brumbak 12.11.05, 22:45 sprawę usuwania protestów przeciwko obecnosci rasistowskich postów na forum zgłosiłem do red.Gazety Wyborczej - Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marianna.rokita Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 12.11.05, 23:27 Podrzuc mi. I przeczytaj watek. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=31837332 Odpowiedz Link Zgłoś
are.1 Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 13.11.05, 00:09 Lista niektorych watkow Brumbaka (zanim adminicja je pokasowala). Widac wiec jak na dloni, ze jego skargi mozna... "agresja mięsożernych w stos. do tłuszczojadów" "chamski post optymalny" "chamski post optyspamerki" "chamski spam i kłamstwo podpisane rodzynek" "chamskie spamy" "Ciemnogród o diecie vege" "co sądzicie o tym chamie i gnojku misiu?" "co tymi podłym Goebbels postami -forum vege?" "demagogia walczacych fanatyków miesożerstwa" "dlaczego promujecie frustratów obrażających" "fanatyk i cham - niejaki misio" "fanatyzmy tłustokwaśnych" "Głupota i fanatyzm misia matematycznie udowodnione" "głupota mięsnych spamerów/fanatyków" "głupota optymalniaków" "głupota optyspamerów" "głupota tłustokwaśnych wg lekarza" "hamerykański harper - co on tutaj robi ?" "jak misiu kłamie i oczernia- taki przykład" "jak z daltonistami o obrazach kolorystów" "kłamstwa optymalsa na temat soi" "kto jest "optymalny" na tym forum - wpisujcie sie" "kwasno tłusta tępota" "lista miesmego chamstwa" "najczęstsze kłamstwa propagandy mięsożerców" "Nie odpowiadamy za ilość idiotów odwiedzających to forum" "Nie podbijajcie watków rzeźników i spamerów" "o chamstwie na forum itp." "o nachalnych tłustokwasnych spamerach" "o socjotechnice spamera z rzeźni - ostrzeżenie" "obraźliwy post tebe" "obrzydliwe zagrywki optymaniaków c.d" "opiekun +dobrze ze wpadles" "optykłamcy na grupie" "optymalna zupka z mózgu" "oszczerstwa guru tluszczojadów" "podyskutujmy o głupocie bandy optymalsów" "Propozycja Tygodnia bez Chamstwa na forum" "rzetelność, konsekwencja, ucziwość brumbaka" "Spamerzy, rzeźnicy , fanatycy miesożerstwa" "spamy rodzynka itp" "terroryzm miesożerców" "totalna głupota i prymitywizm tego forum" "wyobrażenia Ciemnogrodu o wegetarianizmie" "z czego zbudowane sa kości optymalsów ???????????????????" "zadufanie bufoństwo szowinizm ignorancja telemaski" "zaśmiecenie grupy wege przez optysmalcowników" "zbiorowa wycieczka do rzeźni" "znów jakis idiota się podszywa" "znów sie ten idiota podszywa" "znów spamy fanatyków miesnych" "sprawę zglosiłem do red, gazety" Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 13.11.05, 00:10 Alez to kazdy wie:) Niewiele osob wie, ze Brumbak postanowil wejsc na droge dobra i domaga sie reform. Wiesz Lepperowi Kaczynski wybaczyl.Bez urazy dla Brumbaka:) Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 13.11.05, 10:10 marianna.rokita napisała: > Alez to kazdy wie:) Niewiele osob wie, ze Brumbak postanowil wejsc na droge > dobra i domaga sie reform. > > . Dzieki za zrozumienie. Tylko takie wyjaśnienie: zawsze byłem i jestem za tym by forum było miejscem przyjaznym dla internautów bez agresji i nienawisci - moje tu cytowane wypowiedzi były reakcja na to co działo i dzieje sie na forum - pomimo zglaszania problemu do administracji- nie zrobili prawie nic - nie należe do osób które opluwane- nadstawiaja drugi policzek a takie - o dziwo - tez odwiezja forum jednka dzieki mojej postawie coraz wiećej postów aserwtywnych - nie tylko na forum wegetarianizm Odpowiedz Link Zgłoś
are.1 Re: Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 13.11.05, 00:22 Misiu zreszta calkiem dobrze to skomentowal: forum.o2.pl/temat.php?id_p=3524001 Chodzi o ten wiersz Brzechwy. Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 13.11.05, 10:06 are.1 napisał: > Misiu zreszta calkiem dobrze to skomentowal: > > forum.o2.pl/temat.php?id_p=3524001 ...................... misiu to ten od " sp*** suko* "zgnoimy brumbactwo" "głupi gnoju" "foumowy idiota" etc nie tworze listy bo nie starczylo by pojemnosci serwera Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: Zglos jeszcze liste 2.5 ;-) 22.01.06, 19:54 are.1 napisał: are.1 - to chyba are czepia się jak złosliwa stara ciotka are - rób na forum cos pozytywnego - glupio się czepiac jak to robisz w tych postach to zajecie kompromitującego tego kto to robi... > Lista niektorych watkow Brumbaka (zanim adminicja je pokasowala). Widac wiec > jak na dloni, ze jego skargi mozna... > > > "co sądzicie o tym chamie i gnojku misiu?" --manipulacja are: post nie pochodzi z forum post był w usenecie i skierowany do typa który wyzwał mnie: " glupi gnoju" "zgnoimy brumbactwo" etc sam sie postawił poza nawias kulturalnego traktowania to tak jak ze skazanym przez Sąd: może pomstować że siedzi w pierdlu ale sam to sobie uczynił > "co tymi podłym Goebbels postami -forum vege?" - zgłosiłem do kosza i na abuse posty w których pewien typ wyzywa od :propagandy Goebbelsa" to cięzka obraza - w polskiej kulturze szczególnie taki "epitet" powinien być zarezerwowany wyłacznie dla zachowan charakterystycznych dla grup profaszystowskich etc w stosunku do całej reszty jest bardzo ciezka obrazą Odpowiedz Link Zgłoś
misiu-1 Bzdury wypisujesz, b***bak. 22.01.06, 21:03 Sąd Najwyższy RP, zamykając sprawę J.Urban vs R.Bender o nazwanie powoda "Goebbelsem Stanu Wojennego", nie dopatrzył się w tym sformułowaniu obrazy. "Sąd uznał, że obiektywnie porównanie polega na ocenie cech wspólnych obu tych ludzi i na tej podstawie ocenił zeznania świadków. Odrzucił te, które mówiły, że porównanie Bendera przypisuje Urbanowi wszystkie cechy zbrodniarza wojennego Josepha Goebbelsa.[...] W kwietniu 1992 r. w nadawanym na żywo telewizyjnym programie "Dekomunizacja po polsku" ówczesny senator prof. Ryszard Bender nazwał - rzecznika rządu PRL w latach 80. Jerzego Urbana "Goebbelsem stanu wojennego". Urban poczuł się obrażony porównaniem go do hitlerowskiego zbrodniarza wojennego, wytoczył Benderowi proces o ochronę dóbr osobistych i zażądał przeprosin. Bender odmówił przeproszenia twierdząc, że chodziło mu jedynie o porównanie stylów propagandy uprawianych przez obie postaci." www.wprost.pl/ar/?O=83836 Sam widzisz, b***baczku, że orzeczenie Sądu Najwyższego daje mi pełne prawo porównywania stylu propagandy wegetariańskiej do goebbelsowskiej. Tym bardziej bezspornie, że nie nazwałem nikogo bezpośrednio Goebbelsem (jak to uczynił R.Bender), a odniosłem się wyłącznie do jednej, szczególnej cechy obu wersji propagandy - kłamliwości. Pozdrawiam gorąco. Odpowiedz Link Zgłoś
b.pascal Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 13.11.05, 16:18 Dlaczego akurat do redakcji GW? Domyślam się, że pewnie wydaje Ci się, że redaktor naczelny GW jest zwierzchnikiem administracji forum? Jeśli tak, to jestes w błędzie. :)) BTW: wspominałeś coś o podaniu forum do sądu za propagandę nazizmu, czy za coś podobnego. Wybacz, ale nie pamiętam dokładnie, o co Ci chodziło. Zatem kiedy będzie pierwsza rozprawa? Mam nadzieję, że zdasz nam z niej relację? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 13.11.05, 22:30 b.pascal napisał: > Dlaczego akurat do redakcji GW? Domyślam się, że pewnie wydaje Ci się, że > redaktor naczelny GW jest zwierzchnikiem administracji forum? Jeśli tak, to > jestes w błędzie. :))serwisy.gazeta.pl/onas/0,30317.html macie wiec bardzo mylące informacje w serwisie nie wiadomo kto jest Grupą AA Trzymjaca Władzę w portalu gazeta.pl (AA - Anominowych Administratorów) anonimowośc sprzyja nieodpowiedzialności i arogancji spróbują też do Agory Niemozliwe by dano komus do taka "zabawke " do ręki i pozwolono robic co się zywnie podoba kosztem internautów i Czytelników Gazety Odpowiedz Link Zgłoś
are.1 Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 13.11.05, 23:17 Ja mysle ze sprobuja od poludnia, przez lewa flanke. Odpowiedz Link Zgłoś
