Dodaj do ulubionych

Poczta na tablecie - masakra

06.11.16, 21:05
Dlaczego 1/3 tekstów otrzymanych czy pisanych e-maili na tablecie przesłaniają mi reklamy których w żaden sposób nie można ani zablokować ani ich zamknąć. Czy to nowy sposób na ograniczenie liczby użytkowników?
Powtórzę jeszcze raz udostępnijcie dla chętnych płatne usługi ale ze 100% gwarancją że nie będzie tam żadnych reklam to przekonacie się że na ich braku też można nieźle zarobić.
Obserwuj wątek
      • inna57 Re: Poczta na tablecie - masakra 07.11.16, 12:19
        Panie Bagienny na wakacjach nie produkuję zrzutów z ekranu, jeszcze raz powtarzam nie Wasz interes jakie mam urządzenie, przeglądarkę i system operacyjny bo to nie ma żadnego znaczenia. Wciskacie reklamy w ilościach hurtowych również w miejsca gdzie nie powinno ich być wcale. Mój post był jedynie informacją że na urządzeniach mobilnych przekraczacie z reklamami zasady dobrego obyczaju. Gdyby nie to że miałam do dyspozycji również peceta inaczej byśmy dziś rozmawiali. Jeszcze raz powtórzę wyświetlanie reklam czy to w poczcie czy też zakrywanie reklamami całości lub części korespondencji jest niedopuszczalne a że tak się dzieje nie ja pierwsza informuję. Nie po każdego srebrnika warto wyciągać rękę.
          • inna57 Re: Poczta na tablecie - masakra 07.11.16, 20:10
            Panie Bagienny jak Pana lubię to jednak nie lubię gdy uważa mnie Pan za słodką idiotkę. Już raz próbowaliście ze mną wojny pocztowej. Co Panu da info czy pracuję na Samsungu, Ipadzie czy innym psie. Czy pod androidem czy pod ufoludkiem. To jest nieistotne!!! Istotne jest jedynie to że wciskacie mi niepełnowartościowy towar po okazyjnej cenie. A ja powtarzam zapłacę ale chcę mieć pocztę 100% bez reklam, spadających, zwisających, wyskakujących z lewej zakrywając mi menu lub z prawej zakrywając mi 1/3 treści e-maila zarówno otrzymanego jak i aktualnie pisanego. I jesteście już tak sprytni ze swoim wciskaniem humbugu że tego cholerstwa nijak i niczym nie da się wyłączyć ani zablokować. Ale do czasu. Gdybyście 1/10 energii poświęcanej na wciskanie nam niechcianych reklam poświęcili na pozbycie się wszechobecnych trolli z rosyjskimi botami to może i Wasz portal znów dałoby się czytać. Oczywiście tylko wcześniej musielibyście wymienić piszącą dla Was za friko gimbazę na prawdziwych dziennikarzy.
            • bagienny Re: Poczta na tablecie - masakra 08.11.16, 07:42
              Informuję, że wymienione przykładowe urządzenia pracują na różnych OS. Dodatkowo producenci hardware'u modyfikują OS na własne potrzeby - co implikuje różne, nieprzewidziane zachowania m.in. przez dużą fragmentację rynku - producenci software'u dostarczają niemal co tydzień aktualizacje, by na każdym modelu wszystko działało poprawnie. To samo dotyczy stron internetowych. Powtarzam potrzebujemy informacji o sprzęcie model, OS, wersja przeglądarki oraz zrzut ekranu (może być wykonane aparatem) błędnego wyświetlania. Przypominam, że to forum dotyczy poczty - sugestie w innych sprawach proszę kierować na adres pomoc@agora.pl

Sugestia odnośnie płatnej usługi została przekazana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka