• aga_1233 Re: KRAKÓW dr Skotnicki 30.04.07, 23:31
      lek SKOTNICKI co mozecie o niem powiedziec? Ile za wizyte i co o nim wiecie? Z
      gory DZIEKUJE!
      • napy Re: KRAKÓW dr Skotnicki 02.05.07, 15:26
        polecam ci. jest spoko, wysłucha porozmawia i nie zbywa ciebia i sam sie nie da
        zbyć.po wizytach u wielu naszych "sław krakowskich" i zmarnowaniu pieniędzy
        zostałam u niego i nie żałuje. wizyta kosztuje 50 zł. pozdrawiam
        • ola07 Re: KRAKÓW dr Skotnicki 01.06.07, 22:18
          Ja także polecam dr.Skotnickiego ,prowadził moją niełatwą ciążę,wspaniały
          lekarz i człowiek.
    • elise7 Re: KRAKÓW 14.05.07, 18:09
      Hej! Bardzo interesuje mnie Wasza opinia na temat dr. Barbary Jędrszczyk.
      Przyjmuje w gabinecie prywatnym na Krowoderskich Zuchow. Bede bardzo wdzieczna
      za opinie
    • anielka_q Ujastek - szukam ginekologa położnika 17.05.07, 09:26
      Czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza, który może zaopiekować się mną w
      ciąży i równocześnie pracuje na Ujastku (tam chciałabym rodzić)? Wolałabym
      lekarza kobietę, może być prywatnie. Bradzo proszę o opinię i namiary na
      gabinet. Z góry dziękuję!
      Anielka
    • gardone Dr Dziedzic 06.06.07, 14:10
      Janusz Dziedzic - jakie sa Wasze opinie?
    • gusiolek_w Mogę polecić świetnego lekarza do cesarki!!! 09.06.07, 14:11
      Szukałam lekarza do planowanej cesarki i oczywiście prowadzenia ciąży.byłam u
      kliku ale żadnen nie wzbudził takiego zaufania!Prof. józef Krzysiek z Kliniki
      na Kopernika. Rewelacja i full service. Chetnie doradzę i odpowiem na pytania.
      Moja córa ma już 1,5 roku!!
      Pytania proszę na gusiolek@interia.pl
      • pluszaczka Re: Mogę polecić świetnego lekarza do cesarki!!! 26.11.08, 12:26
        a ja tego lekarza stanowczo odradzam!!!!
        bylam kiedys u niego z pewnym problemem, a on nie dosc ze nie zbadal, nie
        wysluchal, przepisal tylko recepte!!!
        a najgorsze ze przez cala wizyte gadal przez telefon!!!!!!!!! dlamnie
        szczyty.moze prywatnie albo z koperta jest inaczej....
    • acha111 PILNE - dr Ryskala... 21.06.07, 14:14
      witam,

      czy któraś z was wie gdzie teraz przyjmuje dr Ryskala???

      dzwoniłam na olszańską (tam miałam wszystkie papiery, karte ciąży itp) i z tego
      co zrozumiałam z tłlumaczenia pana portiera ich zliklidowali - jest tylko ta
      druga przychodnia ginekologiczna, prywatna.

      wiem, że też gdzieś w hucie przyjmowała, ale co z wtedy z moją kartą i tamtymi
      badaniami? no pomijam już fakt, że do huty to ja mam całkiem nie po drodze sad

      byłabym wdzięczna za informacje...
      • ambriel32 Re: PILNE - dr Ryskala... 20.08.07, 15:32
        dołączę sie do prośby- czy ktoś ma namiary na Panią dr?
        • loyse Re: PILNE - dr Ryskala... 01.10.07, 20:49
          dr Ryskala przyjmuje teraz na os.Złota Jesień, przychodnia obok
          Rydygiera, we wtorki i czwartki
          • ulka2610 Re: PILNE - dr Ryskala... 23.07.08, 11:48
            Bardzo mi przykro, dr Ryskala przyjmuje na Złotej Jesieni 3 w
            wt ,śr, czw od godz 7.30 do ok 14 ,ale gdy chciałam zapisać się na
            wizyte pani w rejestracji uSwiadomiła mnie ,żebym przyszła 5
            sierpnia o 7.30, bo wtedy będą zapisy na WRZESIEŃ .O!
            szukam dalej
            • ulka2610 Re: PILNE - dr Ryskala... 23.07.08, 11:59
              Jezeli ktoś wie gdzie jest chociaz prywatny gabinet p Dr to proszę o
              namiar
    • fabianska Re: KRAKÓW 27.06.07, 19:42
      Ja z pewnością mogę w 100% polecić dr Chałupczaka pracującego na Kopernika i
      przyjmującego prywatnie na Sienkiewicza, naprawdę świetny specjalista, do
      każdego przypadku podchodzi indywidualnie, ponadto pamięta swoje pacjentkismile a
      ma ich mnóstwosmile jedyny mankament to to że trzeba odczekać swoje w poczekalni
      (każdej pacjentce poświęca minimum 45min.), kolejnym lekarzem godnym polecenia
      jest ordynator ginekologii na Galla - dr Romaneksmile, przyjmuje podobno prywatnie
      na urzędniczej, bardzo sympatyczny facet i również świetny specjalista, jeśli
      chodzi o oddział ginekologiczno - położniczy to pracują tam bardzo sympatyczni
      ludzie no i to wszystko za darmosmile
    • marta186 Prosze o opinię - dr. A.Janaszek 03.07.07, 11:06
      Bardzo prosze Was o opinie o doktor Alicji Janaszek, która przyjmuje w Medicoverze.
      • ania20077 Re: Prosze o opinię - dr. A.Janaszek 05.07.07, 19:51
        Ja chodzę do niej do gabinetu, który prowadzi na Karmelickiej 46. Jest dużo
        taniej niż w Medicoverze, a standard porównywalny tzn. USG, cytologia, etc. na
        miejscu. Jestem jej pacjentką już cztery lata, z tym, że wcześniej chodziłam do
        niej do Scanmedu. Pani doktor jest miłą, cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Będąc
        w ciąży zdarzyło mi się zadzwonić do niej kilka razy w porze wywoływania duchów
        i nigdy nie odczułam niechęci czy zniecierpliwienia, co wcześniej mi się
        zdarzało u innych lekarzy, do których chodziłam. Taki typ rzeczowego,
        kompetentnego specjalisty. Szczerze polecam.
        • paulina_surga Re: Prosze o opinię - dr. A.Janaszek 15.01.08, 20:28
          WITAM
          Powiedz mi a czy twoj poród przyjmowala pani dr Alicja Janaszek,
          gdzie rodzilaś. będe wdzieczna za informacje
    • urodzilamjanka Kodymowski z Ujastka super! 07.07.07, 22:43
      chce polecic super nowego ginekologa z Ujastka - nazywa sie Kodymowski, od
      niedawna chyba tam pracuje, trafilam na niego przypadkiem, ale jestem
      zAchwycona poziomem profesjonalizmu, kultura osobista, poza tym bardzo
      sympatyczny i nareszcie lekarz, ktory odpowiada szczegolowo na kazde
      puytanie, a nie zbywa albo stroi miny, oby wiecej takich, polecam! przyjmuje
      na Alei Pokoju rogu fabrycznej we czwartki 18-20



      --------------------------------------------------------------------------------




      • marzen30 dr Bogdanowicz 10.07.07, 12:04
        Dr Bogdanowicz wlasnie z Ujastek, bardzo solidny fachowiec,(ginekolog.krakow.pl)
        Wogole oddzial Ujastek polecam, milo i solidnie.
      • bernadeta27 Poszukuję lekarza z Krakowa!!!Zespół antyfosfolipi 29.03.08, 11:44
        Poszukuję bardzo dobrego i znającego się na rzeczy lekarza z Krakowa,który
        prowadzi kobiety z zespołem antyfosfolipidowym.
        Pilne!!!Koleżanka jest w ciąży i prosiła mnie o pomoc!!!
        • agula8000 Re: Poszukuję lekarza z Krakowa!!!Zespół antyfosf 31.03.08, 19:18
          CZESC TU AGA ZNAM BARDZO DOBREGO LEKARZA KTORY PRZYJMUJE W NOWEJ HUCIE NA
          OSIEDLU SZKLANE DOMY 2A NAZYWASIE DOKTOR JERZY SKOTNICKI.JA ROWNIEZ JESTEM W
          CIAZY I MAM ZESPOL ANTYFOSFOLIPIDOWY.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WSPOLPRACY Z
          DOKTOREM.PA POZDRAWIAM.
      • cibeles Re: Kodymowski z Ujastka super! 15.04.08, 19:17
        Czy chodzi o tego samego Marka Kodymowskiego, który pracuje teraz w Medicoverze?

        Ktoś jeszcze zna tego lekarza?
    • krakowianka85 Dr. Waligóra-Masny Proszę o opinie 10.07.07, 14:00
      Witam. Na pierwszą wizytę wybrałąm Scanmed ul. Armi Krajowej 5. Pani z recepcji
      poleciła mi dr. Waligórę-Mesny. Proszę o Wasze opinie.
      • katarzyna.szylkowska Re: Dr. Waligóra-Masny Proszę o opinie 14.02.15, 15:15
        Pani Dr.Waligóra -Masny. No cóż... Radziłabym z daleka omijać tego okropnego babsztyla ! Moja wizyta to istny koszmar, brak poszanowania ze strony lekarza do pacjenta i lekceważący stosunek. Badanie było przestraszne. Przeogromny ból wynikający z braku jakiejkolwiek delikatności i podejścia do Pacjenta, Podczas wizyty usłyszałam pytania z ust Pani Doktor : Czy podczas współżycia z mężczyzną też tak się wiercę jak przy badaniu, W jaki sposób współżyje z mężczyzną? I że nie jestem u okulisty i proszę się rozluźnić i że jak będę u okulisty to tam będą mi inne dziurki badać. SKANDAL .SKANDAL . SKANDAL ,co dzieje się w poradniach ginekologicznych. Nie pozwólmy na takie traktowanie . Mówmy o tym głośno! Niech to się w końcu zmieni.!
    • annalalik Re: KRAKÓW 13.07.07, 17:20
      CYTAT:

      • SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA KRAKÓW - POMÓŻCIE
      lilus4 13.07.07, 15:58 + odpowiedz


      Cześć,
      czy ktoś z was może mi polecić dobrego ginekologa - kobietę w Krakowie ??
      POwiem tyle, że zapłacić mogę każdą cene byleby się dowiedzieć coś
      konkretnego i nie czuć się olewana byle jakimi diagnozami. Chodzę do dr
      Kisielewskiej na ul Urzędniczej, ale niebardzo jestem zadowolona z jej wizyt
      które szybciuko się kończą a ja z nich jeszcze mniej wiedzy wynosze niż przed
      wejściem. Z góry dziękuję za opowiedź.
      • domat_orka Re: KRAKÓW 04.01.10, 13:42
        witam dziewczyny co z tym dziedzicem z K-owa dobry czy nie??pozdro
      • domat_orka Re: KRAKÓW 04.01.10, 13:42
        witam dziewczyny co z tym dr Dziedzicem z K-owa dobry czy nie??pozdro
    • limonka_druga dr Opławski - TAK czy NIE?? 20.07.07, 15:18
      Witajcie,
      Od niedawna czytuję sobie regularnie to formum i uważam, że jest to naprawdę
      wystrzałowy pomysł. Pozwala nabrać zdrowego dystansu do niełatwego zagadnienia
      krakowskiego światka ginekologicznego. Jako że jest to pierwszy wątek mojego
      autorstwa, chciałabym zapytać o opinie na temat doktora Opławskiego. Miałam z
      nim ostatno kontakt i dlatego jestem bardzo ciekawa waszych opinii. Z góry
      dziękuję za komentarze na temat tego lekarza.
    • heejakawa Specjalista od Endo 21.07.07, 16:38
      Witam, szukam dobrego specjalisty, znajacego sie na endometriozie i
      neplodnoscia z tym zwiazana. Rowniez prywatna praktyka. Czy ktos zna kgos
      takiego? Z gory dziekuje za pomoc.
      • mela1.pl Re: Specjalista od Endo 28.02.08, 16:42
        Ja znam mnie wyleczyl z endometriozy skutecznie - dr Maciej Kostyk wiecej
        informacji o tym lekarzu znajdziesz wpisując go np. w google.
    • heejakawa Przepraszam 21.07.07, 16:39
      Nie moglam znalesc mojega watku i napisalam to samo dwa razy.PRZEPRASZAM
      • a1216 Specjalista od USG piersi Kraków 21.07.07, 23:53
        Jezeli możecie polecić dobrego specjalistę od USG piersi to bardzo Was proszę o
        informacje.
        Pozdrawiam
        • hafli Re: Specjalista od USG piersi Kraków 18.03.08, 15:00
          Czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr.Ewa Załęga-Trąbka ?
          • marzynka77 Re: Specjalista od USG piersi Kraków 17.04.08, 09:58
            Witam!Jeśli chodzi o panią dr Trąbkę to przyjmuje na Armii Krajowej 5, numer telefonu tam do przychodni to 012 629 88 00
          • motylkowa07 Re: Specjalista od USG piersi Kraków 08.03.12, 11:35
            Polecam ten gabinet www.neomed.pl/
            Tu można wykonac wszystkie badania łącznie z USG piersi.
        • szumara Re: Specjalista od USG piersi Kraków 11.08.09, 23:40
          ponoc jedna z najlepszych i ponoc z najlepszym sprzetem USG pani
          Dr.Luczynska,
          przyjmuje prywatnie na Kazimierza Wielkiego (chyba 118),
          tel. 12 632 14 22.

          Bylam u niej, bardzo mila pani i wydaje sie byc dobrym specjalista.
        • kamilabarska Re: Specjalista od USG piersi Kraków 21.03.12, 14:02
          Ja polecam dr Jerzego Jakubowicza
          jesli chodzi o USG i ogólnie o profesjonalną wizytę u lekarza ginekologa.
    • kroliczyca80 Wierzbinska-Spaczynska lub inna do ciąży? 26.07.07, 13:58
      Potrzebny dobry, ciepły, fachowy gin do prowadzenia ciązy. Najlepiej z
      Żeromskiego + prywatny gabinet. Możecie kogoś polecić?
      I czy ktoś wie coś o dr Wierzbinskiej-Spaczynskiej (Siemiradzki + prywatny na
      Oświecenia)? Szukam opinii kobiet, któym prowadziła ciążę. DZIĘKI
      • renax76 Re: Wierzbinska-Spaczynska lub inna do ciąży? 04.04.08, 22:56
        dr. spaczynska to dobry fachowiec i dostepny w kazdej chwili
        • jargolka Re: Wierzbinska-Spaczynska lub inna do ciąży? 23.02.10, 18:51
          Bylam właśnie dziśu tej pani na wizycie.Cały czas wyniosła,
          przemądrzała.Raczy odpowiadać. Pacjentkę ma w głebokim poważaniu.
          Sugerowała, że plamię, bo może mam jakieś leczenie psychatryczne? a
          wogóle to na moje problemy pomoże więcej sportu i endorfin w życiu.
          Nigdy więcej sie do niej nie wybiorę
    • ksenia7 Re: dr Anna Golka- Leszczyńska - proszę o opinie 04.08.07, 09:19
      Witam!!

      Bardzo proszę o podzielenie się informacjami o dr Leszczyńskiej. Jak do tej pory
      nie znalazłam o niej żadnych opinii..sad

      pozdrawiam
      Ksenia
      • smutna55 Re: dr Anna Golka- Leszczyńska - proszę o opinie 22.08.07, 16:30
        Kseniu odpowiedzialam na Twoje pyt. -nie wiem niestety dlaczego ta
        wypowiedz nie pojawiła sie tutaj a jako nowy wąteksad

        Zaczełam chodzić do dr Pabiana (Towarzystwo Rozwoju Rodziny,
        ul.Bronowicka), jak na razie (a bylam u wielu) jako jeden pokusił
        się o próbe dotarcia do problemu, zlecił badania, przeprowdził
        szczegółowy wywiad!!!!!!! (tak wywiad, wielu lekarzy po 2 naszym
        zdaniu juz ma gotowe recepty na wszystko czyli nic) i traktował jak
        partenra a nie jak dziewcze, któremu mozna wcisnać cokolwiek (bo
        takie mam inne doświadczenia). Widzialam pare wypowiedzi na innych
        forach, ale troche mało wyczerpujące smile Chodzi mi o dziewczyny,
        które starają sie zajść w ciąże. Jakie macie doswiadczenia z
        leczenia u p.dr-a, diagnoz problemów z zajściem itp. Bede wdzięczna
        za odpowiedź.
      • ksenia7 Ponawiam prośbę - Dr Anna Golka-Leszczyńska 21.10.07, 15:22
        ksenia7 napisała:

        > Witam!!
        >
        > Bardzo proszę o podzielenie się informacjami o dr Leszczyńskiej. Jak do tej
        pory nie znalazłam o niej żadnych opinii..sad
        >
        > pozdrawiam
        > Ksenia
        • mama_tymona Re: Ponawiam prośbę - Dr Anna Golka-Leszczyńska 25.02.08, 13:13
          Hejsmile)

          Ja cala ciaze chodzilam do dr Leszczysnkiej i jestem bardzo ale to
          bardzo zadowolona.Zawsze byla dla mnie bardzo sympatyczna a co
          najwazniejsze konkretna i kompetentna. Przy kazdej wizycie bylam
          dokladnie badana zarowno ginekologicznie jak i mialam robione usg.
          Co wiecej za kazdym razem mowila ze gdyby cos mnie niepokoilo to
          nalezy od razu przyjechac i nieraz przyjezdzalam.

          Ona tez byla przy moim porodzie bo akurat trafilam w jej godziny
          pracysmile Na prawde mnie wspierala i mobilozowala.

          Byla tez przy porodzie dziewczyny z moje porodowki i ona tez mowila
          o niej w samych superlatywach!

    • nregulska Re: KRAKÓW 04.08.07, 13:52
      a co
      • smutna55 Re: KRAKÓW 22.08.07, 16:32
        Kseniu odpowiedzialam na Twoje pyt. -nie wiem niestety dlaczego ta
        wypowiedz nie pojawiła sie tutaj a jako nowy wąteksad

        Zaczełam chodzić do dr Pabiana (Towarzystwo Rozwoju Rodziny,
        ul.Bronowicka), jak na razie (a bylam u wielu) jako jeden pokusił
        się o próbe dotarcia do problemu, zlecił badania, przeprowdził
        szczegółowy wywiad!!!!!!! (tak wywiad, wielu lekarzy po 2 naszym
        zdaniu juz ma gotowe recepty na wszystko czyli nic) i traktował jak
        partenra a nie jak dziewcze, któremu mozna wcisnać cokolwiek (bo
        takie mam inne doświadczenia). Widzialam pare wypowiedzi na innych
        forach, ale troche mało wyczerpujące smile Chodzi mi o dziewczyny,
        które starają sie zajść w ciąże. Jakie macie doswiadczenia z
        leczenia u p.dr-a, diagnoz problemów z zajściem itp. Bede wdzięczna
        za odpowiedź.
    • 20kasiulka dr. A Podkopał i dr. M Witalisz-prosze o opinie 22.08.07, 22:37
      Obydwaj panowie pracują w poradni Gamelli. Jestem w 3 miesiącu ciąży i
      uczęszczam do dr. Podkopały i nie narzekam na niego! Podoba mi sie to ze w
      trakcie wizyty wszystko ma swój czas! Sam prosi o zadawanie pytań jeśli są
      jakieś wątpliwości zresztą tak wszystko tłumaczy ze rzadko są jakieś pytania!
      Jest naprawdę bardzo delikatny i na pewno go polecam na pierwsza wizytę! Jeśli
      chodzi zaś o badania to jeśli pojawiają sie najmniejsze wątpliwości to zaraz na
      nie wysyła! Zawsze stara sie przepisywać leki jak najtańsze a równie skuteczne!
      Moja koleżanka tez do niego chodzi i jest zadowolona zresztą nie jest jedyna
      osoba od której słyszałam dobre zdanie na temat tego lekarza! Po mimo to
      chciałabym usłyszeć tez Wsze opinie!
      Jeśli chodzi o p. Witalisza gdy moja mama była zemną w ciąży od 5 miesiąca
      pchałam sie na świat i utrzymał ciąże do 37 tygodnia ale to było 20 lat temu!
      Gdy byłam u niego niedawno odniosłam wrażenie ze bardzo chce mi obrzydzić mojego
      lekarza i proponował mi przepisanie sie do niego! Strasznie jest łapczywy na
      pieniądze i prezenciki! Moja mama tez potwierdziła ta opinie!
    • dzo6 Gdzie przyjmuje dr Jagoda Jaworska-Szyc 25.08.07, 16:43
      Prosze pomóżcie. Szukam przychodni w której przyjmuje dr Jaworska-Szyc.
      • kobietademoniczna Re: Gdzie przyjmuje dr Jagoda Jaworska-Szyc 31.08.07, 14:20
        Pani Jaworska -Szyc przyjmuje na NFZ w przychodni na ul. Długiej 38 w Krakowie,
        ale prywatnie też można się z nią spotkać. Ja osobiście w ogóle nie polecam,
        jeśli chodzi o prowadzenie ciąży - szybko, niestarannie, w totalnym chaosie i
        bałaganie. Mam porównanie z dr Kamińską, która przyjmuje prywatnie i jest
        rewelacyjna! Wiem, że jeśli chodzi o typowo ginekologiczne sprawy, to dr
        Jaworska jest ok, ale z ciążą nie polecam się do niej wybierać. W dodatku trzeba
        się nastawić, że spędzimy w kolejce kilka godzin i nie warto przychodzić na
        czas, bo Pani Doktor spóźnia się minimum godzinę do przychodni.
        • nadia120 Re: Gdzie przyjmuje dr Jagoda Jaworska-Szyc 08.11.07, 11:18
          Całkowicie zgadzam się z opinią. Doktor Jagoda Jaworska jest chaotyczna, ciągle
          się spóźnia i dość ordynarnie traktuje pacjentki. Zdecydowanie nie polecam.
          • reauze dr. jagoda jaworska radze omijac szerokim lukiem t 13.10.08, 14:36
            hmm, no ja mialam "przyjemnosc" byc na 2 wizytach u p. jagody jaworskiej i
            wszystkim serdecznie odradzam!! jesli tylko mozecie do szukajcie innego
            ginekologa dziewczyny!
            pierwszy raz w poczekalni spedzilam 5 h! tak piec - pani doktor sie spoznila 2
            godziny, potem przyjmowala bokiem swoje znajome pacjentki,chyba 3 , z ktorych
            kazda siedziala po ok 30-40 min.! jak przyszla kolej na mnie to sie okazalo ze
            w gabinecie bylam niecale 5 minut, zrobila mi usg pochwy, dala skierowanie na
            cytologie, bo chcialam, przy czym jak popraosilam o badanie piersi i usg
            stwierdzila. ze nie wszystko na raz!!
            ok.
            drugi raz poszlam w zeszly czwartek i to juz mnie wyleczylo z wizyt u tej p.
            doktor,
            p. dr sie spieszyla takze przyj owala pacjentki w biegu mozna powiedziec, czesc
            z nich po prostu odpytywala na korytarzu przy wszystkich!! gdzie tu poszanowanie
            pacjentow??!
            ja mialam to 'szczescie', ze zostalam wpuszczona do gabinetu, bylam tam moze 2
            minuty dostalam swoje skierowanie na usg i szybko zostalam prawie ze wypchnieta
            bo p. dr sie spieszla przeciez, a na korytarzu czekalo jeszcze kilka pan, ktore
            zalatwila w 10 minut. a wiem to stad, ze po 10 minutach wrocilam bo chcialam z
            rejestracji zabrac nr tel. do usg piersi i juz tam zadnej z wczesniej widzianych
            przeze mnie osob nie bylo

            po prostu jakis kabaret co ta kobieta wyprawia, !!
            jak traktuje pacjentki!!

            wg mnei ta pani minela sie z powolaniem! zalosne:!!
      • kedar_dome Re: Gdzie przyjmuje dr Jagoda Jaworska-Szyc 01.05.08, 15:41
        Ja również NIE POLECAM pani dr Jaworskiej. Wprawdzie idąc do niej pierwszy raz
        byłam zachwycona - zleciła mi wszystkie badania, skierowała na usg piersi. Pod
        tym względem jest ok. Ale ostatnio bardzo mnie zlekceważyła. Już trzeci miesiąc
        walczę z grzybicą, kolejne lekarstwa od niej nie pomagaj... Idę do niej, chcąc
        porozmawiać, a ona przyjmuje mnie niemal na korytarzu ( po CZTERECH godzinach
        czekania!!!!!!!) i opryskliwie odpowiada, że ja chciałam takie lekarstwa, ze
        wymusiłam na niej ich przepisanie. Nie... Żenada...Fakt, że kiedyś mi pomógł
        flukonazol i fakt, poprosiłam o niego, ale żeby mi zarzucać, że coś wymusiłam!
        Noża nie przystawiałam! Jestem pacjentką i uważam, ze trochę współczucia mi się
        należy. Po prostu, wysłuchania i znalezienia WSPÓLNIE innego lekarstwa, a nie
        zarzuty i pisanie recepty na odwal się. Nawet mnie nie zbadała na fotelu. Nawet
        nie powiedziała, ze dla własnego dobra powinnam zrobić sobie posiew. Wszystkiego
        dowiaduję się sama i na własną rękę. I WIEM, ŻE WIĘCEJ DO PANI DR NIE
        POJDĘ!!!!Na prowadzenie ciąży też nie polecam, choć ja w ciąży nie byłam
        jeszcze, ale widząc te biedne kobiety w poczekalni, które ledwie wysiedzą
        godzinę przed gabinetem, to po prostu aż mnie szlag trafia! To jest lekceważenie
        pacjentek! I nie jest to tylko jednorazowy wyskok pani dr, spóźnienie
        wynikające z operacji w szpitalu itp. Ona NOTORYCZNIE spóźnia się o dwie
        godziny! Potem musi szybko nadrobić czas, bo przychodnię zamykają i są wieczne
        awantury ze sprzątaczką, więc pacjentki traktuje taśmowo. Jedna w gabinecie leży
        na fotel, drugą przyjmuje w rejestracji. Nie ma szans porozmawiać. Wieczny
        pośpiech i pretensje pt. "czego ja chcę?".
    • hela1977 Re: KRAKÓW - dr JOANNA KORABEL 25.08.07, 18:56
      Pani doktor przyjmuje w przychodni na ul.Olszańskiej 5 we wtorki i piątki,
      wystarczy sie zarejestrować i niestety poczekać na termin ok.miesiąca. Lekarka
      sympatyczna,młoda, delikatna i najważniejsze bardzo kompetentna i uczciwa. Nie
      zmienię jej na nikogo innego. Wreszcie trafiłam na kogoś kto traktuje mnie poważnie.
      • kedar_dome Re: KRAKÓW - dr JOANNA KORABEL 01.05.08, 15:46
        Możesz coś więcej napisać na temat pani doktor? Aktualnie poszukuję lekarza,
        który mnie po prostu WYSŁUCHA i wyleczy z trwającej trzy miesiące grzybicy. No i
        aby nie robił problemów z przepisywaniem pigułek. Pani dr przyjmuje bezpłatnie?
        Możesz podać nr telefonu lub nazwę przychodni? I godziny przyjęć? dziękuję!
    • agid25 Re: KRAKÓW 27.08.07, 19:01
      czy zna ktoś dobrego ginekologa w okolicy krowodrzy? interesują mnie
      wizyty w godzinach popołudniowych. od miesiąca mieszkam w krakowie i
      jestem w ciąży. pracuje i ciężko mi zorientować się w terenie.
      bardzo prosze o pomocsmile
      • anikkrakow Re: KRAKÓW 11.09.07, 17:39
        Polecam dr. Magdalenę Trojniar-Podleśny, przyjmuje w swoim nowym
        gabinecie na ul. Fierdolfa-Nila 10/57. Bardzo blisko szpitala Jana
        Pawła II. Jest bardzo dokładna i delikatna.
      • agnkorba Re: KRAKÓW 19.10.07, 20:06
        czy ktoś poleca jakiegoś ginekologa w okolicy krowodrza?
        myśle o wizycie w klinice krakowskiej, ale może macie lepszy pomysł?

