Dodaj do ulubionych

Pit to ty ???

14.07.04, 17:12
www.uleth.ca/geo/faculty/ShawnInVeldwezelt.JPG
paparazi pstryknol zdjecie Pitowi podczas odawania kala za chalupa w
nieskurzowie woj kieleckie
Obserwuj wątek
    • carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:21
      Zawijaj w te sreberka, świstaku Willi!
      • willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:29
        a tY cARRRAMBO kopytkiem naciskaj pedal
        • carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:32
          willi2 napisał:

          > a tY cARRRAMBO kopytkiem naciskaj pedal
          A ty tylko zawsze, o innych orientacjach seksualnych, oj niedobrze Willi .....
          • willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:33
            a tak co slychac laleczko ??
            • carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:34
              willi2 napisał:

              > a tak co slychac laleczko ??
              Buziaczki, Misieńku, buziaczki.
              Odwal sie od Pita !
              • willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:38
                dobrze cizuniu :-)
    • Gość: George Hedgehog Re: Pit to ty ??? IP: *.insight-bs.co.uk 14.07.04, 17:41
      Willi, musze stwierdzic, uzywajac eufemizmu, ze zachowujesz sie bardzo niemile
      • willi2 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:44
        Gość portalu: George Hedgehog napisał(a):

        > Willi, musze stwierdzic, uzywajac eufemizmu, ze zachowujesz sie bardzo niemile

        Idz pobaw sie z builderem
        • Gość: George Hedgehog Re: Pit to ty ??? IP: *.insight-bs.co.uk 14.07.04, 17:48
          > Idz pobaw sie z builderem
          Kto to jest builder?
    • wszechpolak1 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 17:54
      Willi2 pomyliłeś się chopie, to ty tego kala odawasz, tylko wstyd się przyznać:) A jak tam szorowanie klozetów we Niemcach???
      • Gość: moll Re: Pit to ty ??? IP: 195.126.232.* 14.07.04, 19:49
        to przciez zarezerwowane dla WAS
        • wszechpolak1 Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 20:04
          Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible???
          To już wiesz:)
          • carrramba Re: Pit to ty ??? 14.07.04, 20:08
            wszechpolak1 napisał:

            > Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible???
            > To już wiesz:)
            Masz stare wiadomości ! Teraz pracuje w ZOO jako orangutan / Willi jest lepszy
            od oryginału/:)
          • kaixo Re: Pit to ty ??? 20.07.04, 11:04
            wszechpolak1 napisał:

            > Nie wiesz że Willuś ziedzi w deutschland i czyści kible???
            > To już wiesz:)

            No i dobrze!
            Kulture narodu poznac rowniez po czystych klozetach, czego ci u nas dostatek i
            nie lusimy obsrywac jeden drugiego jak robicie to wy.
            No ale kultura do was jeszcze nie dotarla i czysty klozet to dla was pojecie
            rownie abstrakcyjne jak uczciwosc!
    • Gość: Pit Willy wrocilem!!!! IP: 150.254.85.* 20.07.04, 10:55
      Willy nie lec w ciula, przeciez to twoja klientka po ktorej sprzatnoles gowno w
      Niemczech. Tam przeciez jest porzadek. Wystawila ci Ona referencje do twojego
      CV, ktore potrzebny ci bylo do roboty. Tzn. sprzatania gowien w Nimcach.
      • carrramba Re: Willy wrocilem!!!! 20.07.04, 21:50
        Nie drażnić rekina!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka