203 122 wyników w czasie 866 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Witaj na forum!

http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?view=espsystemwebcluster&es.ac.hitsPerPage=5&s.ac.offset=0&s.sm.collapsenum=2&s.si%28similarity%29.documentVector=&s.si%28similarity%29.similarType=&s.si%28navigation%29.navigationEnabled=true&search_form_old_similar_to

Witaj na forum!

Kolejny http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&x=0&y=0&s.sm.query=adamdet-0 "odważny".... :-( adamdet-0 napisał: > Zaintereoswanym wiedzą o dbałości róznych urządów naszego państwa o > dziedzictwo narodowe i zabytki odsyłam do raportu NIK z br > pt "Gospodarowanie i nadzór

Witam na forum (początek wątku)

Tak jak pisałem wcześniej obiecałem powrót na forum gazety.pl w połowie września.Zostałem redaktorem e-gazety,która bedzię poruszała tematykę mojego miasta Rybnik,jak również całego Śląska.Zapraszam również wszystkich na moje prywatne forum -WOLNE MIASTO RYBNIK-,którego odnośnik podam póżniej

Re: Witam na forum

Masz maskotkę prosiaczka:) :* -- www.niemiecki87.blog.interia.pl

witam na forum:) (początek wątku)

i dziękuję za przyjęcie. mam zamiar się trochę poudzielać, jako właścicielka ponad sześciokilowej potworzycy...

Re: witam na forum:)

Witaj, sześć kilogramów to słuszna waga, ma swoje silne argumenty. Pozdrawiam

Witamy na forum (początek wątku)

i zapraszamy do dyskusji!

Witam na forum!!!!!!!!!!!! (początek wątku)

Downo mie tukej niy bouo!

Witam na forum :)

Bardzo sie ciesze, ze moge powitac milego goscia i mam nadzieje ze bedziesz tu czesciej zagladac. Pali sie w kominku, zapraszam wiec do naszego saloniku na bardzo wygodna kanape i filizanke goracej herbaty :) -- kubatka

Re: Witam na forum :)

Kubatka wrrr czuje sie normalnie niedowartosciowana :-(( Mnie to na herbatke nie zaprosilas ;-((( No ale coz chyba taki moj los. Bede sobie w kaciku marznac :-(

Witaj na Forum!

Nie wiem zbyt duzo o dzierzawie mieszkan bo mieszkam na wsi. Ale jak sie bractwo obudzi to Ci wszystko wytlmacza (mam nadzieje!). SP

o forum (początek wątku)

witam, przez przypadek trafiłem na to forum i zadowolony jestem że nie ma tłoku.

Witaj na forum ! :)

Re: Tak w sumie to mam szczęście...

Witaj!!!! Mnie zawsze ustawia do pionu Forum "Chore dziecko, strata dziecka" (chociaż przecież nie po to to forum powstało). I wtedy sobie myslę, jakie ty masz dziewczyno problemy??? Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia aga -- "W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie

Witajcie na forum! (początek wątku)

Pewnie duzo z Was zna mnie z forum "Polki w Stanach". Jako ze oczekuje swego malenstwa juz w listopadzie chcialam aby stworzyc miejsce na Internecie ktore zrzeszaloby nas, mamy w Stanach. Mieszkam w Nowym Jorku juz od 13 lat, i Patryk bedzie moim pierwszym i jakze oczekiwanym dzieckiem. Juz

Re: Witajcie na forum!

Witaj Bozenko, wlasnie weszlam na Polki w Stanach i zobaczylam ze zalozylas nowe forum. Jeszcze nie jestem mama wiec pewnie nie bede tu bywac czesto ale moze bys pomyslala aby zrobic je zamkniete niz wszystkie te pluskwy zaatakuja ta miejsce?

Witamy na forum

Możesz się przedstawić czy wolisz zostać jak tylko się da anonimowy? -- Proud to be STELA :)

witam na forum

1 2 3 4 5 6