143 wyników w czasie 135 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: SIBO - choroba jelita ..

Jak objawia się SIBO? Poza wspomnianym już: dyskomfortem w brzuchu, bólami, wzdęciami czy też nadmiernymi gazami, nieświeżym oddechem rozrost bakteryjny jelita cienkiego objawia się między innymi ogólnym zmęczeniem oraz osłabieniem stawów i mięśni. Inne symptomy obejmują również: utratę masy ciała

Re: Witamina D faktycznie tak ważna?

wirus. Morfologię zamierzam powtórzyć, żeby sprawdzić te leukocyty czy się podniosły- tylko nie wiem po jakim czasie, kiedy już może być widoczna jakaś zmiana- po 2 tygodniach? Jestem też w diagnostyce gastrologicznej (oprócz ginekologii), bo mam przewlekłe wzdęcia i nadmierne gazy- podejrzenie jest w

I jeszcze raz wirusy, spiskowo (początek wątku)

, nie śmierdzi jednak gronkowcem.To "coś " miałoby wydzielać mianowicie gaz, atakujący śluzówkę, na skórze powodować zmiany, ale klaka mimo fake z Wikipedii sugerowałoby udział rzekomego"zakażenia" niby to bez objawów, jak nam mimo agresjimilitarnych jest sugerowane. Chemia, czyli biochemia dopuszcza

Re: Ja się zabije czyli..............

poziom jej w organizmie z objawów ubocznych kto stosuje vitamine c rozpuszczalną duze kłopoty żołądkowe odbijanie gazy niedobrze wymioty przerwać picie rozpuszczalnej pić tabletki nie pić wiecej niż 1 g na dzień duzym objawem może być zchodzacy piasek zaoszczenie kamicy nerkowej zostałem

Re: Żywieniowe obsesje

. Nienawidzę razowego chleba i mam po nim wzdęcia i gazy, lubię białe pieczywo, z masłem samym. Nie lubię większości surowych warzyw i też mnie po nich wykręca. Z owoców jem - banany i czereśnie (te z wiadomych względów tylko latem), czasem miękkie jabłko, koniecznie obrane ze skórki. Dziwię się, że mimo to

Re: Brak diagnozy a fatalne samopoczucie

mięśnie - sztywność i duże osłabienie stawów - słaba pamięć i zdolność myślenia, koncentracji, problemy z nauką - problemy gastryczne (zaparcia, wzdęcia, gazy, kwas w ustach, nieświeży oddech) - zmęczone oczy, łzawienie, nadwrażliwość na światło - niewyraźna mowa - stany lękowe, depresyjne - świąd skóry

Borelioza ? SM ? czy jakieś inne cholerstwo (początek wątku)

. Tego samego dnia zabrała mnie karetka do szpitala gdzie dostałem jakieś leki na rozluźnienie. Zrobiono mi tez testy neurologiczne. Odruchy prawidłowe. Dostałem skierowanie na MRI całego kręgosłupa. Wyniki na samym dole. Dostałem też dużych bóli brzucha w okolicy nerek i pachwin. Olbrzymie ilości gazów

Re: Ból brzuszka, bączki, brak snu

Czasem jest też tak, że samo mija, bo układ pokarmowy musi dojrzeć. My z naszym dzieckiem przeszliśmy gehenne przez prawie 4 miesiące - niewiele snu, podczas snu wiercenie się niesamowite, gazy, dyschezja. W trakcie podejrzewano refluks, ale zdiagnozowano go tylko na podstawie nagrania telefonem

Re: Obdzieranie seksu z tajemniczości (wersja kob

zwieracz i gazy, ktore jeszcze przed chwila cieszyły sie prywatnością czyjegoś jelita grubego staje sie dobrem wspólnym. Jest niemiło. Rzucasz okiem, widzisz top laskę i przygrubą babę z ponura gębą. W twojej głowie pojawia sie „grubaska nażarla sie pewnie jak zwykle i sra tu gazem musztardowym” a nie

Re: 8-tyg niemowlę i problem z położeniem spać

Dobry wieczór, odstawiłam wit. D i inne leki i widzę poprawę w zachowaniu córeczki, zasypia wcześniej, a to już sukces i widzę, że mniej męczą ją gazy. Ogólnie jest spokojniejsza. Powiedzcie mi, czy niepodawanie tak małemu dziecku tej witaminy np. przez kilka tyg. (do momentu, aż układ pokarmowy

1 2 3 4 5 6