pasoa78 23.10.07, 12:50 Kupię mieszkanie 3 pokojowe w TBS "Nasz Dom" w Poznaniu ul.Katowicka Płacę duże odstępne!! Kontakt: 692-384-102 doris@tbsnet.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga7907 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 09:03 Witam Będę miała na przełomie marzec/kwiecień 3 pokoje na katowickiej 67m2 - 1pokój z aneksem ok 31m2 i wielkim balkonem 11m2, drugi i trzeci pokój po 12,5m2 , łazienka i korytarz. Mieszkanie chce zostawić w pełni umeblowane: w kuchni- meble , lodówka Bosch, mikrofala LG, salon - wielki narożnik , szklana ława, TV plazma 42 cale panasonic, kino domowe Koda, sypialnia- lóżko, komoda Ikea, ostatni pokój bez mebli, łazienka - cała w płytkach, pralka Bosch, korytarz - szafa wnękowa. Mieszkanie pomalowane w maju tego roku, czyli całe odświeżone, zadbane, mieszkają osoby niepalące. Czy odpowiada Pani mieszkanie z wyposażeniem , czy bez i jaką kwota ostępnego w obydwu przypadkach jest Pani skłonna zapłacić. Agnieszka Odpowiedz Link
aga7907 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 09:11 zapomniałam dodać - korytarz i pokoje w panelach, pierwsze piętro Odpowiedz Link
pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 12:17 Jestem zainteresowana, proszę podać maila lub tel.komórkowy to się z Panią skontaktuje. Pozdrawiam Odpowiedz Link