6 559 wyników w czasie 276 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

zerwałabym kontakty

całkowicie! Włąsnie ze względu na dzieci. Z tego co piszesz jedyny pozytywny aspekt posiadania babci to kwiatki wysyłane netem. Cóż, taka babcia to żadna babcia. A im dzieci większe, tym lepiej zaczną rozumieć i cierpieć jak Ty. No ale ja uważamze więzy krwi nie są najważniejsze w zyciu i teksty

Re: zerwałabym kontakty

powiedzialabym, ze babci nie ma, wyjechala, cokolwiek. Uważam, ze lepsze to niz narażanie dzieci na kontakt z taką osoba. Na chrzciny w życiu bym jej nie zaprosiła, sama wiesz najlepiej, ze skończy się to aferą a potem kolejnym Twoim wątkiem na emamie w stylu "matka zepsuła chrzciny mojego

zerwanie kontaktów

No tak. Chyba powinnam zerwać kontakty. Tyle, ze ona wypracowała system wywoływania we mnie poczucia winy i czuje się za nią odpowiedzialna. Ona jest chora - nie radzi sobie z życiem, ma jakieś stany depresyjne, ten lekarz jej kiedyś pomógł, ale chyba poskąpiła pieniędzy na wizyty i tabletki

Re: czy moja matka mi źle zyczy? Długie

napisz list ,ale na jakis czas zerwij kontakt bo uwierz mi ze nerwy bardzo dzialaja na dziecko ,uspokoj sie wszystko sie ulozy bedziesz wspaniala mamusia i dla synka i coreczki, na poczatku po porodzie leki i problemy wydaja sie byc duzo wieksze niz sa w rzeczywistosci ale potem wszystko

zerwany kontakt (początek wątku)

chorym dzieckiem, ze nie dam rady i ze moze lepiej bedzie oddac coreczke. Mama tez plakala i mowila, ze mnie rozumie i ze musimy dac rade. Za kilka dni w smsach zmieszala nas z blotem, dowiedzialam sie, ze ta rozmowa byla na glosniku i slyszal ja moj ojciec i brat. Napisala ze zrywaja z nami kontakt

Re: zerwany kontakt

"zal mi tylko starszego dziecka, ktore uwielbia dziadkow, zreszta z wzajemnoscia" Do tej wzajemności bym się przyczepiła. Jeśli naprawdę by im zależało na Twoim starszym dziecku, to najlepsze, co mogli by dla niego zrobić, to Tobie pomagać i Cię wspierać, bo im w lepszej jesteś formie, tym lepiej

Zerwał kontakt. (początek wątku)

tych nielicznych kontaktów z córką. Rozumiem, może mieć tysiące żali do mnie, może nie chcieć się ze mna widzieć, ale z dzieckiem? Nie dzwoni, nie odwiedza.....nic! Kompletna pustka. O swojej decyzji poinformował mnie e-mailem, ‘zrywam całkowicie kontakt’! Moich telefonów nie

Re: Zerwał kontakt.

Twój były partner faktycznie jeszcze nie dojrzał. Widać, że zazdrości Tobie szczęścia i nowej osoby przy boku. Wytłumacz mu, że to on sam dobrowolnie usuwa się z życia córki, a jż. straci z nią kontakt potem może być problem z nawiązaniem prawdziwej więzi. Że odsuwając się od córki krzywdzi

Zerwany kontakt..? (początek wątku)

Witajcie! Nie jestem ani w sumie nie bylam kochanka..to tak na wstepie. Nie spalismy razem. Znamy sie z pracy, pracujemy w roznych godzinach, on jest obcokrajowcem, wiec wraca na kilka dni do siebie do domu gdzie ma kogos i ma z nia dziecko. Zaczal pisac do mnie smsy i coz..nawiazal sie z tego

Re: Zerwany kontakt..?

Busuanga7 no wlasnie dlatego mimo ze mi sie podobal/ podoba to przez to ze ma dziecko i partnerke z ktora zyje nie chcialam pakowac sie w cos glebszego. Sklamalabym jednak mowiac ze mnie nie zauroczyl, aczkolwiek co to za facet ktory majac male dziecko + partnerke flirtuje z inna.. O lozku raczej

Zerwane kontakty z rodzicami (początek wątku)

. Tata wówczas powiedział że zrywa ze mna wszystkie kontakty i nie chce mnie znać. Taty nie widziałam ponad 10 lat, z mama spotykam się ukradkiem-ojciec nic o tym nie wie. Mój problem dotyczy tego jak mam mojemu 3 letniemu dziecku wytłumaczyć że nie utrzymuję kontaktów z moimi rodzicami? ze nie

Re: Zerwane kontakty z rodzicami

a po kiego czorta 3-letniemu dziecku taka wiedza ??? jak mam mojemu 3 letniemu dziecku wytłumaczyć że nie utrzymuję kontaktów z moimi rodzicami? jak spyta o babcię/dziadka wystarczy powiedzieć, że mieszkają daleko a już wprowadzanie w zawiłości stosunków rodzinnych (ukradkowe widywanie babci

Zerwane kontakty z rodzicami (początek wątku)

. Tata wówczas powiedział że zrywa ze mna wszystkie kontakty i nie chce mnie znać. Taty nie widziałam ponad 10 lat, z mama spotykam się ukradkiem-ojciec nic o tym nie wie. Mój problem dotyczy tego jak mam mojemu 3 letniemu dziecku wytłumaczyć że nie utrzymuję kontaktów z moimi rodzicami? ze nie pozna

Re: Zerwane kontakty z rodzicami

. Najlepiej wziąć sobie AFOBAM tak z jedną tabletkę i będzie jej powiewać a już na pewno nie będzie się niczego bała. Cudów nie ma, i ojciec nie rzuci się jej w ramiona bo mu duma na to nie pozwoli, ale coś tam bąknie, co będzie znaczyć że mogą z dzieckiem zagladać od czasu do czasu. Nie wiem ile ojciec

Zerwane kontakty z rodzicami (początek wątku)

. Tata wówczas powiedział że zrywa ze mna wszystkie kontakty i nie chce mnie znać. Taty nie widziałam ponad 10 lat, z mama spotykam się ukradkiem-ojciec nic o tym nie wie. Mój problem dotyczy tego jak mam mojemu 3 letniemu dziecku wytłumaczyć że nie utrzymuję kontaktów z moimi rodzicami? ze nie pozna

Re: Zerwane kontakty z rodzicami

Mama czasem nas odwiedza ale ojciec nic o tym nie wie. Boje sie jechac do domu i przedstawic mu dziecko bo nie wiem jaka bedzie jego reakcja. Zreszta podejrzewam ze to nic nie zmieni, a wole skupic sie na dziecku jak mam mu wytłumaczyc ze nie zna dziadka babci?

Zerwanie kontaktów z rodziną (początek wątku)

Jestem już pod koniec swojej drogi, za mną kilka lat terapii, i teraz stoję przed oficjalną, jasną decyzją, aby urwać kontakty z rodzicami i bratem. Są wśród was takie, które to zrobiły? Jak to wygladalo u was, szczególnie jeśli macie dzieci, które miały wcześniej kontakt z dziadkami. Kurczę

Re: Zerwanie kontaktów z rodziną

Do dziewczyn, które to zrobiły z sukcesem: - a jak podeszlyscie do tematu kontaktów dzieci-dziadkowie? - co jeśli dziecko jednak kontakt chce utrzymywać i wydzwania skypem - co jeśli dziecko zaakceptowało sytuację, ale jest zaczepiane przez dziadków typu *przekaz rodzicom, ze*

zerwanie kontaktów z matką (początek wątku)

da się z tym żyć mając sumienie? Problem był od zawsze, teraz sie nasila i rzutuje bardzo mocno na zycie całej rodziny i wlasnie moj mąż postanowił, że jeszcze jeden "wybryk" i koniec jakichkolwiek kontaktów, na co padło stwierdzenie, że i tak tych kontaktów nie ma! Moze nie tyle nie ma, co są

Re: zerwanie kontaktów z matką

zrywać tylko odpowiednio je ustawić. Wiesz jedno dziecko w mojej rodzinie też niestety jest przekonane że babcia go nie kocha bo... mama mocno na babcię nagaduje i nie pozwala z babcią rozmawiać. Więc w sumie co małe dziecko ma z tego rozumieć

1 2 3 4 5 6