http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?view=espsystemwebcluster&es.ac.hitsPerPage=5&s.ac.offset=0&s.sm.collapsenum=2&s.si%28similarity%29.documentVector=&s.si%28similarity%29.similarType=&s.si%28navigation%29.navigationEnabled=true&search_form_old_similar_to
Kolejny http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&x=0&y=0&s.sm.query=adamdet-0 "odważny".... :-( adamdet-0 napisał: > Zaintereoswanym wiedzą o dbałości róznych urządów naszego państwa o > dziedzictwo narodowe i zabytki odsyłam do raportu NIK z br > pt "Gospodarowanie i nadzór
Tak jak pisałem wcześniej obiecałem powrót na forum gazety.pl w połowie września.Zostałem redaktorem e-gazety,która bedzię poruszała tematykę mojego miasta Rybnik,jak również całego Śląska.Zapraszam również wszystkich na moje prywatne forum -WOLNE MIASTO RYBNIK-,którego odnośnik podam póżniej
Masz maskotkę prosiaczka:) :* -- www.niemiecki87.blog.interia.pl
i dziękuję za przyjęcie. mam zamiar się trochę poudzielać, jako właścicielka ponad sześciokilowej potworzycy...
Witaj, sześć kilogramów to słuszna waga, ma swoje silne argumenty. Pozdrawiam
i zapraszamy do dyskusji!
Downo mie tukej niy bouo!
Bardzo sie ciesze, ze moge powitac milego goscia i mam nadzieje ze bedziesz tu czesciej zagladac. Pali sie w kominku, zapraszam wiec do naszego saloniku na bardzo wygodna kanape i filizanke goracej herbaty :) -- kubatka
Kubatka wrrr czuje sie normalnie niedowartosciowana :-(( Mnie to na herbatke nie zaprosilas ;-((( No ale coz chyba taki moj los. Bede sobie w kaciku marznac :-(
Nie wiem zbyt duzo o dzierzawie mieszkan bo mieszkam na wsi. Ale jak sie bractwo obudzi to Ci wszystko wytlmacza (mam nadzieje!). SP
witam, przez przypadek trafiłem na to forum i zadowolony jestem że nie ma tłoku.
Witaj!!!! Mnie zawsze ustawia do pionu Forum "Chore dziecko, strata dziecka" (chociaż przecież nie po to to forum powstało). I wtedy sobie myslę, jakie ty masz dziewczyno problemy??? Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do zdrowia aga -- "W każdym istnieniu dziecka wpisane jest życie
Pewnie duzo z Was zna mnie z forum "Polki w Stanach". Jako ze oczekuje swego malenstwa juz w listopadzie chcialam aby stworzyc miejsce na Internecie ktore zrzeszaloby nas, mamy w Stanach. Mieszkam w Nowym Jorku juz od 13 lat, i Patryk bedzie moim pierwszym i jakze oczekiwanym dzieckiem. Juz
Witaj Bozenko, wlasnie weszlam na Polki w Stanach i zobaczylam ze zalozylas nowe forum. Jeszcze nie jestem mama wiec pewnie nie bede tu bywac czesto ale moze bys pomyslala aby zrobic je zamkniete niz wszystkie te pluskwy zaatakuja ta miejsce?
Możesz się przedstawić czy wolisz zostać jak tylko się da anonimowy? -- Proud to be STELA :)