Forum   opuszczony

opuszczony

(896 wyników)
 • Gdzie w Rzeszowie lub najbliższej okolicy znajdę jakieś opuszczone domy, budynki gdzie mógłbym zrobić sesje fotograficzną?
 • CO opuścili? - Opolanin! a nie: CZEGO opuścili? - OpolonaninA Tego uczyli w podstawówce...
 • OMG! Z opuszczonymi spodniami?????!!!!!!!!!!! Obnażał się????!!!!!!! Ojejku, ojejku, ojejku! I odurzony rozpuszczalnikiem?????!!!!!!! Pewnie miał jeszcze ze starych zapasów? Nareszcie SM z Kato może pochwalić się jakimś sukcesem. Wierzyć się nie chce.
 • Dlaczego zrejterowali w najważniejszym momencie? Gdyby zostali, to uratowalibyśmy nasze szkoły.
 • RELACJA NA ŻYWO - Kolejna dziennikarka Russia Today opuściła stację. „Nie chciałam dłużej kłamać” [RAPORT SPECJALNY] Maszyna linii Malaysia Airlines rozbiła się w obwodzie donieckim, na terenie kontrolowanym przez prorosyjskich separatystów. Kijów i rebelianci oskarżają się nawzajem o zestrzelenie Boeinga 777. W katastrofie zginęło 298 osób. 17:26 - Kolejna dziennikarka Russia Today zrezygnowała dziś z pracy w rosyjskiej telewizji. Korespondentka RT w Londynie Sara Firth przyz...
 • W konkursie o Nagrodę Architektoniczną im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego zwyciężył Andrzej Majcher z Poznania, który wymyślił jak zaadaptować opuszczony kościół bryla.gazetadom.pl/bryla/1,90857,13592892,Projekt_dla_opuszczonego_kosciola__Oto_najlepsza_praca.html#BoxLSTxt Wkrótce ten temat będzie żyłą złota dla architektów.
 • Czytam od kilku dni i stwierdzam: wręcz błazenada! Tak, tak szlachetny qwardianie!
 • Pytanie trochę dziwne, ale jak najbardziej poważne. Moja druga połówka niedawno mnie po raz kolejny skarciła za to i się zacząłem zastanawiać czemu tak, a że jestem człowiek dociekliwy to piszę. Czym jest podyktowane to, że kobiety każą opuścić deskę podczas nieużywania? Przecież nic nie ma do higieny, bo to stojąca woda (chyba że coś tam wpadnie), nic podczas nieużywania nie wali, a jedyną rzeczą jaka przychodzi mi do głowy jest estetyka(?). Ale w takim razie po co tyle krzyku, przecież do...
 • Chodzi mi czy spód łóżeczka macie już opuszczone na maxa na dole. Nasza córka jeszcze nie podnosi się chwytając się szczebelków więc mamy na środkowym, ale zastanawiam się czy już nie czas opuścić całkowicie. Starsza córka jak skończyła 8 m-cy to już pewnie stała trzymając się brzegu łóżeczka więc pamiętam że miała dno łóżeczka na dole.
 • Witam, Poszukuje osób, które tak jak ja chciałyby pochodzić po opuszczonych (ciekawych) miejscach w Warszawie. Moim celem jest fotografowanie takich miejsc, więc fajnie jakby znalazły się osoby zainteresowane fotografią lub początkujące fotomodelki, które chciałby zapozować. Mój mail: fotomod@gazeta.pl
 • Do autorów zdjęć: ciekawe fotografie, niektóre w dodatku bardzo klimatyczne. Do red. Jest ul. Zgoda, a nie Zgody, (podobnie jak ul. Pocieszka, a nie Pocieszki)!! Innych byków nie pomnę.
 • Dlaczego opuściliście to forum? Akurat dlatego tylko, że należy do mocno kontrowersyjnej Gazety Wyborczej? I co, przenieśliście się, jak jeden mąż na lokalne e-piotrków. Tam lepiej? Tam macie moderatorów, którzy działają jak pijane dzieci we mgle. Tutaj była przynajmniej niczym nie skrępowana swoboda dyskusji, poza nielicznymi naprawdę wyjątkami interwencji moderatora. Szkoda, młodzieży, naprawdę szkoda. Teraz tu bezruch, a jeżeli już jakieś tematy, to która sala weselna godna uwagi...
 • Ciekawy foto blog www.opuszczone.com/
 • No właśnie, czy na Pradze Północ są jakieś opuszczone budynki po szkołach? Czy ktoś z Was zna takie miejsce jak np. Zespół Szkł nr 2 czy Szkoła przy Hucie Warszawa, tylko po praskiej stronie Wisły? Podkreślam, że chodzi mi o szkołę (wiecie: sale lekcyjne, gimnastyczna i takie klimaty w praskim wydaniu). Z tego co kojarzę powinno coś być w okolicach ul. Białostockiej ale nie mogę zlokalizować. Dziękuję za podpowiedzi.
 • Gdy kobiety wymieniają wady mężczyzn to często wśród tych wad pojawia się zarzut że nie opuszczamy deski klozetowej :) A kto do cholery powiedział że deska w standardzie powinna być opuszczona? Według mnie standardowo powinna być otwarta a w wyjątkowych sytuacjach powinno się ją opuszczać. O! I tyle mam do powiedzenia :)
 • Tak dalej!:) Zagłębie Sosnowiec tylko w II lidze - tego Zagłębia nigdy się nie wstydzę!
 • Pamietacie Panstwo " Dom Wikingow " na Starym Rynku ? Losos podawany z kieliszkiem wodki ? Wycisniety sok z jednego pomarancza za 15 zlotych ? Losos okazal sie tluczony w chiinskiej farmie , zabraklo jeleni na pomarancze po 15 zlotych , "Dunczyk" wyparowal.....Interes to nie cel dobroczynny, i polski rynek jest bardzo ciekawy !
 • Platforma to już nas chyba naprawdę opuściła. Radom – miasto z wyrokiem. Marazm, beznadzieja, ucieczka młodych, brak perspektyw, wszechobecna niemoc i bezrobocie. Tak oto wygląda dziś 230 tysięczne miasto, lider blisko półmilionowego regionu dumnych i skromnych ludzi. Ośrodki regionalne takie jak Radom za przemiany ustrojowe zapłaciły najwyższa cenę. Przy okazji kolejnych wyborów słyszymy: jak wiele zrobiono, jak świetnie zapowiadają się perspektywy na przyszłość, jak dobrze się tu żyj...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?