40 wyników w czasie 75 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Armia Krajowa na pieczewskim poligonie (początek wątku)

A czym zasłużył się Cekała? tym tylko, że zginął?, chyba trochę mało by honorować to ulica.

Poszukiwany za zabójstwo policjanta w rękach CBŚ

Cekała za nim powiesz za dużo drugi raz ugryź się w język lub pomyśl,że chlapiesz ozorem

Re: A może by my se tak pośpiywali?-Cd.NIE MA TO,

, cekała, cekała. Na swojego chłopca wołała, wołała: Przyjdźze dzisiaj po mnie, Janicku, Ucałuję jo twoje licko.

Re: Ślonske legyndy

Choćby mi grała z Wrocławia muzyka, i w Brzegu cekała mie dobra dola, trymbace mi trombili, w bymbny walyli, a mego serduszka nie rozweselyli. (Pieśń dolnośląska, Majchrzak 1955 r.)

Re: Czy mozna wierzyc kobiecie ktora zdradzila?

. Powinieneś uwierzyć, że skoro wygrałeś rywalizację, to jesteś tym wyśnionym, na którego cekała całe życie. Ech, faceci.

futerka sie fce?

, hej syćka ku niej garnom Hej Janicku siwy włos, przydź na kwilke dziś do nos Hej jo bede cekała, hej Tobie wyzierała Hej jo bede cekała, hej Tobie wyzierała Hej dziywcynko cos tam mos, pod fartuskiem przykrywos Hej cornom łobrośnientom, hej łowiecke zarzniyntom Hej cornom łobrośnientom, hej

Re: O pijokach

Roz jeden chłop popił z kamratami i zrobiło mu się nieskoro, kie wracał się do domu. A ze mioł bardzo zła babę, zzuł w sieni tompaki i na paluskach wlozł do izby. Siednął se ku kołysce i huśto. Baba zaś nie spała, bo cekała na niego i gwarzy mu tak: - Co tak huśtos próżnom kołyskę

Re: Wątek,że Hej !!! ®

, hej syćka ku niej garnom Hej Janicku siwy włos, przydź na kwilke dziś do nos Hej jo bede cekała, hej Tobie wyzierała Hej jo bede cekała, hej Tobie wyzierała Hej dziywcynko cos tam mos, pod fartuskiem przykrywos Hej cornom łobrośnientom, hej łowiecke zarzniyntom Hej cornom łobrośnientom, hej

Zalotki

; Jesce trawka na waliku, Już dziewcyna w powijniku. Jesce trawka w bieli lezy, Już dziewcyna o chrzest biezy. Dobrececka nie cekała, ‘Uła, uła!” zapłakała. Uła, uła pomijajze, Na zalotki narzekajze.

Re: Karowa

Moja siostra miała termin na 6 lipca. Dziś pojechała do przychodni na Solcu na ktg. Odesłano ją z kwitkiem na Karową, bo "nie ma lekarzy ginekologów". Na KArowej - koszmarna kołomyja. Istne szaleństwo zarówno na izbie przyjęć jak i tam gdzie robią ktg. Dość, że siostra cekała na zapis.... od

1 2 3 4