28.08.04, 19:16
witam, przez przypadek trafiłem na to forum i zadowolony jestem że nie ma
tłoku.
Obserwuj wątek
    • luanaa Re: o forum 28.08.04, 19:56
      To dlatego, ze forum istnieje zaledwie od kilku dni,
      powstalo zreszta w specyficznych okolicznosciach smile

      Pozdrawiam
      • marekd65 Re: o forum 28.08.04, 21:25
        I wyobrażam sobie że biorący w nim udział to osoby zwiazane z Kanadą w sposób
        szczególny, mieszkańcy obecni lub byli, bo przepraszam ale problemy gdzie
        znaleźć w kanadzie pracę na czarno lub jak się przedostać do USA mnie nie
        interesują i trochę rażą tak jak obecne zmagania z rzeczywistością koczowników
        z dworca autobusowego w Londynie.
        • starypierdola A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 28.08.04, 21:28
          • kveldulv Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 06:49
            hehe, temat dworca w londynie i tamtejszych koczownikow robi sie popularny jak
            widze big_grin
          • marekd65 Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 10:26
            Obecnie w Polsce.Ciekaw jestem czy łatwo teraz, gdy fala napływajacych sie
            skończyła znaleźć tani pokój do wynajęcia, basement lub bedroom. Chyba dużo
            ciężej niż kiedyś bo wszyscy już jakoś poustawiani?A ja kiedy się wybiorę to
            nie będę chciał wynajmować apartmentu za 500$ a akie ceny znajduję w Internecie.
            • starypierdola Witaj na Forum! 29.08.04, 15:36
              Nie wiem zbyt duzo o dzierzawie mieszkan bo mieszkam na wsi. Ale jak sie
              bractwo obudzi to Ci wszystko wytlmacza (mam nadzieje!).

              SP

            • kveldulv Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 17:01
              marekd65 napisał:

              > Obecnie w Polsce.Ciekaw jestem czy łatwo teraz, gdy fala napływajacych sie
              > skończyła znaleźć tani pokój do wynajęcia, basement lub bedroom. Chyba dużo
              > ciężej niż kiedyś bo wszyscy już jakoś poustawiani?A ja kiedy się wybiorę to
              > nie będę chciał wynajmować apartmentu za 500$ a akie ceny znajduję w Internecie

              W Toronto za 500$ zadnego mieszkania nie wynajmiesz ( chyba ze w piwnicy - co
              nie jest takie zle, tyle ze nia ma swiatla ) albo trafi sie jakas super okazja.
              Za 300-400$ mozna spokojnie wynajac pokoj u kogos w domu albo dzielic jedno
              mieszkanie z innymi osobami. Ceny oczywiscie roznia sie w zaleznosci od okolicy,
              dystansu do metra itp.
              • muszka3 Witaj Marku 02.09.04, 08:13
                Witaj Marku na forum,
                Ja mieszkam w Vancouver i tutejsze ceny sa zabojcze. Za male jedno-sypialniowe
                mieszkanie chca $900. Mozna znalezc troszke tansze ale za to w nieciekawej
                okolicy. Oh, glowa boli od tych cen...
                W kazdym badz razie witaj.
    • dzikusa Re: o forum 06.09.04, 02:23
      Mieszkanie w Vancouver mozna wynajac znacznie taniej
      niz za cene rynkowa, jak zreszta wszedzie indziej w Kanadzie,
      zobacz moj post na "Vancouver czy..."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka