unsatisfied6
23.08.06, 16:42
1. wszelkimi możliwymi sposobami nie doprowadzić do powstania
platformy dla dyskusji obywateli na forum , jednocześnie
stwarzając pozory zainteresowania sprawami obywateli .
2. wyciąć co może stanowić zalążek takiej platformy
3. zostawić to na forum , co ma mniejszą wartość
4. zasypać masą tematów zastępczych lub kompletnie bezwartościowych
5. zniechęcić te podmioty dyskusji , których ocena zjawisk negatywnie wpływa
na całokształt pracy nad kształtowaniem opini publicznej celem eksloatacji
społeczeństwa .
a) ignorować ich merytoryczne argumenty
b) stworzyć masę kontr argumentu
c) zająć rozmówców innymi tematami
d) zdyskredytować autora takiego argumentu
6. promować te podmioty dyskusji , których argument sprzyja kształtowaniu
opinii publicznej dla eksploatowania społeczeństwa .