Gość: Łosiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 14:46 co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" w Sępulnie Krajeńskim ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 14:55 Nic nie sądzimy. Odpowiedz Link Zgłoś
l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:32 Jeśli mówisz o Terminalu z SępÓlna Kraj. to wiem, że ma klasę w powiedzmy swojej klasie. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:34 O, Lisi, hejka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:37 Właśnie dotarłam. Zaraz zajmę się tym, czym obiecałam ;) Uściski, Blondi i czekaj cierpliwie Odpowiedz Link Zgłoś
blondynka Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:38 Cóż cierpliwość nie należy do dominujących cech mojego charakteru, ale zacisnę ząbki i skupię się w sobie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
l_jane Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" 14.10.04, 16:41 blondynka napisała: > Cóż cierpliwość nie należy do dominujących cech mojego charakteru, ale zacisnę > ząbki i skupię się w sobie ;) Cierpliwość, Kochanie, to ponoć ostatni klucz, który drzwi otwiera, więc... "skup się w sobie" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poskromiciel blond Re: co sądzicie o dyskotece ,,Terminal" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 11:27 ty blondyna z ciebie to pnaprawde jest blondynka i w dodatku tak pusta ze jak ktos by ci w leb za*****jefal to echo by ci rozj****balo tyn paskudny ryj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaraz Sępólno przez Ó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 16:37 Sępólno pisze się przez Ó!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
l_jane Re: Sępólno przez Ó 14.10.04, 16:39 Gość portalu: Yaraz napisał(a): > Sępólno pisze się przez Ó!!!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=16694855&a=16698625 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiFka Re: Link - TU znajdziesz wszystko IP: *.not / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 12:10 jest dziarsko !!! Odpowiedz Link Zgłoś