        z góry dziekuje za odpowiedz
    • 2.mycha Re: KRAKÓW DR B. Ryczek-Mączka ze SCANMED-u,warto? 27.08.07, 20:39
      byłam ostatnio właśnie u tej pani dr, ale mam mieszane
      uczucia.Zlekceważyła wyniki hormonów które jej przyniosłam (tak
      jakby były nieprawdziwe)i kazała zrobić powtórne, obojętnie kiedy,a
      poprzedni lekarz b. zwracał uwagę bym dany hormon robiła w
      określonym dniu cyklu,a ona nic. Proszę o opinie na jej temat
      • zoska.mrowka Re: KRAKÓW DR B. Ryczek-Mączka ze SCANMED-u,warto 24.05.11, 13:47
        moja koleżanka do niej chodzi już chyba ze dwa lata i jest zadowolona. może trafiłaś na gorszy dzień, bo moja zuzka to zawsze mówi o niej bardzo dobrze, ja byłam póki co raz, ale też obyło się bez przykrości - całkiem sympatyczna i fachowa mi się wydała ta Pani doktor.
    • jola274 doktor Piot Mogiła - Komorowski 09.09.07, 14:15
      czy któras z Was miała jakieś doświadczenie z tym lekarzem? Byłam u
      niego dopiero az, zrobił na mnie pozytywne ważenie ale nie wiem jak
      będzie dalej. jestem w ciąży i chciałabym zeby prowadził moją ciążę.
      Nie wiem czy warto mu zaufać.
      Podzielcie się swoimi doświadczeniami
      pozdrawiam
      Jola
      • aska_22 Re: doktor Piotr Mogiła - Komorowski 17.09.07, 11:13
        Chodzę do tego doktora (jestem w ciąży). Odnoszę pozytywne wrażenia co do niego,
        nie stresuję się żadnym pytaniem. Jest konkretny, nie zbywa. Jak go odkryłam, to
        już nie chodzę do innych lekarzy.
        • justyna8555 Re: doktor Piotr Mogiła - Komorowski 31.01.08, 11:02
          cześć jeśli mogła bym prosić o kontakt telefoniczny lub jakiś adres gdzie przyjmuje prucz przychodni przy ul. szweckiej doktor KOMOROWSKI.BARDZO PROSZE- PILNE. JUSTYNA8555@WP.PL
    • ja-kinia dr Katarzyna Moskała 10.09.07, 19:10
      Witam
      czy ktoś wie może gdzie przyjmuje prywatnie dr Kasia Moskała?
      pracuje w żeromskim, bardzo symaptyczna, miła i delikatna kobieta, i chciałabym
      do niej chodzić, tyle ze nie wiem gdzie?
      proszę o pomoc!
      Pozdrawiam
      Kinga
      • mini-mini-1 Re: dr Beata sikorska? 13.09.07, 13:52
        czy ktoś się orientuje gdzie pracuje ta pani dr ? chodziłam do niej z pierwszą
        ciażą, teraz planuję drugie dziecko i właśnie szukam dobrego gina? proszę o
        namiary. dzięki
      • joamos15 Re: dr Katarzyna Moskała 06.07.11, 20:54
        Hej Kinga!!! Pani Kasia Moskała jest moją mamą. Muszę kończyć. Cześć!!!
      • anna_eenn Re: dr Katarzyna Moskała 14.02.14, 10:38
        Pani Dr jest doskonała, przyjmuje w piątki(rejestracja również w piątki) w MetraMed na Hucie. Polecam ja jest przemiła i przeprofesjonalna!
      • ulka Re: dr Katarzyna Moskała 06.01.19, 12:12
        Mam pytanie, ile kosztuje wizyta u pani dr Moskały?
    • genovefa Re: KRAKÓW 14.09.07, 13:44
      cytuje:
      Autor: amelia30 14.09.07, 13:39

      Polecam prof. Marka Klimka, przyjmuje w Ferthility Clinic przy pl.
      Szczepańskim 3. Naprawdę super lekarz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka