Forum   jonkowo

jonkowo

(21 wyników)
 • Sami decydujemy o naszym otoczeniu. Przybysze nie muszą tędy jeździć jak na autostradzie.Tylko chroniąc przyrodę dbamy o siebie i zdrowie.
 • Panie ADAMAS, przestań PAN kłamać, przecież te ochydztwo nigdy nie było wystawiane w Warszawie, przecież sam Pan dobrze wie że drzewo na tą nazwijmy to "sztukę" zostało przywiezione odrazu tu do naszego parku z LASU ... i nie mogło być najpierw w Warszawie. A jeśli jest prawdą to co Pan mówi, to z Jonkowa jest bliżej do Pana domu w Worławkach niż z Warszawy do Jonkowa, i co nie stać Pana było na zabranie ochydztwa z Paku z Jonkowa, a z Warszawy jakoś miał Pan pieniądze żeby to z...
 • Uciekają, bo nie mają co tam robić.
 • czyli ciemnota w dalszym ciągu górą dać im cepy - to im wystarczy
 • jonkowo(4)

  www.jonkowo.fora.pl pogadajmy
 • A czy coś słychać, a najlepiej, czy coś się robi w zakresie naturalnego zamknięcia obwodnicy Olsztyna ( ring Olsztyn city ), czyli w sprawie wybudowania części obwodnicy od strony północno - zachodniej, która to by przebiegała koło Redykajn, Jonkowa. A może jakiś artykuł by się przydał w porządnej gazecie. pzdr.
 • Byłem tam kilkadziesiąt sekund po zdarzeniu. Stało już około 10 aut, jeden poszkodowany leżał na asfalcie na jakiejś kurtce i szybko wokół zrobiło się tłoczno. Poszkodowany najpierw jakby się zaksztusił i zaczął wstawać. Pomimo protestów z trudem wstał i z pomocą kolegów usiadł na skarpce na papieroska... Na tym 2km odcinku drogi od Jonkowa przynajmniej raz w roku jest wypadek śmiertelny a samochody w rowach można liczyć w dziesiątkach. Zimą tylko po poważniejszym wypadku jest odś...
 • Fajnie się warszawka bawi ,na polu Guły, na Warmii. Najpier zanieczyszą ziemię syfem, który jest w starych kineskopach a resztę podrzucą do lasu albo do rowów. Nich się wypowie Krzysiek Worobiec albo Piotrek Romanowski-ten ostatni też mieszka koło Jonkowa-czy takie bandyctwo można uprawiać na Swiętej Warmii. Nie szanują prawa i ludzi-gnoje!
 • wzdłuż alei zrobić barierkę i po krzyku!
 • Miałam z nimi do czynienia.Fajną robotę robią ale PR u nich leży i kwiczy.Niestety.Jak się jedzie do wieśniaków żyć to należy umieć się z wieśniakami obchodzić.A już z całą pewnością nie okazywać im wyższości czy czegoś w tym rodzaju,bo zniszczą. Jeżelinie dojrzejecie do tego w trybie przyśpieszonym to w Dobrym Mieście za jakiś czas odkryjecie ten sam problem.A tego bym nie chciała bo dobrze wam życzę. Pozdr
 • super! może wreszcie ktoś zauważy, ze w tym regionie nie tylko fajne plenery moga przyciagac ludzi, że trzeba szukac patentu na atrakcyjność Warmii. tylko czemu na taki pomysl wpada student z domu kultury a nie urzednicy zgarniajacy pensje za promowanie regionu?
 • Ktoś tu pisał o małej grupie "ekoterroerystów" i szkodników którzy bronią drzew i "robaczków" a petycje podpisało 80 -90 % lokalnej ludności, więc o czymś to świadczy. Zresztą trzeba być ograniczonym żeby myśleć że wycięcie drzew na trasie typu Jonkowo Olsztyn lub innych trasach lokalnych wpłynie znacząco na rozwój regionu.
 • Napoleon ukochał Olsztyn! Mieszkał na naszym zamku, najpiękniejszym w Europie! Jest olsztynianinem! Złodzieje z Jonkowa chcą nam ukraść naszego kochanego Napoleonka! Leonka! Leona.1!
 • Dzis w Jonkowie się spotykamy! Godzina 18.00 Dom Kultury! Byłem przed otwarciem i.....szczerze polecam, zwłaszcza miłośników kotów, jak zwykle kocie lusterka, kocie obrazy kocie figurki i kocie zdjęcia! szczegóły: miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,2453023.html www.rekadzielo.art.pl/forum/read.php?i=25 skl
 • ten klecha powinien dostać również 500 zł grzywny, przymus oddania psa do schroniska, albo znalezienia mu odpowiedzialnego właściciela
 • W miejsce wyciętych drzew w mieście publicznie obiecano sadzić nowe. Przy ulicy Limanowskiego - minęło parę lat i nic się nie dzieje. Obiecano posadzić szlachetne gatunki w zamian za wyrąbane topole przy Emilii Plater. Kiedy to nastąpi? A teraz rąbią kolejne drzewa w całym mieście. I co dalej?
 • Czy ktoś mógłby mi doradzić jak tam dotrzeć z Olsztyna nie mając samochodu? Rozkład PKP już przestudiowałam, czy są jakieś inne połączenia? PKS dojeżdża chyba tylko do Jonkowa. Czy da się podejść stamtąd na piechotę? Z góry dzięki za pomoc.
 • Tekst jest bez sensu, ponieważ olsztyńscy i jonkowscy radni problem zauważyli już dawno. Wójt Jonkowa napisał do rady Olsztyna, że ul.Sójki już jest w gminie Jonkowo i olsztyńscy radni dobrze ponad rok temu zmienili nazwę olsztyńskiej ul.Sójki na ul.Drozda. Radnemu Łukaszewiczowi wypadałoby to wiedzieć. O redakcji i dziennikarce nie wspominając.
 • Czy Gutkowo to dzielnica Olsztyna? jezeli tak to dlaczego stacja w Gutkowie nazywa sie Gutkowo a nie Olsztyn-Gutkowo?
 • no tak. W IV Rzeczpospolitej nie wypada by "Lud" zawracal sobie glowe i, az boje sie powiedziec, Ducha, czyms tak niewlasciwym jak odmienne Kultury, Sztuka i Wizja Swiata. Kiedys w sztuce odresowanej do obywateli panowal Jedynie Sluszny Kierunej i socjorealizm. A teraz? Hmm.. Moze polorealizm? Smutne
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?