marekd65 28.08.04, 19:16 witam, przez przypadek trafiłem na to forum i zadowolony jestem że nie ma tłoku. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luanaa Re: o forum 28.08.04, 19:56 To dlatego, ze forum istnieje zaledwie od kilku dni, powstalo zreszta w specyficznych okolicznosciach Pozdrawiam Odpowiedz Link
marekd65 Re: o forum 28.08.04, 21:25 I wyobrażam sobie że biorący w nim udział to osoby zwiazane z Kanadą w sposób szczególny, mieszkańcy obecni lub byli, bo przepraszam ale problemy gdzie znaleźć w kanadzie pracę na czarno lub jak się przedostać do USA mnie nie interesują i trochę rażą tak jak obecne zmagania z rzeczywistością koczowników z dworca autobusowego w Londynie. Odpowiedz Link
kveldulv Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 06:49 hehe, temat dworca w londynie i tamtejszych koczownikow robi sie popularny jak widze Odpowiedz Link
marekd65 Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 10:26 Obecnie w Polsce.Ciekaw jestem czy łatwo teraz, gdy fala napływajacych sie skończyła znaleźć tani pokój do wynajęcia, basement lub bedroom. Chyba dużo ciężej niż kiedyś bo wszyscy już jakoś poustawiani?A ja kiedy się wybiorę to nie będę chciał wynajmować apartmentu za 500$ a akie ceny znajduję w Internecie. Odpowiedz Link
starypierdola Witaj na Forum! 29.08.04, 15:36 Nie wiem zbyt duzo o dzierzawie mieszkan bo mieszkam na wsi. Ale jak sie bractwo obudzi to Ci wszystko wytlmacza (mam nadzieje!). SP Odpowiedz Link
kveldulv Re: A co Cie ineresuje i gdzie mieszkasz? n/t 29.08.04, 17:01 marekd65 napisał: > Obecnie w Polsce.Ciekaw jestem czy łatwo teraz, gdy fala napływajacych sie > skończyła znaleźć tani pokój do wynajęcia, basement lub bedroom. Chyba dużo > ciężej niż kiedyś bo wszyscy już jakoś poustawiani?A ja kiedy się wybiorę to > nie będę chciał wynajmować apartmentu za 500$ a akie ceny znajduję w Internecie W Toronto za 500$ zadnego mieszkania nie wynajmiesz ( chyba ze w piwnicy - co nie jest takie zle, tyle ze nia ma swiatla ) albo trafi sie jakas super okazja. Za 300-400$ mozna spokojnie wynajac pokoj u kogos w domu albo dzielic jedno mieszkanie z innymi osobami. Ceny oczywiscie roznia sie w zaleznosci od okolicy, dystansu do metra itp. Odpowiedz Link
muszka3 Witaj Marku 02.09.04, 08:13 Witaj Marku na forum, Ja mieszkam w Vancouver i tutejsze ceny sa zabojcze. Za male jedno-sypialniowe mieszkanie chca $900. Mozna znalezc troszke tansze ale za to w nieciekawej okolicy. Oh, glowa boli od tych cen... W kazdym badz razie witaj. Odpowiedz Link
dzikusa Re: o forum 06.09.04, 02:23 Mieszkanie w Vancouver mozna wynajac znacznie taniej niz za cene rynkowa, jak zreszta wszedzie indziej w Kanadzie, zobacz moj post na "Vancouver czy..." Odpowiedz Link