Forum   minionego lata

minionego lata

(7 wyników)
  • "Kto zaryzykował i kupił akcje 17 lutego 2009 r., ten może uważać się za inwestycyjnego guru, bo trafił dokładnie w dno bessy. WIG20 spadł wówczas do 1328 pkt. Od tego czasu zyskał ponad 70 proc. Po upadku we wrześniu 2009 r. " Chyba we wrześniu 2008 osły!!
  • Proszę spróbować zmienic operatora we Włocławku. Szczęścia życzę.....
  • a tu dzisiaj taki prezent od nich dostałem ''Wzywam Pana/Panią do osobistego wstawiennictwa się w US w charakterze podejrzanego o przestępstwo skarbowe z art. 54 & 2 oraz 6 & 2 oraz inne.w sprawie zaniechania ujawnienia podstawy opodatkowania podatkiem od tow. i usług za lata 2003-2004'' przeciez rozłozyli mi na raty , jest cięzko ale płace więc o co im chodzi jeszcze ?? Czy mogą mnie jeszcze czymś przestraszyć ? mają wszystko ja mam decyzje więc po co ten cyrk ? pozdr Michał...
  • CZYLI CO DNO!!DO KWADRATU!!DZIWI TYLKO JAK TEN NARÓD MÓGŁ DO CZEGOS TAKIEGO DPUŚCIĆ,ŻE KACZKI RZĄDZĄ I ROBIĄ BAŁAGAN W KAŻDEJ DZIEDZINIE TEGO KRAJU!! NAIWNI WIERZYLI W KOALICJE PO Z PiS, RAŻDY MARCINKIEWICZA, KTÓRY STAWAŁ SIĘ POPULARNY I JAK ZACZĄŁ ZAGRAŻAĆ JARKOWI K. TEN KAZAŁ MU SPADAĆ!!!
  • Wzrost gospodarczy w I kwartale 2007 może wynieść nawet 7 proc. Dolar ponizej 3 zl. Znowu planowanie w stylu komunistycznym nic nie daje. Pewnie jakby rzadzilo PO to byloby 2 razy lepiej, a dolar 1 zl. No chyba, ze SLD byloby u wladzy wtedy 1$ bylby 50 gr.A idzcie wy wszyscy do cholery.
  • I tak giełda traci 'twarz' mając w nosie małych inwestorów -- forever.pl
  • Im więcej internautów tym więcej potencjalnych "złodziei" internetowych.Oczywiście zdaniem naszej policji i organow ścigania wiatru w polu.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?