Dodaj do ulubionych

kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka

23.10.07, 12:50
Kupię mieszkanie 3 pokojowe w TBS "Nasz Dom" w Poznaniu ul.Katowicka
Płacę duże odstępne!!
Kontakt: 692-384-102
doris@tbsnet.pl
Obserwuj wątek
    • aga7907 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 09:03
      Witam
      Będę miała na przełomie marzec/kwiecień 3 pokoje na katowickiej
      67m2 - 1pokój z aneksem ok 31m2 i wielkim balkonem 11m2, drugi i
      trzeci pokój po 12,5m2 , łazienka i korytarz. Mieszkanie chce
      zostawić w pełni umeblowane: w kuchni- meble , lodówka Bosch,
      mikrofala LG, salon - wielki narożnik , szklana ława, TV plazma 42
      cale panasonic, kino domowe Koda, sypialnia- lóżko, komoda Ikea,
      ostatni pokój bez mebli, łazienka - cała w płytkach, pralka Bosch,
      korytarz - szafa wnękowa. Mieszkanie pomalowane w maju tego roku,
      czyli całe odświeżone, zadbane, mieszkają osoby niepalące. Czy
      odpowiada Pani mieszkanie z wyposażeniem , czy bez i jaką kwota
      ostępnego w obydwu przypadkach jest Pani skłonna zapłacić.
      Agnieszka
    • aga7907 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 09:11
      zapomniałam dodać - korytarz i pokoje w panelach, pierwsze piętro
      • pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 12:17
        Jestem zainteresowana, proszę podać maila lub tel.komórkowy to się z
        Panią skontaktuje.
        Pozdrawiam
        • aga7907 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 24.10.07, 12:35
          aga7907@interia.pl
    • pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 29.10.07, 20:09
    • pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 03.11.07, 11:41
    • pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 07.11.07, 20:12
    • pasoa78 Re: kupię 3 pokojowe P-Ń ul.Katowicka 12.11.07, 20:01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka