25.02.08, 19:13
w pko inteligo nie ma planów sprzedażowych jest tylko telefoniczna
obsługa klienta itd zarobki początkowe 1300brutto max 2800brutto na
stanowisku dysponent.
Obserwuj wątek
    • poszukiwacz1981 Re: cbe 25.02.08, 19:14
      to ze nie ma sprzedazy nie oznacza oczywiscie ze tu sie nie
      pracuje...dlatego wyslalem 'chlebek" tak jak kilka innych osob...
      • gruby_leszcz Re: cbe 25.02.08, 20:06
        Ale sprzedaż będzie. Ciesze się, że jest nas więcej:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka