi da banana ...

Lista madrosci ludowych - Volks Liste?

1 2 3 4 5 6