599 wyników w czasie 93 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wielomski przytomnieje ?

Najwyraźniej Adam Wielomski zaczyna sobie zdawać sprawę z rzeczywistości. Musi to być dla niego trudne, bo jako konserwatysta powinien z nią się liczyć, a jednocześnie z tegoż powodu powinien ją kontestować. Chyba jednak uznał już, że do Średniowiecza powrotu nie ma i nie będzie. Jednak jego

Czy to przedruk debilizmu z Waszego Dziennika?

sa w prawie, oraz panstwowej ideologii). Polska to panstwo krypto-wyznaniowe opartej na watykanskiej koncepcji panstwa neo-wyznaniowego, czyli panstwa wyznaniowego ktore - poslugujac sie np. Wielomskim - udaje, ze wyznaniowym nie jest.

Pomyłki Wielomskiego

Wielomski nienawidzi samego pojęcia demokracji i to mu się rzuca na mózg. Nie znaczy to jednak, że nie może miewać racji Polityka polska wobec Ukrainy była słuszna, wobec Białorusi - nie. Na Ukrainie rok temu występował wyraźny i autentyczny podział, przy czym siły były mniej więcej

Banialuki Wielomskiego

... pomijając już fakt, że Wielomski źle transkrybuje ukraiński (w języku Szewczenki mówi się "Janukowycz", nie "Janukowicz"), a jego poglądy zawsze były skażone wyrozumiałością dla dyktatur różnych maści (tak lewicowych, jak i prawicowych - z przewagą na to drugie): Dziwi branie wyrazów

Wszystko to Wielomski

pięknie i słusznie wyłożył. Mam tylko 1 pytanie: ile szabel ma Wielomski by budować tę wymarzną prawicową partię? -- Oleg

Re: Wszystko to Wielomski

Many, zdaje się, że klasyfikujesz ludzi, zamiast tekstów i wypowiedzi. Ja do tej pory nie znalazłem w przestrzeni publicznej kogoś, z kim w każdym przypadku i zawsze bym się zgadzał lub zawsze nie zgadzał. Takie podejście to domena antykaczystów i antypełowców, oni zawsze wiedzą i nigdy nie

Ciekawie pisze Wielomski

adamwielomski.salon24.pl/27699,index.html -- Księstwo Cieszyńskie

Nawet Wielomski wiedział,

a jego trudno posądzić o sprzyjanie PO: www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1226 -- Wyborcy PiS nieświadomie głosowali na wicepremiera Andrzeja Leppera. śr., 19-07-2006 Forum: Kraj Wątek: Nawet Wielomski wiedział, Autor: idiotyzmy-kacze

Re: Wielomski: specjalizacja jest

- jedni są od zawieruchy - drudzy od budowania a jeszcze inni od przyglądania Trudno połączyć profesję budowniczego z zadymiarzem.

Wielomski: Pisiaki zaczynają śmierdzieć (początek wątku)

pisiaków widać obrzydzenie, może nawet myją ręce po przywitaniu się z Lepperem. Wiedzą bowiem – czują – że Samoobrona śmierdzi i każdy kto się do niej dotknie zaczyna także śmierdzieć." Adam Wielomski

"Dwie Polski" wg Wielomskiego (początek wątku)

www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1369 No cóż, wypada sie zgodzić i podpisac pod tekstem. No moze gdyby nie jeden mały z pozoru mankament nieco oderwany od sedna problemu. Naród moim zdaniem to wspólnota pokoleń przes

Może więcej niz dwie

Obecny polski kapitalizm to NIE jest Polska marzeń Kuronia. W ostatnich latach swojego życia wyraźnie o tym mówił. Ocywiiście Polska Wielomskiego tez nie była Polska Kuronia, ale poza superradykałami prawicy mało kto chciałby TAKIEJ Polski. -- Amicus Plato sed magis amica veritas

Wielomski jest prawicowym intelektualistą

jakby ktoś nie wiedział -- Czernienko --> Łukaszenko --> Cimoszenko --> Kaczynienko

Wielomski już postawił kreskę na PiSie (początek wątku)

Niektóre spostrzeżenia są całkiem trafne np to, że Kaczyński nie chciał koalicji z PO bo musiałby się dzielić władzą www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=805 -- Czernienko --> Łukaszenko --> Cimoszenko -->

Wielomski tu jeszcze pisze ....

www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?a=Adam+Wielomski przecież to bełkot !! -- ...(Kaczyński) Wystarczająco często trąbił,że w ogóle nie zna Niemiec poza spluwaczką w męskiej

Re: Wielomski tu jeszcze pisze ....

Bardzo ciekawe spostrzeżenie, jakiś czas temu Wszechpolacy płakali, że "Kościół nie rozumie myśli narodowej" (Bo nie rozumie. I bardzo dobrze!)

dr Wielomski o PO (początek wątku)

Platforma Obywatelska jest najczystszym dziedzictwem Oświecenia francuskiego. Jednak jej liderzy zrozumieli, że zaplecze wyborcze cywilizacji filozoficznej jest zbyt małe, aby trwale w Polsce rządzić. Dlatego też Donald Tusk w obliczu wyborów bierze ślub kościelny, partia odcina się od feminiz

Re: dr Wielomski o PO

To żałosny ale prawdziwy obraz tego, co sobą przedstawia w obecnej chwili PO.

1 2 3 4 5 6