41 wyników w czasie 80 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wiedzma000

nie podoba mi sie zmienianie nicków itp, ale co do Twojej wypowiedzi stane w obronie coco.roco, bo ona kupiła BI ode mnie roczny prawie wózek,a w wiec nie taki znów najnowszy ;) Korespondowałyśmy jakoś 2 miesiace temu jak wystawiłam BI na sprzedaz i przełożyłysmy transakcje na poźniej z wiadomych na

Re: wiedzma000

nie kupila wózka wczesniej, poprostu przełożyłysmy temat na 2 miesiace. a zdjecia mojej 4 latki w BI tez robilam. wiesz zakup wozka to tez czesto kwestia ceny.. -- http://lilypie.com https://lb5f.lilypie.com/iboXp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png       

do wiedzma000 britax b smart (początek wątku)

Hej, mialas b smarta i elita i buzza chyba, możesz mi porównać jakość jazdy i komfort pchania b smarta do elita i/lub buzza? Potrzebuje cos z siedziskiem w moja strone z dużą budą i koszem za niepowalającą cene, nic ciekawego używanego nie ma w mojej okolicy a zależy mi na czasie wiec rozwazam b sma

Re: do wiedzma000 britax b smart

Wiesz ja buzza bardzo nie polubiłam. ciężko mi się go składało przez tą "sprężyne gazową" prze którą się sam rozkłada, poza tym miałam go w zimie a jak wiadomo buzz jest mało osłonięty daszek płytki, kosz na zakupy mały i ogromna folia której nie ma gdzie trzymać .... B-smarta polubiłam, bardzo dob

Polecam Kina82, Zoja1977, Wiedzma000

Bardzo polecam zakupy u tych dziewczyn - szybko, sprawnie, uczciwie.

Re: No proszę Was! :P

wiedzma000 przecież zażartowałam:D "Stare" forumki rozumieją mój styl pisania :D:D:D ;)

Re: Polecam wózek od...

a ja polecam wiedzma000 i sztucznamrowka. :) i z zakupow to jeszcze spiworek od monika_kas :)

Re: Zupełnie nie wiem który wózwk wybrać////

wiedzma000 napisała: > jak ich nie lubie tak wzięłabym chustę wezmę chustę lub nosidło wezmę ale wózek też

Re: Montaż BS combi na przednim fotelu-pomocy!

wiedzma000 napisała: > Podnosze temat. Naprawde nikt nie montował BS tyłem z przodu ? Montował, montował. Poprosimy fotki odnoszące się do pytań.

Re: BI vs elite

wiedzma000 a możesz zmierzyć wysokość elita w najwyższym punkcie przy rozłożonej budzie, ile cm ma od ziemi? -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014

Re: Micralite Toro

Tak właśnie zrobię ten Toro zawrócił mi w głowie i na wakacje na pewno kupie , a teraz przymierze się do Quinny Wiedzma000 ma do sprzedania a potem się zobaczy

Re: TEUTONIA COSMO ZA 700 zł OSZUSTWO

ekstra :) Dobrze, że nie negocjowałam :) wiedzma000 napisała: Zaznaczam że problemy z policją grozą > mi utratą pracy.

Re: TEUTONIA COSMO ZA 700 zł OSZUSTWO

wiedzma000 napisała: > ty, to jednak allegro coś daje bo trzeba mieć konto potwierdzone na adres kores > pondencyjny choć można podać jakiś inny ale i tak zostanie ślad > > jedyne bezpieczne rozwiązanie to siatka znajomych w całym kraju gotowych odebra > ć dla ciebie

1 2 3 4