willi2 14.07.04, 17:12 www.uleth.ca/geo/faculty/ShawnInVeldwezelt.JPG paparazi pstryknol zdjecie Pitowi podczas odawania kala za chalupa w nieskurzowie woj kieleckie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:21 Zawijaj w te sreberka, świstaku Willi! Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:29 a tY cARRRAMBO kopytkiem naciskaj pedal Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:32 willi2 napisał: > a tY cARRRAMBO kopytkiem naciskaj pedal A ty tylko zawsze, o innych orientacjach seksualnych, oj niedobrze Willi ..... Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:34 willi2 napisał: > a tak co slychac laleczko ?? Buziaczki, Misieńku, buziaczki. Odwal sie od Pita ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George Hedgehog Re: Pit to ty ??? IP: *.insight-bs.co.uk 14.07.04, 17:41 Willi, musze stwierdzic, uzywajac eufemizmu, ze zachowujesz sie bardzo niemile Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:44 Gość portalu: George Hedgehog napisał(a): > Willi, musze stwierdzic, uzywajac eufemizmu, ze zachowujesz sie bardzo niemile Idz pobaw sie z builderem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George Hedgehog Re: Pit to ty ??? IP: *.insight-bs.co.uk 14.07.04, 17:48 > Idz pobaw sie z builderem Kto to jest builder? Odpowiedz Link Zgłoś
wszechpolak1 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:54 Willi2 pomyliłeś się chopie, to ty tego kala odawasz, tylko wstyd się przyznać:) A jak tam szorowanie klozetów we Niemcach??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moll Re: Pit to ty ??? IP: 195.126.232.* 14.07.04, 19:49 to przciez zarezerwowane dla WAS Odpowiedz Link Zgłoś
wszechpolak1 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 20:04 Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible??? To już wiesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 20:08 wszechpolak1 napisał: > Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible??? > To już wiesz:) Masz stare wiadomości ! Teraz pracuje w ZOO jako orangutan / Willi jest lepszy od oryginału/:) Odpowiedz Link Zgłoś
kaixo Re: Pit to ty ??? 20.07.04, 11:04 wszechpolak1 napisał: > Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible??? > To już wiesz:) No i dobrze! Kulture narodu poznac rowniez po czystych klozetach, czego ci u nas dostatek i nie lusimy obsrywac jeden drugiego jak robicie to wy. No ale kultura do was jeszcze nie dotarla i czysty klozet to dla was pojecie rownie abstrakcyjne jak uczciwosc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Willy wrocilem!!!! IP: 150.254.85.* 20.07.04, 10:55 Willy nie lec w ciula, przeciez to twoja klientka po ktorej sprzatnoles gowno w Niemczech. Tam przeciez jest porzadek. Wystawila ci Ona referencje do twojego CV, ktore potrzebny ci bylo do roboty. Tzn. sprzatania gowien w Nimcach. Odpowiedz Link Zgłoś