Dodaj do ulubionych

wytyczne dla forum i innych środków przekazu

23.08.06, 16:42
1. wszelkimi możliwymi sposobami nie doprowadzić do powstania
platformy dla dyskusji obywateli na forum , jednocześnie
stwarzając pozory zainteresowania sprawami obywateli .
2. wyciąć co może stanowić zalążek takiej platformy
3. zostawić to na forum , co ma mniejszą wartość
4. zasypać masą tematów zastępczych lub kompletnie bezwartościowych
5. zniechęcić te podmioty dyskusji , których ocena zjawisk negatywnie wpływa
na całokształt pracy nad kształtowaniem opini publicznej celem eksloatacji
społeczeństwa .
a) ignorować ich merytoryczne argumenty
b) stworzyć masę kontr argumentu
c) zająć rozmówców innymi tematami
d) zdyskredytować autora takiego argumentu
6. promować te podmioty dyskusji , których argument sprzyja kształtowaniu
opinii publicznej dla eksploatowania społeczeństwa .
Obserwuj wątek
    • unsatisfied6 merytoryczny argument kredytów walutowych 23.08.06, 16:47
      obalić , zignonrować , zasypać masą innych tematów , zdykredytować autora ,
      nie doporwadzić wszelkimi sposobami do powstanie dyskusji na ten temat .
      • unsatisfied6 merytoryczny argument kredytów walutowych-a) 23.08.06, 17:10
        unsatisfied6 napisał:

        > obalić , zignonrować , zasypać masą innych tematów , zdykredytować autora ,
        > nie doporwadzić wszelkimi sposobami do powstanie dyskusji na ten temat .

        a) absolutnie nie doprowadzić do dyskusji o konsekwencjach kredytów walutowych
    • unsatisfied6 w sprawie likwidacji szkoły 23.08.06, 16:54
      wykazać autorowi brak wiedzy w temacie - czy np. zna kubaturę szkoły ?

      nie podawać żadnych informacji , które autor argumentu mógłby wykorzystać
      dla wsparcia swojego argumentu .
    • unsatisfied6 w sprawie edukacji 23.08.06, 17:02
      nie dopuścić do rozwięcia dyskusji , która mogłaby doprowadzić do
      zmian w systemie edukacji sprzyjającej programowi Banku Światowego .

      ukształtować opinię publiczną w ten sposób , by przeciętny obywatel
      był mocno przekonany o lepszych standardach nauczania w Polsce -
      Polacy są bardzo wrażliwi na temat eduakcji - nie podejmą dyskusji ,
      gdy będą przekonani , że ich edukacja jest najlepsza na świecie .
      • unsatisfied6 zignorować apel pana Wieczorka 23.08.06, 17:30
        unsatisfied6 napisał:

        > nie dopuścić do rozwięcia dyskusji , która mogłaby doprowadzić do
        > zmian w systemie edukacji sprzyjającej programowi Banku Światowego .
        >
        > ukształtować opinię publiczną w ten sposób , by przeciętny obywatel
        > był mocno przekonany o lepszych standardach nauczania w Polsce -
        > Polacy są bardzo wrażliwi na temat eduakcji - nie podejmą dyskusji ,
        > gdy będą przekonani , że ich edukacja jest najlepsza na świecie .
        >
        zignorować apel pana Wieczorka odnośnie wprowadzenia zmian w systemie
        edukacyjnym ( chyba dobrze pamiętam jego nazwisko ) - wykładał medycynę na
        jakimś uniwersytecie w USA . jego inicjatywa poparta tysiącami głosów studentów
        i ludzi nauki spełzła na niczym - karawana idzie dalej ... żadne media nie
        podjęły dyskusji w sprawie tej obywatelskiej inicjatywy .
      • unsatisfied6 postaram się uzasadnić 24.08.06, 06:59
        unsatisfied6 napisał:

        > nie dopuścić do rozwięcia dyskusji , która mogłaby doprowadzić do
        > zmian w systemie edukacji sprzyjającej programowi Banku Światowego .
        >
        > ukształtować opinię publiczną w ten sposób , by przeciętny obywatel
        > był mocno przekonany o lepszych standardach nauczania w Polsce -
        > Polacy są bardzo wrażliwi na temat eduakcji - nie podejmą dyskusji ,
        > gdy będą przekonani , że ich edukacja jest najlepsza na świecie .
        >
        postaram się uzasadnić powyższe rozwijając temat żywej i owocnej dyskusji :)
        • unsatisfied6 z tym uzasadnieniem mam kłopot 24.08.06, 20:13
          unsatisfied6 napisał:

          > unsatisfied6 napisał:
          >
          > > nie dopuścić do rozwięcia dyskusji , która mogłaby doprowadzić do
          > > zmian w systemie edukacji sprzyjającej programowi Banku Światowego .
          > >
          > > ukształtować opinię publiczną w ten sposób , by przeciętny obywatel
          > > był mocno przekonany o lepszych standardach nauczania w Polsce -
          > > Polacy są bardzo wrażliwi na temat eduakcji - nie podejmą dyskusji ,
          > > gdy będą przekonani , że ich edukacja jest najlepsza na świecie .
          > >
          > postaram się uzasadnić powyższe rozwijając temat żywej i owocnej dyskusji :)
          >
          >
          z tym uzasadnieniem mam kłopot .
          zapewne zinekk by pomógł - łebski facet , zonc przyponiał mi o nim ,
          ale dawno go nie widziałem .

          można to uzasadnić na przykładzie kształcenia w szkołach muzycznych w Polsce .
          drogie , energochłonne , mało profitowe w całokształcie a bardzo a to
          bardzo nieliczne wybitne jednostki tego wykształcenia zbierają manele
          i dla kultury i pieniążków innych ekonomi grają .

          zinekk , pomóż - może nie mam racji .
    • unsatisfied6 zdyskredytować autora 23.08.06, 17:08
      gdy kilku nie wystarczy , wszyscy na jednego .
    • unsatisfied6 nie dopuścić do tworzenie wśród obywateli 23.08.06, 17:22
      nie dopuścić do tworzenie wśród obywateli postaw patriotycznych .

      arwene napisała:

      > ja jestem patriotką.
      > diabła nie dam się bezkarnie okradać. jesteś patriotą- to widać na pierwszy
      > rzut oka, więc dlaczego nie rusza cię to,
    • unsatisfied6 z u6 lub unsatisfied6 około 100 wątków na forum 23.08.06, 17:42
      tylko w tym roku , z u6 lub unsatisfied6 około 100 wątków na forum .

      to zapewne rekord popularności :))
    • unsatisfied6 oczywiście , powyższe jest tylko moją opinią 23.08.06, 18:00
      oczywiście , powyższe jest tylko moją opinią popartą kilkuletnią działalnością
      na forum i niekoniecznie musi być zbieżne z opinią innych forumowiczów .
      • wielebny_sauber Re: oczywiście , powyższe jest tylko moją opinią 23.08.06, 18:19
        unsatisfied6 napisał:

        > oczywiście , powyższe jest tylko moją opinią popartą kilkuletnią działalnością
        > na forum i niekoniecznie musi być zbieżne z opinią innych forumowiczów .

        Ale mimo wszystko jest prawdopodobne twoje spostrzeżenie, co daję się często
        zauwazyć pod każdym tematem, sztuką jest wyprowadzić w pole i ucieć od nie
        wygodnego tematu, nawet to daje się zuważyć na forach na wsi w Osiecinach czy w
        Radziejowie i śmię twierdzić że podobnie jest wszędzie ale to doskonale może byc
        tylko przypadkowe, choć osobiście uważam że przypadków nie ma , no może kilka
        znanych
    • unsatisfied6 kogoś obraziłem ? 23.08.06, 18:28
      ethanak napisał:

      > i jeszcze wszystkich obraża dookoła.Człowieku weź się za coś pożytecznego.W
      > kwestii tego że nie mam argumentów jak twierdzisz i dlatego ci nie
      > odpowiadam - nie spędzam tyle czasu na forum co ty - mam prawdziwe życie
      > oprócz forum i najzwyczajniej w świecie nie mam czasu żeby odpisywać na twoje
      > kalumnie , wypociny , kłamstwa i brednie.Nie napisałeś jeszcze nic
      > sensownego , zasypujesz to forum (miejskie !!) pseudospołecznymi tematami z
      > masą błędów i twoich urojeń.Przyjmij do wiadomości że nie zgadzam się z tym
      > co piszesz bo piszesz bzdury.To nie apteki prywatne pierwsze zaczęły stosować
      > szkodliwe promocje a sieci (m.in.litewska Euroapteka) , synergia może
      > dotyczyć zjawisk czy procesów w danym środowisku a nie środowiska czy
      > społeczeństwa (chyba że mówisz o synergii jakichś zjawisk W społeczeństwie) i
      > będę się upierał cały czas że w momencie w którym doszło do likwidacji szkoły
      > nr8 przy przesłankach jakie ku temu istniały decyzja o likwidacji szkoły była
      > decyzją słuszną.Nie posiadłeś zdolności abstrakcji i usiłujesz wszystkim
      > wmówić że jest inaczej.Zalewasz to forum swoim bełkotem.I wreszcie -
      > odpie..się ode mnie bo nie mam ochoty być ciągle obrażanym przez jakiegoś
      > niezrównoważonego gnoja któremu się wydaje że posiadł monopol na słuszność...


      przepraszam - nie było w tym wątku moją intencją obrażenie kogokolwiek z
      forumowiczów .

      mijasz się trochę z prawdą ponadto - ponad półtorej roku temu byłem w aptece
      prywatnej , gdzie pani ( zmuszona zapewne przez pracodawcę ) promowała
      witaminki , jak kiełbasę u rzeźnika , podchodząc do klientów z tacką na której
      znajdowała się promowana witamina . w tejże aptece zaobserwowałem dużą rotację
      pracowników ( nie ma tych , co pracowali tam rok temu ) .

      sprawa nie dotyczy sieci , czy aptek prywatnych ponadto , a ubezwałsnowolnienia
      pracownika - farmacueta , który odmówi wykonania czynności sprzeczych z etyką
      pracy zostaje wyrzucony z pracy czy to z apteki sieciowej czy prywatnej
      zarządzanej przez niefarmaceutę .
      • unsatisfied6 w tej sprawie zgadzam się z tobą 23.08.06, 19:01
        ethanak napisał:

        > synergia może
        > dotyczyć zjawisk czy procesów w danym środowisku a nie środowiska czy
        > społeczeństwa .


        w pragmatyce języka polskiego synergia jest rzadko stosowanym terminem
        w odniesieniu do zjawisk społecznych ( dobrze rozumiem treść twojego przekazu?).

        jest to wytłumaczalnym dla mnie zjwiskiem , które opisałem w poniższym wątku

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=36821575
        niestety wątek został wycięty - dotyczył modelowania społeczeństwa językiem .
        podałem tam , o ile pamiętam przykłady różnych znaczeń kilku słów w języku
        polskim i angielskim . oparłem tezę na pracach Alfreda Korzyckiego o modelowaniu
        językiem , który twierdził , że można zwiększyć efektywność społeczeństwa za
        pomocą stosowania "mapy"( sorki , jego prace są bardzo mało czytelne , choć
        stanowią niezaprzeczalnie fundamentalną wartość dla współczesnej nauki) - ja
        twierdziłem , że stosując takie metody mozna równie dobrze zmniejszyć
        efektywność grupy . temat oczywiście nie jest prosty do rozwinięcia - szkoda
        że wątek usunięto :((
      • unsatisfied6 w tej sprawie się z tobą nie zgadzam 23.08.06, 19:15
        ethanak napisał:

        > u6 oferuje tematy zastępcze,na niczym się nie zna

        fakt , że nie znam się na wszystkim nie oznacza , że nie znam się
        na niczym . w sprawie dyskusji o likwidacji szkoły argument , że
        nie znam kubatury tej szkoły nie świadczy o braku innej wiedzy , którą
        posiadam w tej sprawie .

        wg mojej wiedzy , nikt ze strony zainteresowanych szkołą nie traktował
        poważnie argumentów zlikwidowania szkoły - źródła przekazu nie zwerbalizowały
        jednym zdaniem argumentów tej grupy obywateli , którzy od dłuższego
        czasu doświadczali inicjatywy zmierzające do zamknięcia szkoły , aż
        w końcu ich argumenty ugięły się przed inicjatywą powstania sądu apelacyjnego
        w miejscu zlikwidowanej szkoły - nikt w spośród nich nie wierzył w realizację
        tej inicjatywy , o czym pisałem na tym forum , gdy trwała mocna promocja
        na forum w masie innych wątków powstania sądu apelacyjengo .
      • unsatisfied6 w tej sprawie się z tobą nie zgadzam 24.08.06, 07:22
        ethanak napisał:

        > u6 oferuje tematy zastępcze,na niczym się nie zna

        to , że się nie znam na wszystkim , nie znaczy , że się
        na niczym nie znam .

        zauważyłem natomiat , że ty rozpisujesz się na wiele tematów -
        niełatwo oczywiście zarzucić ci brak twojej wiedzy w każdym temacie , bo o tak
        wielu sprawach piszesz , że po prostu nie sposób . jednakże , gdy twój rozmówca
        posiada odrobinę wiedzy na tematy , które poruszasz i wolę merytorycznej
        dyskusji , to łatwo zauważyć twoją stronniczość i silną zbieżność twojej opini z
        czynnikami wpływającymi na media kształctujące opinię publiczną .
    • unsatisfied6 ściśle tajne 23.08.06, 19:40
      w każdym kraju obywatelskim płace umieszcza się nawet w ogłoszeniach .

      w Polsce ta informacja jest ściśle tajna - tylko ten obywatel decyduje się
      na podjęcie kroków o staranie się o posadę , gdy ma dane z pewnego
      źródła . inny obywatel próbuje czasami na chybił trafił starać się
      o posadę - oczywiście nie ma najmniejszych szans
      na uzyskanie tej posady - zresztą co za problem powiedzieć aplikantowi
      że posada jest za 500 zł miesięcznie , by go zniechęcić , a zatrudnić
      kolegę lub koleżankę w pełni poinformowaną o ściśle tajnych informacjach .
    • unsatisfied6 wybaczcie 23.08.06, 23:32
      ethanak napisał:

      > Wybacz ale niestety macie coś takiego w mentalności
      > że nigdy nie pogodzicie się z pewnymi rzeczami.
    • unsatisfied6 ktoś powinien wyciąć - dlaczego ? 24.08.06, 08:10
      unsatisfied6 napisał:

      > 3. zostawić to na forum , co ma mniejszą wartość
      > 4. zasypać masą tematów zastępczych lub kompletnie bezwartościowych

      vauban napisał:

      > Widzisz, rokoman, fatso to rodzaj typka, z którym się nie dyskutuje - a
      > przynajmniej nie powinno, sam się sobie dziwię, że to robię. Wstyd, do takich
      > przemawia tylko język ołowiu, nie poezja. Ale wlazł mi na odcisk, a tego nie
      > popuszczę. Bedę mu dowalać do pieca - o ile nas litościwie ktoś w końcu nie
      > wytnie. Dawno juz powinien.

      chyba się vauban mylisz - dlaczego powinien wyciąć ? to sprzeczne z wytycznymi
      tego forum i innych przekazów informacji .
      • unsatisfied6 ponadto wątki fatso nie są anty-polskie 24.08.06, 08:12
        unsatisfied6 napisał:

        > unsatisfied6 napisał:
        >
        > > 3. zostawić to na forum , co ma mniejszą wartość
        > > 4. zasypać masą tematów zastępczych lub kompletnie bezwartościowych
        >
        > vauban napisał:
        >
        > > Widzisz, rokoman, fatso to rodzaj typka, z którym się nie dyskutuje - a
        > > przynajmniej nie powinno, sam się sobie dziwię, że to robię. Wstyd, do ta
        > kich
        > > przemawia tylko język ołowiu, nie poezja. Ale wlazł mi na odcisk, a tego
        > nie
        > > popuszczę. Bedę mu dowalać do pieca - o ile nas litościwie ktoś w końcu n
        > ie
        > > wytnie. Dawno juz powinien.
        >
        > chyba się vauban mylisz - dlaczego powinien wyciąć ? to sprzeczne z wytycznymi
        > tego forum i innych przekazów informacji .
        >
        >

        są anty-Polskie , więc dlaczego admin miałby je wycinać ?
        • fatso60347 [...] 24.08.06, 08:51
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • unsatisfied6 tego nie wykluczam 24.08.06, 09:00
            fatso60347 napisał:

            > ...a burak bydgoski z torunska menda
            > sobie rece podadza aby razem obcemu
            > cegla przyiwanic.

            na przyład Krzyżakowi z Malborka .
    • unsatisfied6 bez sensu , admin 24.08.06, 20:15
      który ty wątek fatso wyciąłeś :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka