Dodaj do ulubionych

co sądzicie o dyskotece ,,Terminal"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 14:46
co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" w Sępulnie Krajeńskim ???
Obserwuj wątek
    • blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 14:55
      Nic nie sądzimy.
      • l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:32
        Jeśli mówisz o Terminalu z SępÓlna Kraj. to wiem, że ma klasę w powiedzmy
        swojej klasie.

        Pozdro
        • blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:34
          O, Lisi, hejka!!!
          • l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:37
            Właśnie dotarłam.
            Zaraz zajmę się tym, czym obiecałam ;)

            Uściski, Blondi i czekaj cierpliwie
            • blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:38
              Cóż cierpliwość nie należy do dominujących cech mojego charakteru, ale zacisnę
              ząbki i skupię się w sobie ;)
              • l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:41
                blondynka napisała:

                > Cóż cierpliwość nie należy do dominujących cech mojego charakteru, ale
                zacisnę
                > ząbki i skupię się w sobie ;)

                Cierpliwość, Kochanie, to ponoć ostatni klucz, który drzwi otwiera,
                więc... "skup się w sobie" ;)
      • Gość: poskromiciel blond Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 11:27
        ty blondyna z ciebie to pnaprawde jest blondynka i w dodatku tak pusta ze jak
        ktos by ci w leb za*****jefal to echo by ci rozj****balo tyn paskudny ryj
    • Gość: Yaraz Sępólno przez Ó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 16:37
      Sępólno pisze się przez Ó!!!!
      • l_jane Re: Sępólno przez Ó 14.10.04, 16:39
        Gość portalu: Yaraz napisał(a):

        > Sępólno pisze się przez Ó!!!!

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=16694855&a=16698625
    • l_jane Link - TU znajdziesz wszystko 14.10.04, 16:45
      www.terminalclub.com
      • Gość: kiFka Re: Link - TU znajdziesz wszystko IP: *.not / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 12:10
        jest dziarsko !!!
    • mylady1 Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 18:16
      OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka