A unikaja węglowodanów prostych? Bo cukier to jedno, ale moze jedza mase produktów z np. bialej mąki. Nie, to nie jest normalne, zeby ludzie w wieku 44 lat mieli problemy z cera. Albo maja jakąś chorobę, albo problemy z alergia, bakteriami czy pasozytami (konserwanty? gronkowiec? Nuzeniec? Candida
Kochani. Bedzie dlugo ale moze ktos przeczyta i cos zasugeruje na co nie wpadlam ja albo lekarze. Otóż moja półroczna obecnie córka, karmiona tylko piersią (kategorycznie odmawia innego mleka, mimo prób na wiele sposobow) ma problemy z alergią praktycznie od urodzenia. Poczatkowe objawy byly
uważał, że mu się polepsza, bo rzekomo pozbył się tej wstrętnej candidy. I całkiem możliwe, że wyeliminowanie cukru faktycznie mu nieco pomoże, tyle, że nie na alergię. Kasa się zgadza i obie strony zadowolone. Gorzej jak naturalnie leczymy nie tylko reumatyzm, migreny, alergie czy globus histericus
kierunku choroby trzewnej (celiakii). Należy wykluczyć alergie, nietolerancje, zaburzenia wchłaniania fruktozy, pasożyty, rozrost candida oraz zmniejszenie wydzielania kwasu solnego w żołądku. Jak widać - to ciężka przeprawa. Ale kiedy już jesteśmy pewni, że nasze objawy to faktycznie ZJN ważne, aby
zagrożenie dla naszego zdrowia. Naukowcy dowiedli, iż na ciele larw i dorosłych osobników moli spożywczych rozwija się mnóstwo bakterii oraz grzybów pleśniowych i drożdżopodobnych. Spożycie produktów zanieczyszczonych tymi szkodnikami może powodować wiele chorób na czele z alergią i zatruciem pokarmowym
alergikus.pl/grzyby-i-candida-rzadza-twoim-organizmem-przez-co-ulatwiaja-droge-alergii/itd
szpitalu gastroskopia , kolonoskopia wyszedł tylko refluks. Robiłam pełno badań na własną rękę na pasozyty, bolerioze, testy na alergie pokarmowe . Oczywiście nic nie wyszło . Dużo czytałam i wpadłam na to że to może być kandydoza zrobiłam badania antygen krążący candida i czekam na wyniki. Już tracę
Podajemy zalecane ilości+ propolis. Nam pomaga. Kupujemy tu: bardzo profesjonalne podejście do klienta www.aloespolska.com/ Na każde pytanie dostajemy odpowiedź. Przy AZS i bezpiecznym odtruwaniu z candida+ dieta.
Aha, a co do dawkowania, to mysle,ze zasada u dzieci powinna być podobna, zaczynać od kropelki albo odrobiny na czubku lyżeczki i stopniowo zwiększać kazdego dnia, aż dojdziesz do łyżeczki pełnej 2x dziennie.
) - rzadko ostatnio występuje alergia (swędzenie ciała), a clatry nie brałem już dobre 2 tyg. - mam lepsze trawienie i żołądek nie daje objawów - ciut poprawiło się libido Sądzę także, że jeżeli głównym problemem byłaby u mnie candida, to miewałbym cięższe historie na toalecie niż tylko czasem zatwardzenie
Masz komplet konfekcji oraz boreliozy plus candida i pasożyty to naprawdę dużo. Stanowczo odradzam jakąkolwiek ingerencję w organizm mam tu na myśli narkozę bo przegrodę robi się przy pełnym uśpieniu. Możesz z tego już się nie pozbierać, bo dostaniesz różne leki i nie wiadomo jak zadziałają
Cześć, na czym u Ciebie stanęło, bo mam podobne objawy? Od kilku lat miałem problemy z żołądkiem i alergią pokarmową niewiadomego pochodzenia. Nagle półtora roku mega osłabienie, problemy z zatokami, zły wygląd - podkrążone oczy itp, obłożony język, bóle z prawej strony (chyba jelita). Wyszła