Forum Turystyka Europa ISLANDIA
ZMIEŃ
      islandia

islandia

(11 wyników)
    • Chce jechac do islandii w lipcu lub sierpniu , Jak znalesc hotele , miejsca do spania. Cokolwiek jest na Internecie , moze zrujnowac nawet Gatesa.Chce objechac caly kraj naokolo , przez okolo 16 dni (+/-) ale hotele sa problemem albo brak informacji o nich. Kto moze mi pomoc ?
    • Witam! Obecnie mieszkam w Norwegii, w Oslo i zamierzam wybrac sie w maju do Islandii. Niestety jestem zmuszona jechac sama, ale tutaj pytanie do Was ;) Moze ktos ma podobne plany i bedzie mozna zorganizowac jakas wycieczke na miejscu? Pozdrawiam! Goska
    • Mam problem i pytanie do Was. Wyjezdzamy z mezem na tydzien do Islandii w celach zarowno turystycznych jak i odwiedzic rodzine. Nie wiem ile Euro wziac a tak niezrecznie pytac rodzine - bo pewnie odpowiedza ze nic;) Czy ktos sie orientuje?? Prosze o pomoc i dziekuje.
    • zawsze chciałem pojechać na islandie, co roku planuję się tam wybrać i coś wypada gdzie mieszkasz, w jakiej części wyspy?
    • Cisza na forum więc wrzucam o ciekawych wydarzeniach ;] wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7776674,W_najblizszych_godzinach_pyl_wulkaniczny_nad_Polska.html www.mbl.is/mm/frettir/sjonvarp/?fl=0;media_id=48342;play=1&ref=fpsjonvarp
    • witam, lecimy z mezem do islandii na tydzien na przelomie maja/czerwca. wiekszosc czasu spedzimy w stolicy, ale chcemy tez sie wyrwac gdzies dalej i szukamy waszych porad. jakie sa wasze ulubione miejsca w reykjaviku i na islandii? serdeczne dzieki za odpowiedzi!
    • Witam, wybieram się do tego pięknego kraju na rajd konny. Podróż planuję w czerwicu. Będę wdzięczna za wszelkie praktyczne wiadmości na temat ISlandii. Na dzień dzisiejszy poszukuję jak najszybszego dojazdu do Islandii. Mam na myśli prom (bo jadę tam własnym samochodem). Czy możecie mi coś polecić? Czy jest jakiś prom, który nie zatrzymuję się na dwa dni na Wyspach Owczych? będę wdzięczna za wszelkie infomacje A może ktoś z Was już był tam na rajdzie konnym i może polecić mi jaką...
    • prosze o wszelkie informacje na temat zycia na Islandii. Wkrotce sie tam wybieram.Prace juz mam ale chodzi o to jacy tam sa ludzie. Czy mozna liczyc na zyczliwosc. Interesuje mnie wszystko od klimatu po rozrywke ;) z gory bardzo dziekuje
    • Dzien dobry.Chcialbym sie dowiedziec czegos o Islandi,obecnie jestem w Angli,ale chce opuscis ten kraj za 10 miesiecy. Mam jedno pytanie. Czy znajac jesyk angielki znajde prace w Islandi? Pozdrawiam
    • Zdjecia z teh strony: www.myndasafn.is/fotoweb/eng/Grid.fwx?position=442&folderid=5000&columns=7&rows=3&search=ice przyczynily sie do planow urlopowych. Ciesze sie, ze trafilam na to forum. Prosze mieszkancow Islandii o pomoc: jak poruszac sie po wyspie? Czy istnieja jakiekolwiek linie autobusowe czy zdana jestem na wypozyczenie auta? Wygooglowalam jedynie firmy, ktore robia wycieczki jednodniowe w okolice Reykjaviku. Czy to jedyna alternatywa? Wszyscy pisza, ze Islandia jest dr...
    • Wybieram się na Islandię za 2, 3 lata. Kiedyś zobaczyłam w gazecie ogłoszenie o nauce islandzkiego i zainteresowanie zostało (choć oczywiście uczyć się nie zaczęłam). Napisz parę rzeczy technicznych - typu ceny na wyspie, ile kosztuje samolot, czy są jakieś tanie linie itd. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com