Masz prawo czuc sie kim chcesz. Nie do Ciebie bezposrednio pije. Czujesz sie Slazkiem, w porzadku, szanuje to. Pragne tylko, by inni Slazacy (nie-Polacy) uszanowali to, ze czuje sie i Slazakiem, i Polakiem, i jedno drugiemu nie musi zaprzeczac. Poza tym chodzi mi glownie o antypolskosc, ktora
Gość portalu: korn napisał(a): > Masz prawo czuc sie kim chcesz. Nie do Ciebie bezposrednio pije. Czujesz sie > Slazkiem, w porzadku, szanuje to. > Pragne tylko, by inni Slazacy (nie-Polacy) uszanowali to, ze czuje sie i > Slazakiem, i Polakiem, i jedno drugiemu nie musi zaprze
Dzieki za zdjecia. Niestety w Szczecinie panuje zasada byle jak, byle szybko - no tak, w zasadzie to nawet to nie jest szybko:( Smutne:(( -- absztyfikant@gazeta.pl Europejskich miast festyn wodospadem rac strzela... pt., 11-08-2006 Forum: Szczecin Wątek: willy
Sprzedam tanio wózek baby willy, szczegóły na maila..
przepraszam przez pomyłkę tu dodałam taki watek :(
Hm, tak rzeczywiscie nigdy tu nie kupowalam ubran, chodze po prostu nago :) Nigdy tez nie zwrocialm ubrania do sklepu, szczegolnie po swietach Bozego Narodzenia gdy ktos kupil mi ubranie o 2 rozmiary za duze... W TGI Friday's nie jadam, a napiwki daje dobre, czy w restauracji czy u fryzjera, wie
Brawo Willy, ładnie jej przywaliłeś! Na moje szczęście w USA nie byłem i nie zamierzam, a z tego, co czytam, to wynika, że to Ty masz rację! -- browsehappy.pl/
hajto napisał: > Chymychynostoxyfopootrocken
I think, the most inoffensive name for that thing is "Willy"; some people spell it "Willie".
Ja bym tez kadzil jakby malzonka miala oko na Oval Office - 90 % wetbacks , ktorzy beda glosowac , oddadza glos na Demokratow ,... uklony ============================================================================ Clinton Praises Bush on Immigration Reform ==============================
Nie wiedzialem ze sa spokrewnieni z Dablia :) uklony ============================================================================== A co, rodzine trzeba popierac!
Bardzo ideologiczny artykuł, ustawiony w konwencji bardzo dobry kanclerz - jego przeciwnicy to źli ludzie. Szkoda, że w jego "ostpolitik" bratał się z komunistami, potępił ruch demokratyczny w Polsce jakim była Solidarność, i nie był w stanie oddać hołdu Polakom zabitym w Powstaniu Warszawskim. Tro
Willy nie lec w ciula, przeciez to twoja klientka po ktorej sprzatnoles gowno w Niemczech. Tam przeciez jest porzadek. Wystawila ci Ona referencje do twojego CV, ktore potrzebny ci bylo do roboty. Tzn. sprzatania gowien w Nimcach.
Nie drażnić rekina!