jak zawsze widać walki na tym forum! masakra! swoje już odpracowałam w CC i podzielam zdanie poprzedników, że z kierownikami kolorowo nie jest. Zdecydowanie za często zdarzają się sytuacje, w których jesteśmy przez nich zbywani. Z moim stażem pracy już praktycznie nie zdarza mi się zgłaszać do nich
. Czy to dobrze świadczy o tym banku? Wyniki Wartościowania stanowisk to początek końca profesjonalizmu pracowników PKO BP. Nikt rozsądny i znający swoją wartość nie będzie pracować za pensję dwukrotnie niższą, gdy konkurencja zaproponuje pensję dwukrotnie wyższą. W CBE od dawna nie było tak
w pko inteligo nie ma planów sprzedażowych jest tylko telefoniczna obsługa klienta itd zarobki początkowe 1300brutto max 2800brutto na stanowisku dysponent.
to ze nie ma sprzedazy nie oznacza oczywiscie ze tu sie nie pracuje...dlatego wyslalem 'chlebek" tak jak kilka innych osob...
oglądam "szkło kontaktowe"... : powinno powstać Centralne Biuro Egzorcystyczne. no! i będzie fajowo! -- W górach jest wszystko co kocham !!!
hihi jasne ze powinno w koncu kazdy z nas noze byc szatanem :) -- Restituta Pone Tunicam Rogo Redes Pilosa Co
z opisu sklepu: Grudki żwirku można opróżniać do toalety tylko w rozsądnych ilościach! Nasyp niewielką ilość zużytego żwirku do toalety i poczekaj aż nasiąknie wodą. Następnie spłucz go dużym strumieniem wody, który odpowiednio nawilża i spłukuje go. Czynność tę powtórz kilkakrotnie. Pomocne jest
No i zapomniałam oczywiście (co ja z tą pamięcią...) odnieść się do drewnianego ekologicznego... no cóż...ten drewniany zdecydowanie jest bardziej ekologiczny od bentonitowego, ale ilość użytkowników ma spory wpływ na przepustowość wody, często siusianie w kuwecie odbywa się łańcuszkowo, po kolei, i
stanie odpowiedzieć na lawinę pytań pracowników CBE. To była ich totalna porażka. Czy Oni mają rodziny które trzeba wyżywić??? Czy według nich 1200zł na rękę wystarczy godnie żyć??? Tak jak już nie raz mówiłem i pisałem to kiedyś "wybuchnie" i wtedy DYREKCJA może doceni jak ważne jest CBE do
Guzik to da...więcej te tabloidy zarabiają na reklamach pko niż nasze zafajdane miejsca pracy są warte razem wzięte.Jesteśmy jak gryzonie na których się eksperymentuje co jeszcze wytrzymają-jak kilka padnie albo nieodwracalnie straci zdrowie fizyczne lub psychiczne nie sądzę ,aby to miało jakiekolwi
Proszę cię, nie wmawiaj mi rzeczy których nie napisałam. Po pierwsze, uważam, ze każda jedna osoba odbierająca BOiP i KORP, a także inne osoby, na innych pilotach są świetnymi ludźmi i pracownikami i zasługują na lepsze/adekwatne wynagrodzenie. co do konkursów, to w twoim poście odpowiedź sama
.............. każdy z KONSULTANTÓW wie o co chodzi. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ !!!
Jak wam się podoba ten "genialny" pomysł? Za 960 PLN latać, biegać, pływać, naskakiwać, rozdwajać się i potrajać na 3 pilotach i jeszcze do tego uśmiechać się i ludziom którzy po coś dzwonią i płacą za połączenie wciskać jakiś produkt i "nie poddawać się" (cytat) jak klient mówi NIE, NIE CHCĘ NIE j
Z tego co się "orientowałam" to większość konsultantów podchodzi do tego raczej "sceptycznie" (może tez są pozytywnie nastawieni - gratuluję i zazdroszczę) i niekoniecznie każda rozmowa kończy się Max Pożyczką...trudno jest się przełamać zwłaszcza że motywacji i sensu brak? Bo nic z tego mie
Mial zajmowac sie polityka monetarna.-Potem zajal sie polityka gospodarcza.-Teraz CBE narzuca marionetkom , ktore udaja ,ze rzadza polityke spoleczna ,w ktorej jedynym sposobem wyjscia z marazmu sa...ciecia. -Ciecia w wolnosci osobistej , ciecia w prawach socjalnych i pracowniczych,zwalniaiça z
sluzby rzadza swiatem,europa niejest wyjatkiem -- Jeżeli, co daj Boże, Bóg jest - to chwała Bogu. Ale jeżeli, co nie daj Boże, Boga nie ma - to niech nas ręka Boska broni...
bardzo Wam współczuje, gdzie Karta Zasad, jasność przejrzystość zaufanie, gdzie etyka biznesu. Może po prostu spróbujecie gdzie indziej, tutaj wycisną z was wszystko a potem wywalą na wysypisko śmieci, moim zdaniem szkoda waszej młodość i energii na tę firmę. Może poszukajcie takiej która jest te
niestety taka w tym banku jest i będzie rzeczywistość:( wszystkim nam jest przykro, tylko nie tym co naprawdę powinno być ... szkoda słów większość z tych najlepszych pracowników właśnie została wyproszona, reszta z nich czym prędzej zniknie.A pozostaną starzy wyjadacze ...o ile w ogóle po tym c
godne warunki wynagrodzenia które pozwoliły by godnie żyć anie myśleć jak przetrwać do następnej wypłaty. Naczelnicy i kierownicy nie mają tak jak my za dużo do gadania mogą jedynie próbować nas udobruchać że będzie lepiej. Do tej pory im się udawało bo takiej atmosfery pracy jak w CBE ciężko było
zakres obsługi jest nieadekwatny do obowiązków w naszej części CBE. Nazywanie nas "jełopami co nie-wyrabiają" również świadczy o twojej osobie, której poziom i kultura to rynsztok! Jak się czujesz taka urażona tym forum to napisz na nas skargę najlepiej do prezesa zarządu!...... "z ubolewaniem