b.pascal Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 15.11.05, 16:12 Ależ Brumbaku, ta strona potwierdza tylko to, co napisałem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 14.11.05, 17:39 .pascal napisał: > BTW: wspominałeś coś o podaniu forum do sądu za propagandę nazizmu, czy za coś > podobnego. Wybacz, ale nie pamiętam dokładnie, o co Ci chodziło. Zatem kiedy > będzie pierwsza rozprawa? Mam nadzieję, że zdasz nam z niej relację? :)) > -aleś ty pascal niekumaty -dlaczego po prostu nie przeczytasz mojego postu-wtedy bys tak nie fantazjował wszak tebe to wyjaśnił ,że posty tak naprawdę nie są usuwane ale sa tylko niewidoczne dla użytkownika z zewnątrz tak wiec jest tam tez ten słynny post z reklama nazi strony - do którego usuniecia cię zmusiłem teraz zmuszę cię do usunięcia "eko-oszołomów" co byś nie promował języka agresji, nienawiści Odpowiedz Link Zgłoś
b.pascal Re: sprawę zglosiłem do red, gazety 15.11.05, 16:17 Jeśli wydaje Ci się, że kiedykolwiek mnie do czegokolwiek zmusiłeś, to masz rację, że Ci się wydaje. :) Twoje szanse na zmuszenie mnie do czegokolwiek są zerowe, ale nie ustawaj w wysiłkach i próbuj. Odnoszę wrażenie, że jest to jedna z tych rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i nie mam serca Ci jej odmawiać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
b.pascal Co do propagowania języka nienawiści... 15.11.05, 16:25 Zapomniałem się do tego odnieść w poprzednim wpisie, więc teraz to nadrabiam. Otóż, drogi Brumbaku, dziwę Ci się, bo sprawiasz wrażenie człowieka wystarczająco inteligentnego, żeby zrozumieć, że Twoja działalność jest tak wspaniałą propagandą tego, z czym podobno walczysz, że trudno z Tobą w tej dziedzinie konkurować. Każdy Twój wpis na forum, w którym domagasz się usunięcia tego, czy owego, jest tak naprawdę wspaniałą reklamą treści, które chciałbyś odesłać w niebyt, dlatego poważnie zastanawiam się nad szczerością Twoich intencji. Jesteś niezmordowany w propagowaniu wszystkiego, co uważasz za niewłaściwe. Nie widzisz w tym pewnej, hmmm, niekonsekwencji? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: Co do propagowania języka nienawiści... 16.11.05, 23:03 b.pascal napisał: > Zapomniałem się do tego odnieść w poprzednim wpisie, więc teraz to nadrabiam. > Otóż, drogi Brumbaku, dziwę Ci się, bo sprawiasz wrażenie człowieka > wystarczająco inteligentnego, żeby zrozumieć, że Twoja działalność jest tak > wspaniałą propagandą tego, z czym podobno walczysz, że trudno z Tobą w tej > dziedzinie konkurować. Każdy Twój wpis na forum, w którym domagasz się usunięci a tego, czy owego, jest tak naprawdę wspaniałą reklamą treści, które chciałbyś odesłać w niebyt, dlatego poważnie zastanawiam się nad szczerością Twoich > intencji. Jesteś niezmordowany w propagowaniu wszystkiego, co uważasz za > niewłaściwe. Nie widzisz w tym pewnej, hmmm, niekonsekwencji? ;))) > .................................. z twoich wypowiedzi niestety nie mozna w ząden spsoób zakładac ze piszesz szczerze i postępujesz ucziwie wobec gości na forum ... a juz ostatnie zdanie świadczy o bezczelności i arogancji .. dobrze wiesz że sprawy nie usuwania chamskich postów naglasniam po ich uprzednim zgloszeniu do kosza i na abuse dobrze też wiesz że juz parę razy udowodniłem "opiekunom" forum że zbyta byli przywiązani do chamskich postw na forum którym się opiekowali w tym Tobie - gdy nie chciałeś usunać postu z linkiem do nazi strony... Odpowiedz Link Zgłoś
brumbak Re: Co do propagowania języka nienawiści... 16.11.05, 23:07 inny przypadek to post który nawet osoba która m,nie ostro zwalczała na forum okresliła jako " podłosc" drwiny po smierci Wielkiego Artysty - tu nie popisała się Orissa która wytłumaczyla mi ze post " nie odbiegał znacznie od innych spotykanych na tym forum" po moich wielu interwencjach- ile to czasem trzeba nakrzyczeć i naubliżać\ w sprawach które sami opiekunowei powinni załatwiac pozytywnie w 5 sekund -post został usunięty jak zwykle miałem rację Odpowiedz Link Zgłoś
xiazeluka Brawo, bambus, dobra donosiciel 15.11.05, 16:41 Wysłałeś donos i jeszcze publicznie się tym chwalisz? Kup sobie słownik zawierający słowo "godność", kablu. Odpowiedz Link Zgłoś